Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengini açma perhidrol ile

Gulumse21

Sevdan hep tutkudur .
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
296
4
36
arkadaşlar bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.saçlarımı kırmızı gibi kızıla boyamak istiyom .ama kuaföre gidip açtırmak istemiyorum.çünkü rengi akınca turuncuya dönüyo hemde acayip yıpranıyo.sarı ile kızıl boya karışıncada olmadı.şimdi şöle yapmayı düşünüyorum.kızıl saç boyasının içine %9 oksidasyon alcam (genelde boyayla %6 verirler) sonra perhidrol katsam boyanın içine acaba nasıl olur.kuaför olna yada çalışsan varsa fikirlerinizi bekliyorum.kaydirigubbakcemile5

sakın öyle birşey yapma ben yapmıştım saçlarım felaket bir hal aldı üzerine boyada tutmuyorr

vallamı tutmuyo.peki kuaförlerdekullanıyo bunu nasıl yapıyolar.oreal çıkmadan perhidrol vardı .ay sanki boyanın etkisini öldürürmüki ama denemeye değer yaa

yok kardes ole bı rıske gırme bence yakarsın da fena perhıdrol cok yakar sacı ben deneyımlıyım bu sac konusunda ınanamzsın ssacımın gırmedıgı ıslem kalamdı perma harıcınde elınde kalır kuaforler sasırıolar soleyınce ne kadar saglıklı guclu sacların var dıe cunku baskası olsa sacları tutam tutam elınde kalırms benım sclar roflelydı ustune kolestonun buyleyıcı kısılını yapmstm ınanılmas harıka olmustu vısne curugu gubu cok canlı bı renk

oreal yerine perhidrol koyuyorlardı dogru ama ..

röflelerde ,sac koyu ise daha cok acıllması ıcın koyuyoruz perhidrolu mesela sıyah saclı bır bayan beyaz gibi bir sarı ısterse illa kiiii o zaman daha cok acılsın dıye konuluyor..

ama sen sakın deneme yanar sacların yanmasa bıle kızıllıklar olusur..

X