Cilt Bakımı Ürünleri Forever lıvıng hakkında bilgisi olan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben zamanında hem üye olmuştum reklamını iyi yaparlar, sanırsın ki dünyanın en iyi markası onlar ama başka markanın tanıtımına daha gittim onlarda aynı göründü, hepsi aynı bu kadar iyilerse neden eczanelerde "satılamıyor", belki siz bu konulara cevap bulup tatmin olmuşsunuzdur ama bana foss geldi, yani şahsi kararım başkası memnun kaldıysa tabi kullansın yarın memnun olacağım bir ürününü bulursam bende kullanırım:) birde diş macununu kullanmıştım pahalı gelmişti, aynı fiyata marketten de gayet iyi macun alıyorum :))

Birde aloe vera için bir pazar kapısı bence :))

Marketten aldıgınız macunun içinde flörür var ama forever lıvıng ın diş macununda kesınlıkle
Flörür yoktur
sensodeyn ın bıle üstünde 13 yasından küçüklere kullanılmaz yazar
gelısım gerılıgı basta olmak üzere bırcok yanetkısı vardır Flörürün

slm arkadaşlar forever ürünlerini indirimli almak için kayıt oldum,kullanıyorum.ürünler gerçekten düzenli kullanımlarda işe yarıyor ve çok güzeller. bilgi almak isterseniz yardımcı olurum.özelden mesaj atabilirsiniz.

Forever a ailem sayesinde sonuclari görünce başladim.bana gore mucize ürünler.egerki saglikli olmak saglikli sekilde yaslanmak dinç ve mutlu guler yuzlu olmak istiyorsaniz forever kullanmalisiniz yüzde yüz bitkisel aloe vera demek zaten saglik demek tabi her markayi kullanmamak gerekiyor. Her türlu sorunuzi yanitlarim seminerlerimiz oluyor ürunler hakkinda egerki merak ettiginiz her probleme cözüm var.ben inanarak basladim ürunler cok harika ve cok kaliteli kendimdeki degisimi görunce neden cevremdeki insanlarin dualarini almayayimki. Hee turlu sorularinizi yanitlarim yardimci olurum ozelden yazin merak ettiklerinizi yazayim konusalim tartisalim yeterki dogru yolu bulun.seminerlerimizede beklerim.umarim yardimci olurum.insanlari mutlu gormek saglikli gormek hosuma gidiyor.iyiki varsin forever:)

Forever Lıvıng , Arctıc Sea Omega 3 , Aloe Vera jel , Arı Sütü , Propolis ve diğer Tüm ürünlerimiz için merak ettiğiniz tüm soruları ,

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir firmanın LR kadar başarılı olduğunu düşünmüyorum. Chanel ile aynı babadan üretim yapan tek network firması. Düşünün ki Chanel ürünleri ile aynı fabrikadan çıkıyor ve siz daha ucuza alıyorsunuz..

Bende yıllardır forever living ürünleri kullanıyorum ürünler gerçekten kaliteli ve güzel izmirde ikamet ediyorum detaylı bilgi almak ve ürün temini isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim☺

Mümkünse bu konu hakkında telefonla görüşebilirmiyiz telim:0533 332 62 12 bwnş ararsanız çok sevinirim teşekkürler

X