Doğum sonrası kilo verme

berte79

oglum kardesini bekliyor!
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
60
0
Arkadaşlar doğuma kaç kilo ile girdiniz ???fisfisfis
doğumdan çıkarçıkmaz kaç kiloya düştünüz.
ve kilo verme süreciniz (diyetsiz) ne kadar sürdü.delikafadulden
çok merak ediyorum.
YA VEREMEZSEM DİYE KORKUYORUM :benneyaptımki

bende 66 ile basladim
90 ile doguma gittim simdi ise 78
1 ay sonra 1 kilo daha almisim ne vermesisenağlama
diyette yapamiyorum emziriyorum cünkü nolcak böyle ya off
emzirince kilo gidermis hikaye vallalülülülülülü

50 kilo ile hamile kaldım 75 kilo ile doğum yaptım 4 şubatta doğum yaptım şuan 62 kiloyum valla ben sıvı ağırlıklı besleniyorum ama malesef yinede çok yavaş gidiyo kilolar inşallah en kısa zamanda gider fazlalıklar

63 ile hamile kaldim 78 ile doguma girdim..sezeryanla dogum yaptim.
ama karnim kaldi tabi dogumda 11kilo gitmis kaldi 5 kilo ama diyet yapmiyorum sut olsun diye zaten az geliyor bir de yemezsem iyice cekiliyr diye korkuyorum.
sonra veririm..kizim iyi beslensin yeter..

Son düzenleme:
canım tamamen bünye,ğer kilo almaya müsaitsen malesef alıyor,veremiyorsun.Ben 51 ile hamile kaldım,61 ile doğuma girdim.Doğumdan 1 ay sonra yine 51'dim.Oğlum 8.ayı bitirecek,şuan 49'um

bende 2 ay önce sezeryanla doğum yaptım.58 le hamile kaldım.72 ile doğum yaptım.şuan 62 yim.ama bende bol sıvı tüketiyorum başka birşey yapamıyorum emzirdiğim için...

bende 60 la başladım 70 le bitirdim doğum yapalı iki ay oldu şuan 64 düm kaldı 4 kilo ama vermem gereken 14 kilo :) veremiyorum süt olsun diye ne bulursam yiyorum önemli olan onun yeterli beslenmesi 6 aydan sonra vermeye çalışcam

54 le başlayıp 69 la bitirdim doğumda 3 hafta sonra 61 olmuştum ama şimdi 62'yim tekrar :KK43:(( nolcak bu kilolarrr

selam ben de 70 ile hamile kaldım 79 ile doğuma girdim
2 ay sonra tartıldığımda 72 geldim
bu arada hiç tartılma fırsatım olmadı
aman kızlar moraliniz yerinde sağlığınız neşeniz bol olsun da kilolar bir tarafta dursun
hiç dert etmeyin elbet toparlayacak vücudunuz
yeter ki kafanız derli toplu olsun
tüm samimiyetimle yazıyorum bunu
herkes güle güle büyütsün bebeğini

selam 72 ile hamile kaldım 95 ile doğuma girdim doğumda sadece 5 kilo gitti sonraki bir ay içinde 8 daha gitti.şimdi 10 kilo daha versem ancak eski kiloma dönerim
bebeğim 4 aylık emiyor o yüzden diyete yapamıyorum

mrb bende 57 ile hamile kaldım 25 kg alarak 82 ile doğuma gittim ve normal doğum yaptım
doğum donrası tartıldığımda 12 kg gitmişti sonradan 4 kg daha verdim ve şuan 66 kiloyum hala 10 fazlam var ama ben 6 sını versem şimdilik yeter

mrb bende 25 kilo aldım 65 il hamile kaldım 90 kilo ile doğuma girdim. sezeryan oldum doğumdan 15 gün sonra 15 kilo vermiştim, sadece su ve çorba içtim. şimdi işe başladığımdan bu yana 3 kilo daha verdim kaldı 7 kilom :)

Bende 20 kilo alanlardanım. 54 ile hamile kalıp 74 ile doğuma girdim. ılk hafta 10 kilom gitmişti.. 2,5 aylık hamileyim 2,5 kilo daha gitti.. 61,5 kiloyum.. Hazirana kadar eski kiloma dönmem lazım..

50 kilo ile hamile kaldım 72 kiloyla doğum yaptım bebeğim 37 günlük ve ben 65 kiloyum 10 kilo versem yeter bana..

toplam hamilelliğimde 13 kilo almıştım.hastaneden cıktığımda 8 kilo gitmişti bile,şimdi aldığımın hepsi gitti ve ben tekrar eski formuma döndüm şu an 55 kiloyum:teytey::eek:

59 ile hamileliğe başladım 77 ile bitirdim. doğumdan sonra sadece 4 kilo gitti. bu arada sezeryan oldum. hiç diyet yapmadan 3 ay içinde 67ye indim. bakalım bundan sonrası ne olur bilinmez :)

ben lahana diyeti yapicaktim cocuk dr u lahana cok gaz yapar sakin yapma dedi vazgectim.ayrica ne kadar cok emzirirsen o kadar cabuk kilo verirsin dedi.dogumda sezeryan oldugu halde 11 kilo gitti karnim da cok kalmadi 4 kilo fazlam var hamilelik oncesi kiloma donmem icin.bol bol yuruyorum ve yesilcay iciyorum..

Arkadaşlar doğuma kaç kilo ile girdiniz ???fisfisfis
doğumdan çıkarçıkmaz kaç kiloya düştünüz.
ve kilo verme süreciniz (diyetsiz) ne kadar sürdü.delikafadulden
çok merak ediyorum.
YA VEREMEZSEM DİYE KORKUYORUM :benneyaptımki

arkadaşım kilo almaktan korkma ben ilk kızıma hamile kaldığımda 35 kilo aldım ama hiç problm yapmadım doğumdan bir sene sonra bütün kilomu verdim şimdi 10 haftalık gebeyim ve 7 kilo aldım eminim gene çok kolay kilo vericem spor yaparsın doğum sorası hiç bşeyn kalmaz

ya arkadaslar bana yardimci olun ya 4ay önce normal dogum yaptim karnim 7aylik hamileler gibi duruyor inmeyecekmi acaba ya birde kilom da nasil eritebilirim lütfen yardim edin.

X