İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Sevgilisi, Eşi İkizler Burcu Olanlar

aaaa yazmadan edemeyeceğim eşim ikizler oda çift karekterlidir,bi anda kızar bide bakarsın sonradan yumuşacık olur.gereksiz şeylere aşırı tepkili olur,tepki verilmesi gereken yerde de susar.onada söylüyorumda benimle dalga geçiyor.inanmıyor bu burç işlerine.işine gelmiyor demi ama?
geçiniyoruz geçinmesine de allaha emanet.

aman allahım bir ikizlerle beraberim şuan....yok böyle bir burc ya filozof olacağım kendisini çözmekten..ben başağım sevgilim ikizler...
bu kadar değişken bi burc olamaz ya..1 gün çok neşeli sevgilim hayatım bebeğim..ertesi gün alaaahhhhhhhhh dünyayı dar eder sana...
1 gün yat bebeğim erken kalkma der...diğer gün kalk kendine gel öyle beni ara der...şaştım kaldım ya...bende en sonunda dengesizleşeceğim..

ay arkadaşlar benim sevgilim de ikizler yaklaşık 7 yıldır çıkıyorum en çok çekitğim konu okadar basit şeylere öle garip tepkiler veriyorki şaşıyorum valla mesela ben evine gidecek oluyorum aşkım sana ne yemek yapayim diyorum bana kızıyor ne yemeği sen benim yanıma yemek yapmaya mı geliyorsun diyor bazende aşkım gelde bana şu yemeği yap der böle ani çıkışları var bi de çok inat ya hiç eyvallahı yok özür dilemek zaten gurur meselesi mahvediyor beni ya tek bildiğim saman alevi gibi bir siniri var bağırmaya başladığında susacan ama sonra istediğini yapablirsin

ben ikizlerimm :lepi: qenellikle ikizler kadını da erkeqi de birbirine benzer.::eek: ikizler burcu genel olarak dengesiz yani bi yere gidelim dediyse 10 dk sonra sorun hayır gitmeyelim der.ani duygusal çıkışları vardır mutluysa bir anda aşırı sinirli olabilir.fazla kıskanç değildir ama sizi gizli takip etmeye bayılır.bayanssulusmile. kavga ettiğinizde aramaz sormaz umursamıyo gibi yapar aşırı inattır.:2: sanırım biraz da çapkın olurlar..aklinialirimsmile sevgilim 4 sene olacak ama ben hala bazı konularda seni çözemiyorum bu da sinirimi bozuyor der.:KK1: :lepi:

benim eşimde ikizler ben çok memnunum eşimden;ama tabi burcunun bazı huyları mevct ruh hali çabuk degişebiliyoo..aslında damarına basmadıgın sürece sorun yok.tanımakla alakalı birazda..:1hug:

Konu içerik nedeniyle taşınmıştır.

benim eşimde ikizler burcu ben yay kadınıyım.çok mükemmel uyumumuz var.ama sinirliyken onu tanıyamıyorum !!!

Eski erkek arkadaşım ikizler. Tam bir dengesiz yaaa =)) ama sevdiler mi tam seviyor şu ikizler erkeğii aah ah =)) :93: ayrıcaaa çok ama çok gururlularrrrr vee çok inatçılarrr aslaaa kararnından döndüremiyorsunuz =( :KK43::KK43::KK43:

benim sevgilim de ikizler. 2.5 senedir beraberiz. adam gündüz bana diyor ki akşam şöyle şöyle yaparız yanıma gel. sonra ben aksam yanına gidince gündüz söylediği herşeyden vazgecmiş oluyor. ben de kızıyorum beni mi kandırıyorsun diye doğal olarak ama bu kandırmak değil biliyorum. her zaman haklı odur. onun sözünün üstüne söz söylenmez. yine de seviyorum işte gönül bu :KK69:

benimde sevgilim ikizler yaaa akşam bana dioki canım nasılsın dio iyiyim dyrmm 2 saat sonra sinirleniyor allahım yaaa bide yarın seni pikniğe götürcem tmm mı dio yarın oluyo kendimizi sinemada buluyoruz offf ben bu adamla napcam:KK70: neyse aşk işte:p

