Şampuan ve Saç Kremleri Hobby Şampuan ve Saç Kremi

M

MeDuSa

Ziyaretçi
Kızlar ben bir sürü şampuan denemiş biri olarak diyorumki hobby'nin şampuan ve saç kremleri hem çok güzel hemde çok ucuz
Bir arkadaşım kremini alırken bende almıştım
Çok hoşuma gitti artık hep saç kremim hobby kullanıyordum birde şampuan deneyim dedim keratinli şampuanını kullanmaya başladım ve boşuna para saçmanıza gerek yok bence en iyi şampuanlardan biri hobby varken niye başka şampuanlara o kadar para vereyim ki :teytey:

hobi reklamı anlaşılan ama.......ben saç kremini kullandım çok berbat

nasıl reklamı arkadaşım :uhm:
biz burda tavsiyelerimizi paylaşıyoruz ben hobby'nin tüm saç kremlerini kullandım çok memnunum sizin saçınıza iyi gelmemiş olabilir

Tatlım paylaşımın için teşekkürler.a.s. Peki saç tipin nasıl ve ne sıklıkta yıkarsın?

Tatlım paylaşımın için teşekkürler.a.s. Peki saç tipin nasıl ve ne sıklıkta yıkarsın?

Saçlarım kuru canım ondan dolayı keratinli olanı boyalı permalı ve yıpranmış saçlar için onu kullanıyorum ve nerdeyse hergün yıkıyorum ama yıkamadığımda uzun süre yağlanma olmuyor

hülyam benim, ne güzel çok sevindim!
içinde dimethicone var mı cnm ?

hülyam benim, ne güzel çok sevindim!
içinde dimethicone var mı cnm ?

yok canım içindekilerde öyle bir kelime yazmıyor :sm_confused:

bende az önce araştırdım olmaması daha iyi diyorlar yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Turkiyedeyken sampuan olarak elidor kullaniyordum sac kremi olarakta hobby,ama Fransaya geldikten sonra degistirdim burada olmadigindan benim sacima cok yariyorlardi.Burda saclarim berbat oldu gitti,ahhhh nerde o eski saclarimmafoldumben

bu tur ucuz sampuanlar daha az zararrlı kımyasal madde ıcerıor bende kullanmıstm bı ara cok ıyıydı bencede :-) paylaşm ııcn saol.. bnmde sampuanm bıttı =(( dove veya hoby veya ole ucuz bısı alcam veya dove :)

kuaförde saçımı boyatığımda baktım saçımı hobby ile yıkıyorlar
bende hobby kullanmaya başladım o günden beri
temiz kalma süresi daha da uzadı sanki...
pantene saç kreminde amonyak kokusu geliyor.. o yuzden bıraktım
kimyasal fazla kullanmışlar..anlaşılan
bir ara tv de hobby şampuan ne kadar reklamı vardı ünlü sanatçılardan
kalite parayla anlaşılmıyor her zaman
sağlıcakla..

kuaförde saçımı boyatığımda baktım saçımı hobby ile yıkıyorlar
bende hobby kullanmaya başladım o günden beri
temiz kalma süresi daha da uzadı sanki...
pantene saç kreminde amonyak kokusu geliyor.. o yuzden bıraktım
kimyasal fazla kullanmışlar..anlaşılan
bir ara tv de hobby şampuan ne kadar reklamı vardı ünlü sanatçılardan
kalite parayla anlaşılmıyor her zaman
sağlıcakla..

rıca etSem hobby'ın ıcındekıler kısmına bakabılır mısn ?İcindekıler kısmında dımethıconet , dimethiconol veya amodımethıcone dıe bısey varmı?

ben de sac kremini kullaniyorum yumasicik yapiyor gercekten de.. ustelik kokusu da gayet hafif ve guzel..

hayır bu içerikteki kimyasallar yazmıyor...

cok tskr ederm zemuszemus

zamanında bende kullanmıstım gercektn guzel bı sampuan
suan dove kullanıorum bu şişem bitsin hobby'i tekrar alıcam
sureklı sampuan degıstırıorum halen aradımı bulamadım hobbyı cok cok oncelerı kullanmıstım ama aklımda hep 'iyi' bı sampuan olarak kalmıs

saqLıcakLa kaL a.s.

annem yıllardır kullanır hem şampuan hem saçkremini ama ben iki defa aynı hatayı yaptım bi defa panten bi defada loreal kullandım artık vazgeçmem blendaxımdan hem blandax hem dalinim mutlu mesut yaşıyoruz:sm_cool:

hobbynin şu altın renkte balsam olan kremini mi yoksa beyaz turuncu normal olan kremini mi tercih ediyorsunuz?

aslında şampuanla ilgili o kadar çok doluyum ki son bir yıldır şampuanların içeriklerini kalitelerini mi azalttılar yoksa benim saçlarım mı değişti ben anlamadım yani:KK50:
eskiden 2005 seneleriydi sanırım beyaz bir blendax vardı harika yapardı saçlarımı bir yıkardım bir hafta saçımdan kokusu çıkmazdı yumuşacık olurdu saçlarım
ama şimdi deneyimlerimi paylaşsam ohoo neler yapmadım ki
geçen yıl en büyük hatamı loreal boyalı saçlar için olan şampuan,saç kremi,sıvı saç kremi serisini alarak yaptım önce sonra saçlarım o kadar çok kepek yaptı ki bu extra pahalı ve bir o kadar kalitesiz şampuan saçlarım yağmur gibi kepek oldu neler yaptım medikal şampuanlar mı denemedim naptıysam geçmedi en sonunda haed&shoulders aldım kepeğimi yok etti fakat bu seferde saçlarım keçe gibi oldu
onu bıraktım rejoice şamğuan aldım onuda beğenmedim
bu arada hep koca koca ambalajlar alıyorum ve elimde patylıyo bütün ürünler yani
neyse
sonra elidor aldım kepek yaptı arkasından dove kullandım sabunla yıkamışım gibi keçe gibi yaptı o da
ardından ne varsa eski şampuanımda var diyip gene koca bir mabalaj blendax şampuan ve saç kremini aldım o da hüsranla sonuçlandı
yokk yokk bulamıyorum istediğimi en son şimdi birazda türk markalarını deniyim düşüncesiyle yola çıkarak
hobby aldım ve bugün banyoda kendimden geçtim o kokusu o dokusu harika bakalım bi kaç yıkamada neler olucak
inşallah aradığım budur yani
çünkü ne varsa türk mallarındaa var diye düşünüyorum ben artık
eğer hoşuma giderse saç balsamını da alıcam:128:

Son düzenleme:
selam arkadaşlar şampuan konusunda bende son zamanlarda sorunlar yaşıyorum dove besleyici bakım nutri -oils şampuan ve saç kremini kullanıyordum özellikle son zamanlarda artık banyoda nefes alamaz hale getirdi sanki saçımı yıkarken durularken çıkan o kimyasal koku beni zehirleyecek saçımı kuruturkende aynı kokuyu duyuyorum kendime eziyet ettiğimin farkına vardım ve içeriğini araştırdım olmaması gerekenlerin hepsi var dimethiconol, distearate ,amodimethicone saç kreminin de aynı şekilde
2 senedir dove kullanıyordum ara verdim hacı şakir bal özlü şampuan kullanıyorum meşhur o zararlı maddeler yok saçlarım boyalı ve uzun ve kıvırcık yeni başladım 3-4 sefer oldu şimdilik memnunum dove çöpe gidecek bir daha alınmamak üzere

Narlısı nasıl acaba? Alalm bakalm.

X