Saç Rengi ve Saç Boyama Platin sarı saç rengi için öneriler?

• Konu Sahibi celinecnn
  • Başlangıç Tarihi
C

celinecnn

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi celinecnn
merhaba kızlar..saç rengim kestene,daha önce röfle yaptırarak kullanıyordum çokda
memnunum herkes çok beğenir çok yakıştığını söyler.bu sefer değişiklik yapmak istedim platin sarıya kaydı aklım.kuaför arkadaş istiyorsan dene içinde kalmasın dedi.yalnız açıcının yakmasından bahsetti,acı duyabilirsin yanma felan dedi..ben o derece olduğunu kestiremedim tabi..delikafaduldeninanın kafa derimde duyduğum yanmayı tarif edemem.delikafaduldenbiraz daha beklemesi gerekiyordu sanırım .ben yeter dedim yıkadık.yine sarı oldu fakat platin sarı değil.deneyen arkadaşlar acaba aynı şekilde sızı ve yanma duydularmı ?cahilliğime verinbenneyaptımki.yoksa bu gittiğim kuaförle alakalı bişey mi acaba?şimdi tekrar gidip biraz daha rengi açtırmayı düşünüyorum.önerisi olan arkadaşlar ve deneyimleri paylaşırmısınız?:eek:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi celinecnn
canım bende bayadır platin sarısı balyaj atırıyorum..ama bende bu kadar zamandır hiç yanma olmadı..bence kullandıgı boyayla alakalı..eger sacının rengi zor acılıyorsa onlada ilgili olabilir canım..ama sen yinede bir kac kuaföre gidip sorsan daha emin bilgiler alırsın..

• Konu Sahibi celinecnn
tubicik saçlarım hiç asi ve zor açılan bir saç değil..inan ilacın değdiği yerler resmen haşlandı.kulak kepçelerimi ve saç diplerim silmesine rağmen kızarıklıklar oluştu.beyaz tenliyim ondandır diye düşündük ama .daha önce de röfle yaptırıyordum hiç böyle bir sorun yaşamadım.:1no2:

• Konu Sahibi celinecnn
canım benimde saçlarım kestane kızıldı ve bende röfle yaptırdım sık platin sarılı benimde yanmıştı saç köklerim (acımıştı anlamında)kuaförüme sorduğumda boya taze demişti.seninde o yüzden olabilir..güle güle kullan bu arada saçlarını..

• Konu Sahibi celinecnn
Arkadaşlar senelerdir röfle kullanırım her paket sonrası cila işleminde yanma sorunu ve kızarıklık bende de oluşur.Kuaförüm saçların kirliyken gel röfleye dedi,temizken gözenekler açık olduğu için yanma daha fazla oluyor.Çok çok fark beklemeyin ama yine de faydası olur paylaşayım dedim :KK66: bir de sağolsun kuafördeki arkadaşlar kafamın iki yanında yelpaza yapıp epey bi rahatlatıyolar benikaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi celinecnn
canım benimde saçlarım kestane kızıldı ve bende röfle yaptırdım sık platin sarılı benimde yanmıştı saç köklerim (acımıştı anlamında)kuaförüme sorduğumda boya taze demişti.seninde o yüzden olabilir..güle güle kullan bu arada saçlarını..

bende dün tekrar gittim kuaförüme..tekrar açmak için hiç değilse bir hafta bekleyelim ,tenin çok hassas dedi.bunu biliyorum fakat saçlarımdaki renk beni rahatsız etti..tekrar küllü sarı tonları boyayıp şu renkten kurtulsam mı diyorum.biriciğim teşekkürler canımyerimseniben

• Konu Sahibi celinecnn
Arkadaşlar senelerdir röfle kullanırım her paket sonrası cila işleminde yanma sorunu ve kızarıklık bende de oluşur.Kuaförüm saçların kirliyken gel röfleye dedi,temizken gözenekler açık olduğu için yanma daha fazla oluyor.Çok çok fark beklemeyin ama yine de faydası olur paylaşayım dedim :KK66: bir de sağolsun kuafördeki arkadaşlar kafamın iki yanında yelpaza yapıp epey bi rahatlatıyolar benikaydirigubbakcemile3

deydey sanırım haklısın canım,saçlarım temizdi bununda etkisi var sanırım.fön makinasıyla banada soğuk hava verdiler sağolsunlar ama saçlar sıcak olunca daha fazla ve çabuk reaksiyon verir diye çok da üfletmedim .sonuç böyle malesef.:nazar:

• Konu Sahibi celinecnn
Resim 006.

