Saç Rengi ve Saç Boyama Platin sarı saç rengi için öneriler?

• Konu Sahibi celinecnn
  • Başlangıç Tarihi
Arkadaşlar buğday tenliyim sizce platin sarısı yakışır mı bana ?

eskiden bende kullanıyodum platin nasıl yanardı ya bi kere bayılıyodum kaşıntıdan yanmadan,çıldırcak gibi olmuştum ........

canım bende saçlarımı en azından 2 yıldır platin röfle yaptırıyordum
sanırım saçının diplerinin yanması saçlarının temiz olmasından kaynaklanmış canım her
defasında istediim ap açık sarıyı elde edemiyordum maalesef bu sefer kuaförüme gittiğimde
dedim baya açık sarı olsun oda tam benim istediğim gibi boyadı ama bu saç rengim
platininde açığı fil dişi denilen renkmiş diplerimde saçlarım temiz olduğu için yandı ve
en azından 1 1,5 saat kadar bekledi kafamda paketler bende sabrettim çok yandı
kaşındı diplerim ama ortaya muhteşem bir sonuç çıkacağını bildiim için gıkımı
çıkarmadım ve işte sonuç ortada
resim.php

Selam Arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum yardımcı olan olursa çok sevinirin benim saçım yıllardır röfle sık bir röfle platin rengi diplerimse koyu karamel kullanıyorum.Fakat Röfle yapıldığı ilk zaman süper platin duruyor ama bir dip boyada yıkarken boya aktığı için platinin rengide haliyle matlaşıyor ben buna 15 yıldır bir çözüm bulamadım.kendi saçlarımın büyük bir bölümü% 60-70 gibi beyazım var evde kendim platin sarıya boyasam sizce olurmu dipler karamel altlar röfle ...offff valla deli çıkıcam bu saç ile uğraşmaktan satıdan vaz geçemiyorumda bana bir akıl verin lütfen....

Selam Arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum yardımcı olan olursa çok sevinirin benim saçım yıllardır röfle sık bir röfle platin rengi diplerimse koyu karamel kullanıyorum.Fakat Röfle yapıldığı ilk zaman süper platin duruyor ama bir dip boyada yıkarken boya aktığı için platinin rengide haliyle matlaşıyor ben buna 15 yıldır bir çözüm bulamadım.kendi saçlarımın büyük bir bölümü% 60-70 gibi beyazım var evde kendim platin sarıya boyasam sizce olurmu dipler karamel altlar röfle ...offff valla deli çıkıcam bu saç ile uğraşmaktan satıdan vaz geçemiyorumda bana bir akıl verin lütfen....

bence ya cila at 15 gunde bir,yada direkt boya ama kuruyor saç iyice.Birde şunu duymustum dip yaparken röfleleri zeytinyagı ile yaglayin boya akarken röfleler bozulmaz ama denemedim hiç

X