Şampuan ve Saç Kremleri Hobby Şampuan ve Saç Kremi

bende deniycem kızlar hobbynin saç kremini şampuan olarak loreal elseve inci proteini kullanıorum inş güzel olur saçlarım hobby saç kremiyle :) saç kremi iyi gelirse şampuanınıda alırım :KK3:

bende hobby saç kremi aldım argan yağlı ve papatya özlü aldm kullandım banyo yaparken saçlarım acayip yumuşacıktı banyodan çıkıncada yumuşakcıktı parlıyodu gerçekten ayrıca fön çekilmiş gibi duruyo geldi bana :) ve içinde papatya özü olduğu için saç rengim biraz açılmıştı harıka bi ürün kesinlikle almanızı tavsiye ederim eğer daha çok hoşuma giderse şampuanınıda alırım :) şimdiki kullandığım şampuan loreal elseve inci proteini galiba hobbye başlayacağım :) hem ucuz hem kaliteli :21:

bende hobby saç kremi aldım argan yağlı ve papatya özlü aldm kullandım banyo yaparken saçlarım acayip yumuşacıktı banyodan çıkıncada yumuşakcıktı parlıyodu gerçekten ayrıca fön çekilmiş gibi duruyo geldi bana :) ve içinde papatya özü olduğu için saç rengim biraz açılmıştı harıka bi ürün kesinlikle almanızı tavsiye ederim eğer daha çok hoşuma giderse şampuanınıda alırım :) şimdiki kullandığım şampuan loreal elseve inci proteini galiba hobbye başlayacağım :) hem ucuz hem kaliteli :21:

Screenshot_2016-03-16-15-08-58-1.png

Bende bu cesidini merak ediyorum. Kepek icin kullanmak zorundayim artik. Badem yagli olmasi da benim icin cok iyi. Ama icerigi de cok önemli benim icin. Aşırı kopuruyorsa kimyasal coktur. Kullanmadigim icin bilmiyorum hiç. Meraktayım.

Bende aldım dün kremini kullandığımın şampuanından aslında zeytin özlü alıcaktım oda kepekler içinmiş e bendede kepek yok :) o yüzden argan yağı ve papatya özlü aldım :KK70:
Bende kepek için aldım ama benimki badem yağlı ve yasemin çiçekli :) güzel kokuyor şişede ama daha kullanmadım

Mesaj tekrari

Asiri kopurmesi iyi degil benim.icin bu cok kimyasal oldugunu gosterir. Ama guzel kokuyor
Belkide senin yıkama tarzından dolayı çok fazla köpürmüş olabilir :) çünkü ben aşırı köpürtmeye çalışsamda orta derecede köpürüyodu hobbyle yıkanırken :) aynen çok güzel kokuyor

Belkide senin yıkama tarzından dolayı çok fazla köpürmüş olabilir :) çünkü ben aşırı köpürtmeye çalışsamda orta derecede köpürüyodu hobbyle yıkanırken :) aynen çok güzel kokuyor
Yikayis tarzi nasil olmali ki

Yikayis tarzi nasil olmali ki
yani şöyle diyorum belki elinize çok sıkmışsınızdır şampuanı veya fazlasıyla yıkayıp köpürmüş olabilir yada şampunadanda olabilir ama istiyorsanız bırakın :) ama kesinlikle pantene önermem saçları sem sert yapıyor taranmıyor bile yahu

yani şöyle diyorum belki elinize çok sıkmısınızdır şampuanı veya fazlasıyla yıkayıp köpürmüş olabilir yada şampunadanda olabilir ama istiyorsanız bırakın :) ama kesinlikle pantene önermem saçları sem sert yapıyor taranmıyor bile yahu

Çok gur sacim yok ama az alincada temizlenmiyormus gibi hissedyrm. Ama en azindan maliyetsiz ve guzl kokuyo

aynn kokusu müthiş yaa bende bu bitince menekşe özlüsünü alcam :) artık Hobby kullanıcam:21:

Ben devam ettirecegimi sanmiyorum ya. Pek icime.sinmedi. sampuan stogu bitince belki yine otaciya gecerim. Kokusu o kadar guzel olmasada.

X