İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Sevgilisi, Eşi İkizler Burcu Olanlar

E

EU3

Ziyaretçi
Evet hanımlar kaç aydır bu topiği kolluyorum ama bi ikizler partnerine sahip hanımlara denk gelemedim....

İkizler erkeği dengesizlikleriyle tanınırlar çevrelerindesırnaşık şey
Peki tüm ikizler erkeği dengesiz midir?

Benim nişanlım ikizler burcu..belki yükseleninden dolayıdır bilmem ama dengesizliğine pek rastlamadım..açıkçası ben daha dengesizimhihoyyyt

evet hanımlar var mı başka ikizler burcu eşi yada sevgilisi yada nişanlısı yada sözlüsü olankafamçokkarıştı

kocam ve erkek kardeşim ikizler...
eşimin dengesizliğini görmedim.. ancak kardeşim dengesizdir... bir sever bir sevmez... çok sever bir anda siler... sonra pişman olur... genelde kaçırdıklarına üzülür... kocam öyle değil Allah'tan... yaşı itibariyle biraz büyük olduğundan olabilir... Allah'ım iyi ki gençken bulmadım kendisini..

benim nişanlım çok inatçı...ne zaman onunla inatlaşsam o zaman dengesizleşir..
kuyruğuna basmadıkça sorun yokdelikafadulden

nişanlım tam bi ikizler hakatten damarına kesin basmıcan yoksa yanarsın valla :KK70: ikizler burcunu seviyorum ben bir yayım zıt burcum ikizler oduğundan aramızdaki tutku tükenmek bilmio

bende tam bi ikizlerim,en kötü huyum kararsızlığım...bi gün hüzünlü bi gün neşeli olabiliyorum bende şaşıyorum valla...:))

ıkızler erkegıyle bırlıkde olmak gercekden cook zor cok fazla degısken oluyolar gercı gulduruyolar yanındakı ınsanı ama sureklı baska baska ınsan oluyolar bı gunu dıgerını tutmaz asla zorr zor....:1no2:

selam kızlar benimde eşim ikizler valla ikizler burcuyla geçinmek ne kadar zor bilirim

ikizler burcu erkeği biraz da dengesiz oluyor galibafisfisfis

eski sevgilim ikizlerdi aman aman çok dengesizler çoook :1no2:

ıkızler erkegıyle bırlıkde olmak gercekden cook zor cok fazla degısken oluyolar gercı gulduruyolar yanındakı ınsanı ama sureklı baska baska ınsan oluyolar bı gunu dıgerını tutmaz asla zorr zor....:1no2:

aynen benim sewgilim de 2zler we fecii dengesiz burcunun bütün özelliklerini nasıl gösterebiliyor şaşıp şaşıp kalıyorum....
şu an ayrıyız ama yapıp yapıp pişman olmak ikizler burcunun özelliği,ben de bekliyorum bir umut :KK70:

bende tam bi ikizlerim,en kötü huyum kararsızlığım...bi gün hüzünlü bi gün neşeli olabiliyorum bende şaşıyorum valla...:))

Aynen canım aynen... Valla ikizler erkeği ile kadını aynı özellikleri gösteriyor mu bilmiyorum ama bir gün benim için hayat inanılmayacak kadar güzelse, ertesi gün etrafı kapkara bulutlar sarıveriyor kaydirigubbakcemile5

benim eşim ikizler artı yükselenide ikizler arkadaşlar...kim duysa allah yardım etsin dio..dengesiz oluolarmış..bilmem benimkinin bi dengesizliği yok ama sadece inatçı..onun dışında harika bi insan..harika bir eş...:eek:

benm sevglim ikizler :))
çok çabuk sinrleniyo kızlar benm ki :KK43:(
ama severim aşkımı :asigim:

kızlar eşimle 7,5 sene gibi çıktım ve 6 aylıkda evliyiz yani toplam 8 sene gibi... ikizler erkeğini öyle bir ezberledim ki sormayın: dengesiz, bugün dediğini yarın unutan, herşeyin doğrusunu o bilen, ukala, kendini beğenmiş daha ne özellikler var yaz yaz bitmez

aynen benim sewgilim de 2zler we fecii dengesiz burcunun bütün özelliklerini nasıl gösterebiliyor şaşıp şaşıp kalıyorum....
şu an ayrıyız ama yapıp yapıp pişman olmak ikizler burcunun özelliği,ben de bekliyorum bir umut :KK70:

off off ıkızler erkegını cok kınadım sanırım allah basıma verdı vurdumduymaz rahat en tahammul edemedıgım seylerdır ama yaa offff bazı ozellıklerı de var da bana sokmuyo valla ıplerı elıne vermemek gerek yoksa basa cıkılmaz bunlarla:1no2:

benim hem eşim hem de kızım ikizler burcu ikisindende ayrı çekiyorum eşim bu gün ak dediğine yarın kara diyebiliyor ama kızımın yanında o çok iyi yinede. kızımın yükselenide ikizler her konuda bana çok
çektiriyor

hem gecinilir hemde gecinilemezler...inatci,isine karisilmasini sevmez,guzel,kulturlu ve guleryuzlu kadinlari sever (hep ama hep gulumseyeceksin enerjin yuksek olacak),zekiler,bilimsel ve etkileyici konusmalar yaparlar,garantili gitmeyi sever,isini sansa birakmaz,hep ilgi ister say say bitmezzzzzz:1shok:

benim eşim ikizler.. deli, deliyi görünce değneğini saklarmış hesabı, bastırıyo bazen duygularını :))
(ben de ikizler burcuyum)

benim eşim ve annem ikizler. ıkisi de birbirinin aynı... Ama kötü huylarının yanı sıra iyi huyları da çok. Kıyımsız olurlar, herkesle anlaşabilirler, bulundukları yere çok kolay uyum sağlarlar. Amma bir de taktım mı birine tamam valla kaçsın o kişi, inatçı ve illa kendi dediği doğru olur... Ama ben eşimi bana uydurabiliyorum çok şükür. Ben onun eşiyim, ben ne dersem o olur :KK70:

Evet hanımlar kaç aydır bu topiği kolluyorum ama bi ikizler partnerine sahip hanımlara denk gelemedim....

İkizler erkeği dengesizlikleriyle tanınırlar çevrelerindesırnaşık şey
Peki tüm ikizler erkeği dengesiz midir?

Benim nişanlım ikizler burcu..belki yükseleninden dolayıdır bilmem ama dengesizliğine pek rastlamadım..açıkçası ben daha dengesizimhihoyyyt

evet hanımlar var mı başka ikizler burcu eşi yada sevgilisi yada nişanlısı yada sözlüsü olankafamçokkarıştı

benim nişanlımda bende ikizlerizleriz canım evet dengesizliğin d si yok ya olgun ne yaptığını bilem aykkaları yere basan bi kişilik kendisi:eek: ama ben çok kararsız ve dengesizim bazennkafamçokkarıştı

X