Moulinex katı meyve sıkacağı

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
Arkadaşlar moulinex katı meyve sıkacağı alıp memnun kalan varmı?Biz bugün aldık ama meyveleri köpürtüyor su yerine köpük çıkıor?220 tl de para saydık???????senağlamasenağlama

ben yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum aynı markayı.dediğiniz gibi köpürtüyor.ama bu posadan dafaydalanmanızı sağlıyor.sıktığınız meyve ile de alakalı.mesela sarı elma kırmızı elmadan daha güzel bir meyve suyu sunar.ben daha çok oğlum için kullanıyorum.o da posa veya köpük semiyor.buna da bir çözüm buldum.pipetle içiriyorum:teselli:

Bende çok memnunum sağlıklı kısmı zaten posası ondan dolayı eğer buz kırıp karıştırırsanız içine posayı hissetirmeden içebilirsiniz.

köpürtmesinin nedeni canım makinanın çok hızlı devirli olmasından yani sıkma ğücünden benimkide öyle yapıyor bende pipetle içiyorum .ayrıca çok memnunum .aaa

evet canım bende memnunum ama bazı meyveleri kabuklu atamıorum soyup atıyorum siz?

canım sanırım çoğu böyle. çünkü ben de 1-2 ay önce arzum'un katı meyve sıkacağını aldım, o da oldukça köpürtüyor.

bende aldım,pişman oldum cok köpük yapıyor . cocuklar meyve suyundan nefret ettiler .servisi aradım caresi varmı diye yok dediler pipetle denedim yine olmadı boşuna almış oldum

Köpüklü ama sağlıklı bende sıktıktan sonra tekrar süzgeçten geçirip ayırabilirsiniz suyunu...

köpürtmeyen yok sanırım en iyisi dahi köpürtüyor bizimkide philips ama köpük yapıyor elde olan bir şey makineyi suçlamayın bence köpüğü ayırıp için

Bosch_Mes_3000 015.jpg

Bosch_Mes_3000 040.jpg

Ben daha dün bosch'un yeni çıkartmış olduğu meyve sıkacağını aldım. Benimkide köpük yapıyor. Ama resimlerdeki gibi bir kabı var ve kabın içinde bir köpük ayırıcı parça var.
Eşim aldığı ürünlerin incelemesini yazıyor, kendi kişisel sitesinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende dün philipsinkini aldım hemen akşam denedik.Çok güzel oldu.Bosh taki gibi köpük ayracı var.Bardağa koyarken köpük gelmiyor, çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Sağa sola oynatınca kolayca çıkıyor canım ben fazla bir sorun yaşamıyorum..

bende sinbonunkini aldım onunda köpük ayracı var ama ayırıyomu anlamadım :S yalnız herşeyi güzel sıkıyo posasında sı bırakmıyo tereddüt etmiştm moulinex almak istemiştim ama fark yok demek aralarında

Kızlar moulınexın 600 w. olanından aldık kullanma kılavuzunda kopük ayıran sürahisi var,ama içinden çıkmadı ayrımı alınıyor acaba? Birde 2 ayrı itici aparat olduğu yazıyor int.te ama bir tane çıktı...

Son düzenleme:
kızlar sizin köpürtüyor dedikleriniz kaç wattlık olanlar ?
acaba wattı düşük mü almak gerek köpürtmemesi için ?
ben de moulinex xxl a karar kılmıştım ama şimdi kafam karıştı..

X