Doğum sonrası kilo verme

çok üzüldüm.. başınzısağolsun. çok acı.. Rabbim yaşamasın kimseye.. dediğiniz gibi kilolar gider elbet.. yeterki yavrulamız iyi olsuın..

Sağol canım Allah benim yavrumun yaşayamadığı ömrünü sizlerin yavrularınıza versin.

66 kilo ile hamile kaldım 74 kilo ile doğum yaptım. Şu an 4 ay oldu ve 70 kiloyum. Ama ben 7 aylık doğum yapmıştım ve doğumdan 2,5 ay sonra oğlumu kaybettim. O nedenle kilolarınızı hiç kafaya takmayın derim. Onlar size kucağınızdaki bebeklerinizin armağını ve hayatta hiçbir şey bebeklerinizden önemli değil. Böyle düşünürseniz aynaya baktığınızda kendinizi sevebilirsiniz. Keşke benim de 20 kilo fazlam olsaydı ama oğlum kucağımda olsaydı

başın sağolsun canım çok üzüldüm allah sabır versin. Rabbim yavrularımıza sağlık sıhhat uzun ömür nasip etsin. Allahın en güzel armağanı bebeklerimizden aldığımız kilolar daha mı önemli? bende ilk zamanlar kilomu sorun ediyordum ama şimdi çok önemsemiyorum oğlum sağlıklı olsun yeter. yazdıklarına aynen katılıyorum canım :a015:

Premete çk üzüldüm başın sağolsun.tabiki evlatlarımız sağolsun,kilo nedir ki...yazdığım msjdan dolayı kendimi çk kötü hissettim,çk üzüldüm...

çok vahim duruyor olay,demek kilo veremiyoruz doğum sonrası,üstelik çatlaklar ve sarkmalar da cabasıımafoldumben

basın saolsun canım cok uzuldum allah sabrını versın umarım cok saglılı bır oglusun olur ....kılolar konusunu konusmak bıle morelımı bozuyor kendımı cok hantall hıssedıyorum :KK43:

70 le hamile kaldım.86 ile doğuma gittim.3,5 ay oldu.şu an eski kiloma dönmüş durumdayım. sürekli emziriyorum ve öyle çok da iştahım yok.çok yiyemiyorum ama sütüm de oldukça yarıyo bebişime.1 ayda 1.5 kilodan fazla aldığı oldu.böyle olacağımı tahmin etmiyordum. darısı tüm yeni annelere:eek:

arkadaşlar ben 50 ile hamile kaldım 63 le doguma gittim doğum yaptıktan bir hafta sonra 58 kilo idim şimdi kızım 6.5 aylık 55 kiloyum o 5 kiloyuda vermem lazım en azından 3 kilo daha şart ama bir türlü gitmiyor bencede bünyeyle alakalı benim iştahım aşırı arttı mesela

ya birde günde 5 litre su içiyorum..diyorlarki su içince zayıflarsın diye..
nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2 ay oldu yok yok anam
bir gram veremedim...

60 kiloyla hamile kaldım 87 kiloyla doğuma gittim şimdi 58 kiloyum zayıflamak içinde hiçbirşey yapmadım kendiliğinden gidiyor

Arkadaşlar benim durumum biraz daha vahim 72 ile hamile kaldım 85 ile doguma girdim sezeryanla dogum yaptım dogum sonraası 74 e düştüm ama şimdi yine 76 oldum önüne geçemediğim bi tatlı yeme istegim var çıldırmış gibi tatlı yiyorum resmen tatlılar uçuşuyo gözümün önünde ne yapıcam bilmiyorum

ben 60 ile hamile kaldim 78 ile dogum yaptim yani 18 kilo aldim
dogumda 10 kilo gitti hastanedeyken bi tartildim dedimki vay be 10kilo hemen gitti ben bu kilolari hemen veririm nerdeeeee keske öyle olsa ama yapisti gitmiyor sanki
simdi 64 kiloyum daha bi 10 kilo versem cok iyi olcak :KK66:)

ben 81 le hamile kaldım...4-5 ayda 78 e düştüm...sonra 85 e çıktım...sezeryanla doğum yaptım 2 ay oldu şuan 76 kiloyum...
bebeğim biraz büyüsün diyet işine o zaman giricem..şuan beklemedeyim..

48 ile hamile kaldım 59 la doğuma gittim. Bebeğim 4 aylık ve ben 52 kiloyum .4 kilom kaldı ama hiç önemli değil nasılsa veririm.

ben 59la hamıle kaldım 77 ıle doguma gırdım 10 kılo dogumda gıttı sımdı 66 kıloyum kafadam 10 kılo daha vermem lazım:KK43:(((2.5 ay oldu allahtan doğumda vrmısım sonradan yalnızca 1 kılo verdm saka gıbı ama ben sıkıldım artık yavas yavas baslıyorum dıyete...zaten onemlı olan sağlıklı beslenmek o yuzden hamurişi,ekmek ve tatlıyı 15 gundur yemıyorum 3 lıtre su bol salata,yağsız et,tavuk,balık,meyve,sebze yıyorum zaten sutu yapan seyler de bunlar ve masallah sutume de bırsey olmadıkaydirigubbakcemile5
o yuzden sıkı bı dıyettense yağsız şekersız unsuz beslenmeyı denıyorum...
henuz tartılmadım ama bı değişiklik varsa burada paylaşırım sızlerle..

slm bende 60 kg ile hamile kaldım 78 kilo ile doguma girdim şuan 58 kg bebegim 2 aylık cok cabuk kilo verdim yürüyüş yaptım bol su ictim bol bol emzirdim en önemlisi zayıflayacagımı düşündüm vede stresten uzak durmak en önemlisi inş istediginiz kiloya kavuşursunuz haa bu arada ekmekten ve hamur işinden uzak durdum

48 kiloyla hamile kaldım doğuma girerken 64 kiloydum doğumdan çıktığımında 60 kiloydum doğum yapalı 2 buçuk ay oldu ben 59 kiloyum :sinifsinif: nasıl vericem ben bu kiloları :KK43:

bende günde 5-6 lt su içiyorum ama tık yok emzirirken hiç bi işe yaramıyor suyla zayıfla teorisi

X