duphaston ilacı

bitirici

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
86
3
55
merhabalar,
arkadaşlar doktorum baha duphaston isimli ilacı verdi. günde iki tablet şeklinde kullandım ilaç biteli 10 gün oldu ama ben hala adet görmedim. bu ilacı kullanan varmı. kullanan arkadaşlar ilac bittikten kaç gün sonra adet gördünüz.
hoşçakalın

merhabalar,
arkadaşlar doktorum baha duphaston isimli ilacı verdi. günde iki tablet şeklinde kullandım ilaç biteli 10 gün oldu ama ben hala adet görmedim. bu ilacı kullanan varmı. kullanan arkadaşlar ilac bittikten kaç gün sonra adet gördünüz.
hoşçakalın

mrb arkadaşım bende o ilacı kullanıyorum ama benim yarın bitiyor inş zaten o anladığım kadarıyla bebek için çok önemli bi ilaç çünkü düşük engellenmesi için bütün hamilelere veriliyomuş canım hamiş olabilrsin inş eğer istiyosan hamişsindir çünkü bende o ilacı kullanıyorum ve bebek çok istiyorum :emir_bebek:

merhaba
bende adet düzensizliği ve bebek için doktora gitmiştim. bana klomen ve duphaston adlı ilacı verdi.
ilk ay içtim adet gördüm. ilaçlar bittikten birkaç gün sonra oldu. şimdi tekrar aynı ilaçları alıyorum. bu ilaçlar yumurta çatlatma ilacıymış. inşallah bu ay hamile kalırım.

bu arada karın bölgesinde huzursuzluk ve baş dönmesi yapıyor. bende böyle oldu.

merhaba arkadaşlar bende 2 aydır adet olamıyorum hormon testi yaptırdım gebelik yok başka bir sorunda yok ama halendaha adet olamadımdktor banada duphaston adlı ilaçı verdi ama halen daha adet olmadım .....

benim doktorum duphaston ilacından önce farlutal adlı ilacı verdi.adet söktürücü. onu içince adet gördüm. adetin 3.günü klomene (5 gün içiliyor) 14. günüde duphastona başladım(oda 5 gün) . arkasından yine adet gördüm. şimdi tekrar ilaçlara başladım. bu ilaçlar hem adet düzenleyici hemde gebeliğe hazırlık için. yumurtaları çatlatıyor. iki ilacın arasındaki 5 gün hamile kalmak için ideal zaman.

arkadaşlar benim normalde adetlerim hiç sekmezdi şubat 4 de olmam gerekiyordu lekelenme tarzında akıntım olmaya başladı ve 7 şubatta bir gün süren bir kanamam oldu. adet bitti düşüncesi ile eşimle ilişkide bulunduk kanamam yine oldu. korktum gebelik baktırdık yoktu kanda idrarda. dr. bana bu ilacı verdi bu yüzden. memelerim şu anda öyle şişlerki dokunamıyorum sizlerde de oluyor muydu bu ilacı kullanırken .. sevgiyle kalın

arkadaşlar ben de geçen ay duo,phaston kullandım ve 13 yada 14.günde adet oldum. doktor normal olduğunu söylemişti. bende de aşırı derecede şişkinlikler oldu göğüslerim de çok kötü şişti ve ağrıdı. doktor 3 haftaya kadar adet olamamanın normal olduğunu söylemişti onun için meraklanmayın arkadaşlar. 3 hafta olmazsanız hamile olma ihtimali çok yüksekmiş bu arada.

merhabalar,
hoşçakalın

canim oncelikle gecmis olsun bende 2 aydir adet olmuyordum bu ay 10 gun duphashon kullandim 1 hafta oldu ilac bitti ve bugun adet oldum merak etme 1 haftaya kadar olursun

merhaba arkadaşım yazını yeni okudum.bende ilaçı kullananlardanım benim ilk ay ilaçın bitiminden yedi gün sonra gelmişti. bu ay dördüncü günü geldi. bendede gögüste şişlik baş dönmesi hatta mide bulantısı yapmıştı.bence ilaç çok güvenli ama bir iki hafta bekle istersen sonra dr git.hoşçakal

arkadaşlar ben de geçen ay duo,phaston kullandım ve 13 yada 14.günde adet oldum. doktor normal olduğunu söylemişti. bende de aşırı derecede şişkinlikler oldu göğüslerim de çok kötü şişti ve ağrıdı. doktor 3 haftaya kadar adet olamamanın normal olduğunu söylemişti onun için meraklanmayın arkadaşlar. 3 hafta olmazsanız hamile olma ihtimali çok yüksekmiş bu arada.[/QUOTanlamadım ben yani adetin bittikten sonraki zamn içinmi diyosun 3 haftayı.bende o ilacı kullanıyorum arkadaşım 3 haftayı geçti bile ayy inş hamileyimdir çok umutlandım ya şimdi:Saruboceq:

arkadaşlar ben de geçen ay duo,phaston kullandım ve 13 yada 14.günde adet oldum. doktor normal olduğunu söylemişti. bende de aşırı derecede şişkinlikler oldu göğüslerim de çok kötü şişti ve ağrıdı. doktor 3 haftaya kadar adet olamamanın normal olduğunu söylemişti onun için meraklanmayın arkadaşlar. 3 hafta olmazsanız hamile olma ihtimali çok yüksekmiş bu arada.

canım ne olur bana bi cvp yazarsan iyi olur çok memnun olurum. lütfen

arkadaşlar ben duphastonu 4 aydır içiyorum. ilk içtiğimde 15. gün regl oldum, sonraki aylarda 27 günde bir oldum. (yani ilaç bittikten sonra 3-4-5 gün içinde regl başladı) ama ilk kutu içildiğinde biraz geç olması normal.
benim derdim: bu hesaba göre reglim bugün itibariyle 6 gün gecikti. bu sabah test yaptım, sonuç negatif :KK43: hafif kahverengi akıntım var ve göğüslerim çok acıyor. acaba test sonucuna rağmen acaba hamile olabilir miyim? pazartesi kan testi yaptırcam. yaa bana yardımcı olabilecek, fikir verebilecek (olumlu-olumsuz) birileri varsa çok sevinirim. gerçekten içim içimi yiyor... sevgiler...

canim oncelikle gecmis olsun bende 2 aydir adet olmuyordum bu ay 10 gun duphashon kullandim 1 hafta oldu ilac bitti ve bugun adet oldum merak etme 1 haftaya kadar olursun

tşk arkadaşım 7 sinde adetim geldi .dr gittim bir anormallik goremedi hormon tahlilleri verdi yarın yaptıracağım . sevgiyle kalın

arkadaşlar en son adet tarihim 27 aralık daha olmadım 1 aydırda duphaston kullanıyorum ama hiçbir faydası olmadım gebelik testi yapıyorum negatif çıkıyor göğüslerim şişti karnımda şişlik var başım çok ağrıyor dr 1 ay kullan gel dedi acaba hamile olabilrmiyim ????? off yaaa bunaldım

kızlar bu ilacı adeti gelmeyip (yani bi turlu sokulup gelemedi 4-5 gündür damla damla lekelendi)
kullanan ve bu sayede adet olan var mı
doktor 2x1 10günlük verdi içtikten 10gün sonrada adet olursun dedi (nerdeyse 20gün bekleyiş???)

ya bildigim adet söktürücü farlutaldır Bunu kullanan ve beklenen sonuca ulaşan oldu mu??

kızlar bu ilacı adeti gelmeyip (yani bi turlu sokulup gelemedi 4-5 gündür damla damla lekelendi)
kullanan ve bu sayede adet olan var mı
doktor 2x1 10günlük verdi içtikten 10gün sonrada adet olursun dedi (nerdeyse 20gün bekleyiş???)

ya bildigim adet söktürücü farlutaldır Bunu kullanan ve beklenen sonuca ulaşan oldu mu??

bende 28 martdan beri adet olamıyorum canım, bu ilecı 2 gün önce bitirdim, 3 gün içinde olursun dedi doktor ama sonuç yok...

2 aydırda heran adet olacakmışım gibi sancımda varr..

offf napcam hiç bilmiyorum :44::44::44:

kızlar adetim neredeyse bir ay gecikti bekarım da . pko hastasıyım metformin kullanımına başladım. duphaston kullanayım mı ne dersiniz ?

Selam kızlar.. Bendede pko çıktı ve adet düzensizliğim yüzünden şubat ayında Duphastona basladım geçen 4 aydır gayet düzenliydi ayın 1 inde adet oluodum fakat bu ay 6 sı ve ben hala adet görmedim..İdrar testi yaptım ama negatif çıktı.. Göğüslerim oldukca şiş adet görücekmişim gibi ve son 4 gündür falan bende aşırı gaz var ne alaka bilemiyorum aynı zamanda belime arada çok fena ağrılar giriyor.. Duphaston kullanıldıktan sonra adet düzeni hemen bozuluyormu yada hamile olma ihtimalim varmı tecrubesi olanlar yazarsa sevinirim bıktım bu stresten :KK43:

X