Eklentiler

• $Resim 006.jpg
    $Resim 006.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 680
  • $Resim 007.jpg
    $Resim 007.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 417
  • $Resim 008.jpg
    $Resim 008.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 479
Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi celinecnn
kızlar buda resimlerim,yeniyim fazla beceremedim ama..değerlendirmelerinizi bekliyorum..

yanma olması normal tabi allerjin yoksa eğer böyle bir durum olsaydı hafif yaralar oluşabilirdi. Saç rengin tam açılmamaış kızıllıklar var tabi zevk meselesi ama hoş durmuyorlar küllü sarı boya kullan kuaförün uygulasın o zaman çok güzel olacak açıcı kullandırma küllü boya ilk önce gri sarı mat bir görünüm verir dert etme 2-3 yıkamada platin oluyor. Güle güle kullan

yanma olması normal tabi allerjin yoksa eğer böyle bir durum olsaydı hafif yaralar oluşabilirdi. Saç rengin tam açılmamaış kızıllıklar var tabi zevk meselesi ama hoş durmuyorlar küllü sarı boya kullan kuaförün uygulasın o zaman çok güzel olacak açıcı kullandırma küllü boya ilk önce gri sarı mat bir görünüm verir dert etme 2-3 yıkamada platin oluyor. Güle güle kullan

canım çok teşekkürler.önerini değerlenireceğimyerimseniben

bence saç rengin harika saçlarımız çok değerli kıymetini bilelim ya saçın kökten yanıp gitseydi benimde bir kere yandı kısacık kestirdim bence renk harika

cnm bence sacını biraz daha actırırsan daha iyi durur burada hafif renk farklılıkları kalmış

saçımı ilk kez sarı yaptırdığımda kuaför oryali sürerken biraz acıyacak ama ne kadar dayanırsan o kadar iyi senin içn daha güzel açılır dedi. kafamda oryalle o kadar çokk bekledimmm kiii ( bi saatten fazla bekledim ama çok düşük volume le açmıştı saçlarımı yıpranmaması için) kuaför bile şaşırmıştı yanma olmamasına. ikinci kez yine yedi saçlarım oryal bi 4 ay sonra. yine hiç yanma olmadı

benim saçlarıma röfle yapılır senelerdir. asla yanma olmamıştır..ben,platin kullandım. şu anda avatardaki gibi rengi.
sizde kızıllıklar olmuş. kendi saçınıza röfle yaptırırsanız,boyasız saça,...kızıllıklar olmaz.

tekrar açtırma saçını elinde kalır Allah korusun ama lorealin çok açık doğal sarısı var belki kendin boyarsan 1-2 hafta sonra kızıllıkların kapanır o da 2 ton falan açıyor.

:mymeka: Arkadaşım bende yeni platin yaptırdımm full tek ton sadece tiplerde koyu kestane varr tenimde beyazzz çok güzell oldu çok beğendim ben. Kimisi çok beğendi kimisi çok açık olmuş dedi farklılığı kimseye benzememeyi seviyorsan kesinlikle full platin tavsiye ederim. Evet saç yanıo dipleri acaip hemde! Çünkü bu açıcıların içinde amonyak var ondan dolayı şekerim kaydirigubbakcemile3 Bende korkmuştum. Hatta saçlarım aynı tonda olması için 2 defa açıcı kullanıldı. Şuan mat 1 hafta içinde düzeleceğini sölediler ama bende böle mat olanı sevmiyorum :1no2: bende nasıl parlatabilirim die siteye bakmaya gelmiştim denk geldim :dance: Mujkk canım hiçç sıkma canını cidden istersen msnden konuşuruz cam açarım sana nasıl göründüğüne bakarsın kendine yakıştırırsan sende yaparsın çok güzel tavsiye ederim. yerimseniben

cnm kolestonun cok cok acık dogal sarı rengini al ve boya bence 2 kutu al gördügüm kadarıyla sacın gür koleston cok güzel açıyo sac rengini.

beence pltin sarı olmamış yada şöle söliim kızıllıklar yoğun tuturamamış rengi daha açık parlak bi sarı olsa çok daha memnun edici sonuç olurdu hem reni platin yapmamış hem yakmış canını acıtmış ah bu kuförler

yanması normal canım sac tonun koyu oldugu ıcın oryel ve pehıtrolle acması gerek ondan sonra ıstedıgın sac rengını boyaması gerekıyor boyayı yıkarkende sacta kızıllık varsa eger rutus yapması gerekıyo tabı ıslemlerde sacı yıpratıyo bence bıraz daha bekle ıkıncı boyadan sonra ıstedıgın rengı kavusursun tekrar acma ıslemı yaptırma saclarına yoksa sacların yıpranır

X