Kızlar, sizce hangi Burun tasarımı daha iyi olmuş, yardım edin?

zuzuincecanan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
68
0
kızlar aşağıdaki tasarımlardan hangisi sizce güzel olmuş?

1.sıradaki burnumun orjinal hali
2-barış çakır
3-serhat tuncer
4-yakup avşar
5-fevzi yavaş
6-naci çelik

****kızlar 3.sayfadaki son tasarıma bakın orada soldaki burnu yapalım diyor sevgili doktorummmm,siz ne dersiniz?

Eklentiler

• $tasarımlar.JPG
    $tasarımlar.JPG
    46 KB · Görüntüleme: 306
Son düzenleme:
naci çelik diyorum.......
ha,doktor falan tanımam. bu kişileride bilmem.
sadece resme göre yazdım. bu doktor iyi mi kötü mü,bunu yapar mı ,onu bilemem tabii............

5 ve 6.tasarımları beğendim
5 te burun orjinal haline göre baya küçültülmüş eğer küçük burun istersen bu olabilir
ama 6 en doğalı bence

bence yakup avşar haric diğerleri gayet iyi gozukuyo.estetik yaptıran kızların geneli bu burundan oluyo cunku 4.model yani.bence cok belli estetik oldugu.3. ve 6. cok iyi gorunuyor bence. naci celik in bu konuda cok ii olduunu da duymuştum

en doğalı kesinlikle barış çakır diyorum estetik yaptırıp da hiç doğal durmayan yakışmayan arkadaşlarım var doğallık önemli kesinlikle.. naci çelik de olabilir 2 sini düşünmelisin diyorum ben

3 ve 5 te burun biraz yukarıda duruyo gibi geldi bana dudakla burun arasındaki mesafe biraz fazla olmuş gibi diğerleri daha iyi ve doğal diyorum ben

cnm aslında hepsinde bir eksiklik var barış beyin tasarımı gusel fakat kavis yok.serhat beyin tasarımında kavis var fakat biraz daha kalkık olabilirdi. fevzi beyin tasarımıda fena diil onunkinde burun ucu yuvarlak olmuş daha sivri olabilir naci beyin tasarımını hiç begenmedim nedense;yakup beyin tasarımında da gözlerinin arasında hiç kavis yok ben öle sewmiyorum. yani sen hangisini daha cok begndiysen ona yaptır bence cunku beklentiler farklı olabiliyo. ben henuz serhat beye gitmedim bu arlar düşünüyorum gidince sana gelişmeleri yazarım=)

4 ve 6'yı beğendim, Barış Bey'in yaptığı önden kötü görünürmüş gibi geldi. Delikler fazla açık gibi...

bana göre en güzel gözüken 2 ile 6 numaralı resim olmuş, yine de zor bir karar, bu ikisi arasında karar veremedim

X