Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep İle Akrep Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki güçlü ve iyidir. ıkinizde fiziksel ve duygusal olarak çok etkiliyicisiniz. Duygularınız kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız. ılişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç oluşudur. ılişkinizin başında birbirinizi yakından takip edersiniz. Karşınızdakine belli etmeden onu yakından tanımaya çalışırsınız. ılişkide bu şekilde bir yere varamazsınız. Öbür yarınızı buldunuz! Akrep sevgiliniz sizin içgüdülerinizi ve hassas noktalarınızı iyi bilir. ıkinizde güçlü ve sevecen duygulara sahip olduğunuz için beraberliğiniz duygusal olarak da çok güçlü olacaktır. Bu ilişkide konuşmadan sadece gözlerinizle bile anlaşabilirsiniz. Kaçamak bir bakış bile birbirinize sayfalarca bilgi vermenize yeter. Durmayın! Bu hayatınızın aşkı olabilir. Siz yoğunluk istiyorsunuz ve sevgiliniz de buna sahip

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
sağoLL şekerim a.s. ben de bi akrebimm,sevgiLim akrep değiL ama oLsun :jeyyar: akrep oLması bi yönden güzeL oLabiLirdi,hani hassas noktaLarımı biLecek,nedir ne değiLdir biLecek kendiside akrep oLduğu için ama yinede istemesdim ben heraLde bazı şeyLerden ötürü a.s :jeyyar:
ben memnunum zaten benimkisinden,ALLah onu bana bağışLasın :asigim:

hoşlandığım kişi akrep, ben akrep bakalım beraber olacak mıyız
inş oluruz onu çok istiyorum hem de çoooooook

sağoLL şekerim a.s. ben de bi akrebimm,sevgiLim akrep değiL ama oLsun :jeyyar: akrep oLması bi yönden güzeL oLabiLirdi,hani hassas noktaLarımı biLecek,nedir ne değiLdir biLecek kendiside akrep oLduğu için ama yinede istemesdim ben heraLde bazı şeyLerden ötürü a.s :jeyyar:
ben memnunum zaten benimkisinden,ALLah onu bana bağışLasın :asigim:
E bizede amin demek düşüyor :Saruboceq:
hoşlandığım kişi akrep, ben akrep bakalım beraber olacak mıyız
inş oluruz onu çok istiyorum hem de çoooooook

Neden omasın karşılıklı anlayış olduktan sonra işallah anlaşırsınız yerimseniben

bisde kocamde bende akrebiz allaha şükür bir sorunumuz problemimiz yok çevremiz tarafından kumrular diye anılırız evden dışarı hiç çıkmayız tatilde bile evde olmaktan çok mutluluk duyuyoruz

Bence de süperr bir birliktelik olurdu...
ben akrebim. Aşkitom aslan...Yemin ederim aslanlar daha kıskanç.Bir akrebi ancak başka bir akrep anlayabilir..

ben akrep kadınıyım yükselenim aslan eşiminde aynı akrep ve yükseleni aslan çokda iyi anlaştığimiz söylenemez akrep erkeği kadını kadaer fedakar değil benciller benden söylemesi ben yaşiyorumda söylüyorum:1no2:

bende eşimde 4 kasım doğumluyuz,ikimizde akrebiz valla mükemmel anlaşıyoruz,kıskançlık boyutuda bilindiği gb...Şeniz:nazar:

Yıllardır astrolojiyi takip eden birisi olarak (aynı zamanda bir Akrep burcu kadını olarak) günün birinde bir Akrep erkeğinden hoşlanacağımı hiç düşünmezdim. Favorim her zaman zıt burcum olan Boğalardı:))) O yüzden ilk işim forumdaki bu yorumları okumak oldu:))): Neyseki genel görüş bu ilişkinin güzel olacağı yönünde:)) Aynı kutuplar birbirini itmez umarım zaman göstericek. Heyhat!!!

yakın arkadaşımız var akrep çifti gerçekten doğru birbirleri için yaradılmışlar:nazar:

Sözlüm ve ben Akrep burcuyuz ... :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Boncuklarımı koyayım şöyle ...
Herşey çok güzel, gürültülü bir ilişkimiz yok tamamen dengedeyiz ...
Bakışlarımızla bile konuşuruz :KK19:
İkimzde deli :132:

X