Doğum sonrası kilo verme

72ile hamile kaldım 92ile doğuma girdim kızım 3aylık 80kiloyum ve deli gibi yiyorum ..doymak bilmiyorum ki nasıl kilo vereyim??biraz acıkınca ellerim fena titremeye başlıyor..hele bir de gelen giden eksik olmayınca (allah eksik etmesin) hamur işi de eksik olmadı mutfaktan kalanı hüplettik eşimle..ben de bilmiyorum nasıl gidecek kilolar...eski kıyafetlerime girmek hayal gibi gliyor şuanda..

Al bendende okadar nası gitcek hani emzirince gidiyodu

İmza

55 kilo ıle hamıle kaldım .72 ıle normal dogum yaptım.
Kızım 2.5 aylık . ve ben yıne 55 kıloyum .
Görenler karnım dumduz oldugu ıcın doğumu sen mı yaptın dıye kafa buluyolar.
Ne özel bı dıyet yaptım ne yuruyus ne spor.
Nasıl mı verdım ?
Kabız oldum :18: Allah kımseye yaşatmasın sıkıyosa yemek ye :KK31: :KK43:
40 ım cıkmadan 58 oldum bi emzriyorum sırılsıklamım bı altını değiştiriyorum sırtım su ıcınde kalıyodu.Sankı saunadayım :KK53:
Emzirmek verdırıyo kılo ama her bunyede aynı mı bılmem:44:

68 ile hamile kaldım, 98 ile normal doğuma girdim. Oğlum 3,140 doğmasına rağmen doğumdan cıktıgımda 96 idim :) 40 ım cıktıgında 90 kiloydum. 3.aydan sonra dıkkat etmeye basladım su an 5. ay ımızdayız 85 kıloyum. doğumdan once bu kadar dıkkat etseydım deri ve kemıkten ibaret kalırdım :) Emzırmeye de devam edıyorum işe de basladım ama yok anam gıtmıyo :KK43:

49 Kilo ile hamile kaldim 65kilo da dogum yaptim. Kizim 1,5 aylik suan 56 kiloyum.suana kaDAR kilo vermek icin cabam olmadi ama artik dikkat ediyorum. Gobegmde var.

Ben 69da hamile kaldım ilk üç ayımda 4kilo verdim doğum yaptığımda 75kiloydum şimdi 12. ayımızdayız herhangi bir diyet yapmadım şu an 69kiloyum göbeğinde 3 4 aylık hamileymişim gibi gidemedi bir türlü

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben 69da hamile kaldım ilk üç ayımda 4kilo verdim doğum yaptığımda 75kiloydum şimdi 12. ayımızdayız herhangi bir diyet yapmadım şu an 69kiloyum göbeğinde 3 4 aylık hamileymişim gibi gidemedi bir türlü

Dogumdan hemen sonra kac kg gtti cnm

Sezaryenle doğum yaptığım için bir hafta toparladım kendimi o zaman tartıldığımda doğum kiloma dönmüştüm

54 kilo ile hamile kaldım 72 kilo ile doğuma girdim
doğumdan bir gün sonra hastanede tartıldım 68 kiloydum
sürekli su içtim.kırkımız çıkana kadar 60 oldum. sonrasında iki ay spora gittim 56 oldum.
evde de kendimce videolar eşliğinde hareket ettim. işe başladığımda gene 54 tüm.
ama göbeğim ve yanlarım var. gene de hamilelik öncesi kıyafetlerime girmek çok güzel bir duygu.
diyet doğru düzgün yapamadım sadece ekmek pilav makarnayı kıstım tuzsuz ve şekersiz yedim bol su içtim ama en önemlisi spordu bence.

Ben gençliğimde on beş kilo almıştım sonra 20 kilo verdim eskisinden zayıf oldum korkmanıza gerek yok :)

62 ile hamile kaldım 82 ile bitirdim.doğumdan 2 hafta kadar sonra 69 a düşmüştüm.doğum yapalı tam iki ay oldu hala 69 um.1 kilo bile veremedim.bakalım Allah kerim.inşallah en kısa zamanda gider kilolar.

ben 62ile hamile kaldim 83ile dogum Girdim.iki ay sonra 72oldum.oylede kala kaldim.emziren anneler cabuk kilo verirmis.bos laf...enzirdigim icin diyet yspaniyorum.sutun zaten az yemegince hic olmuyor.ne zaman vericez bu kilolari.aynaya bakamaz oldum.alisverir yapnak icimden gelmiyor.

52 kg ile hamile kaldım 62 kg ile doğuma girdim. Hastaneden geldiğimde 6 kg gitmişti. Normal doğum yaptım bu arada. Şu an 56 kg ım. Bebeğim 6 aylık. Sürekli emziriyorum. Emzirmenin kg vermeye etkisi olmadığını söyleyebilirim. Çünkü Ekmek yemiyorum ve sürekli Sıvı tüketiyorum. Buna rağmen kg veremedim.

aynen ben de 59 la hamile kaldm 74 le doğurdum 63 e indm ilk 20 günde ama gerisi kaldı sezeryan oldum ve emziriyorum

X