Eski eşim ikizler burcu, bence ikizler sevgili olarak fena değil, eş olarak felaket, dost olarak da mükemmel. Ben eski eşimde bu üç dönemi de yaşadım, ayrıldıktan sonra kızımız için çok iyi dost olabildiğimizde gördüm ki ikizler burcu sadece arkadaş olmak için yaratılmış. :)
Bu arada belirteyim, yükselen ikizler daha farklı etki ediyor. Burcu ikizler olanlar gibi dengesiz olmuyorlar. İkizler burcundan olan insanlar sabah ak dediğine akşam kara derler, onlara karşı nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. Tabii yükseleni ay'ın yeri filan da etkili ama ben bir daha özel hayatıma bir ikizler erkeğini almayacağıma kesinlikle eminim. :)

ikizler cidden bi öyle bi böyle oluyo yani bi kere çok inandırıcı konuşuyolar , yani konuşmaları fln çok etkili. Ama pek güvenebileceğimiz bi burç değil bence tabi ki istisnalar hariç . Ancak ikizler burcu bence çok dikkat edilmesi gereken bi burç , bazen ne yaptıklarına akıl sır ermiyo :KK45:

aynen benim sewgilim de 2zler we fecii dengesiz burcunun bütün özelliklerini nasıl gösterebiliyor şaşıp şaşıp kalıyorum....
şu an ayrıyız ama yapıp yapıp pişman olmak ikizler burcunun özelliği,ben de bekliyorum bir umut :KK70:

aynen katılıyorum benim eşimde ikizler çok dengesiz olyolar ve hep yapıp yapıp pişman olyolar nişanlıyken hiç benzetemememiştim ikizlere ama yok evliyken anladım.. geçim çok zor idare ediyorm hepp

Eski eşim ikizler burcu, bence ikizler sevgili olarak fena değil, eş olarak felaket, dost olarak da mükemmel. Ben eski eşimde bu üç dönemi de yaşadım, ayrıldıktan sonra kızımız için çok iyi dost olabildiğimizde gördüm ki ikizler burcu sadece arkadaş olmak için yaratılmış. :)
Bu arada belirteyim, yükselen ikizler daha farklı etki ediyor. Burcu ikizler olanlar gibi dengesiz olmuyorlar. İkizler burcundan olan insanlar sabah ak dediğine akşam kara derler, onlara karşı nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. Tabii yükseleni ay'ın yeri filan da etkili ama ben bir daha özel hayatıma bir ikizler erkeğini almayacağıma kesinlikle eminim. :)

aynen katılıyorum eşim ikizler arkadaşlarına karşı çok dost canlısı ve melek gibi ama evde azgın bir boğa olyor bu yüzden bana da kimse inanmıyor dışarı melek eve felakettt

aynen katılıyorum eşim ikizler arkadaşlarına karşı çok dost canlısı ve melek gibi ama evde azgın bir boğa olyor bu yüzden bana da kimse inanmıyor dışarı melek eve felakettt

ewet benim kız kardeşim ikizler anı anını tutmuyo.. cok sinirli gergin bzen bir pamuk.. ay cok şükür benim kocam oglak.. tam bir işkolik

vallahi arkadaşlar benim başımda da var ikizler burcu :) aman aman yani. sormayın aşırı derecede dengesiz. bi dediği bi dediğine tutmayan.. hep zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışan her ne kadar ben haklı olsamda laflarıyla beni haksız duruma düşüren .kararından dakkasında cayan . çok zor oluyo idare etmesi :)

benim erkek arkadaşımda ikizler işkolik,mukemmelliyetçi,her konuda çok tecrübeli ve bilgili oldugunu sanır,genelde o hep haklıdır,tartışmaya bayılırlar ve tartışırken sorunun veya konunun en derinine kadar kurcalar;irdeler.kızdıgında veya kırıldıgında hiç çekinmez pat diye dile getirir,ama kızgınlıgı anlıktır gönül almasını da hem sözleri hem de davranışları olsun çok iyi bilirler ve de bu konuda başarılıdırlar.nasihat vermeye bayılırlar altın cümlesi "yapmanı istiyorum"dur.bana karışamazsın dersin içinden bozulursun ama içten içe seni hırslandırır.bu konuda da başarılıdır.duygusal gözukmek istemeseler bile duygusaldır,küsersen ona seni kendi kendine bırakır sonra ki gün yanına gelir özür dilemesini de bilir ...

vs..vs herseye ragmen bu insanlar hep sevilir,hep ilgi görur...etkisi kalıcı ve uzun sürelidir :KK4:

kızlar aranızda oğlak olup da sevgilisi kocası nişanlısı ikizler olan var mı bizim aramızda uyum sıfır ama 7 yıldır birlikteyiz nasıl oluyor anlamıyorum siyahla beyaz kadar zıttız

ikizler burcu erkeğinin ağzı kesinlikle çok iyi laf yapar zeytinyağı gibi üste çıkmakta üstüne yoktur haklı olduğunuz bir konuda öyle bir konuşur ki bir müddet sonra kendinizi özür dilerken bulursunuz kesinlikle şeytan tüyü var onlarda:63: :)

X