indesit kullanan ya da nasıl olduğuyla ilgili bilgisi olan var mı?

baberko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
2.185
0
Arkadaşlar sözlüm ile nişandan sonra beyaz eşyamızı alıcaz.nişan kısmetse nisan ayında.bütün gün özellikleriyle fiyatları kıyaslıyorum.aklımda bosch ya da arçelik vardı.büyük ihtimal arçelik olucak.çünkü bosch bize biraz pahalıya geliyor.yiine araştırma yaparken electro world de indesit diye bi marka gördüm.görünüş ve özellik bakımından hoşuma gitti fiyatlarıda diğerlerine göre uygun ama güvenilirmi aranızda kullanan var mı ya da çevrenizde kullanan var mı?? fisfisfis

Son düzenleme:
canım benim bir arkadaşım beyaz eşya mağazasında çalışıyo bir çok ürünün olduğu bir yer ben ona sordum hiç önermedi indesiti hatta kendide evleniyo o bile almamış

Bence arçelik al derimmm her yerde servisi varmışş büyük bi araşdırmadan sonra bende arçelikde karar kıldımm kampanyalar başlarsa ozaman bi çok eşyanı alabilriisn fikir bizden uygulaması senden cnmmm ee sanss işi buu:)

canım bende indesit var kullanıyorumda hiç bir problem de görmeim şu ana kadar.ayrıca kendisi vestelle aynı..altus ve arçelik gibi düşün.bana kendi mağazası söyledi..burdan altusu sil arçelik yaz üstüne de 200lira koy arçelik aldım de hepsi bu kadar dedi...yani biz aynı yerde üretilen aynı mazlemelerle birleştirilen makinalara daha fazla vererek marka diye alıyoruz.sen bilirsin tabi...bu arada altus a arçelik servisi indesite de vestel servisi bakıyor :))

Annemde 3 senedir indesit buzdolabı kullanıyor ama bi sorun çıkarmadı....Çokda güzel büyük ve kullanışlı...Ama işte karar veremedim...Nerden alsak hafta sonu gidip gezip alıp geleceğiz hadi hayırlısı bakalım...

bende bakınıyorum işte ama büyük ihtimal arçelik olucak :)) bakalım kısmet

ben evimde indesit çamasır makınesi ve buzdolabı kullanıyorum. fırınına guvenemedigim için profilo aldım.ben cok memnunum ikisindende. camasır makınem canavar gibi çalısıyo nerdeyse kuru cıkarıyor hiç deterjan artıgı bırakmıyor. buzdolabımda oyle cok memnunum. fiyat olarakta cok uygun zaten

benim bulaşık makine de indesit ve deterjan olarak ta bingonun tozunu kullanıyorum hiç sorun yaşamadım güzelde yıkıyor ben memnunum yani.

benimde çamaşır makinem buzdolabım indesit 8 aylık evliyim ve çok memnunum fiyat bakımındanda oldukca iyi yeğenime alacağım buz dolabı hariç diğer beyaz eşyasını oda yeni evleniyor ev kuranlar için birebir hem kullanıslı hem hesaplı arçelik bulaşık makinem var ama elektrik kaçağı yaptı birazda şans işi

Beyaz eşya şans işi benimde annemin bir indesit buzdolabı vardı aldığından beri problemliydi kaç defa servise gitti sorun yok diye geri gönderdiler sebze ve meyveler çürüyor birşey koyamıyorduk değişim olmadı sonrasında normal bir buzdolabı tamircisine götürdük bunun işi bitmiş dedi gaz bastılar şöyle oldu böyle oldu derken 2 hafta sonra durum aynıydı en son çöpe gitti ve paramıza yazık oldu. Beyaz eşya evet şans işi ama yinede bilindik markalardan almak daha güvenilir diye düşünüyorum bizde nişanlımla bosch almayı düşünüyoruz.

bana sorarsan arçelik al derim
annem senelerdir arçelik kullanır
herevde bir arçelik muhakkak olurdu :))eskiden
yada aeg elektorlüks diyorum b
en

indesitin çamaşır makinesini alalı 4 sene oldu, son 1 buçuk senedir beni sinir hastası yapmaya çalıştığını düşünüyorum. mesela şuan neredeyse 4 saattir çamaşırı yıkayamadı. kafasına göre bazen 45 dk da mis gibi yıkıyor, hep aynı programda kullanıp sadece açma kapama tuşu ile çalıştırmama rağmen bazen saatlerce yıkamada kalıyor, bir türlü sıkmaya geçmiyor. 1,5 senedir kaç kez servis geldi gitti, onlar geldiğinde şansa hep sorunsuz çalışıyor. servisten korkuyor galiba makine. uykum var, uyuyamıyorum çamaşırlar çıkacak da asacam daha diye :KK43:

2 sene önce memnunum yazmışım çok güldüm kendime çünkü alalı 1 sene olmuştu o zaman 1 senelik ürün tabi pek sorun çıkarmaz ama son bir senedirde beni resmen çıldırttı 2 kere tamire gitti her geldiğinde de birşey sıkıştırmışsınız dediler suçu üstüme attılar şimdide çalışırken yine takır tukur sesler çıkartmaya başladı madem içine birşeyler sıkışıp duruyor yok mu bunun süzgeci ne biçim makine , kısacası sakın almayın bu markayı yani en azından bulaşık makinesini 3 senede bitti

X