Selülit 9 Dakikada Selülite Son!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

MeLoDi

LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu!
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
16.067
9
9 dakikada selülite son!

İngiltere’de Adonia LegTone adıyla piyasaya sürülen selülit kremi yalnızca ve yalnızca 9 dakikada kadınların en büyük problemi olan selüliti yok etme iddiasını taşıyor.

Yeni piyasaya sunulan ve sadece internetten satışa sunulan bu krem cilt uzmanlarını birbirine düşürdü.

Kremin üreticisi İngiliz firma, kremi her türlü klinik deneyden geçirdiklerini ve yeni çıkan bu ürünün piyasadaki sıradan selülit kremlerine göre çok daha etkili olduğunu ispat ettiklerini söyledi.

Firma yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre bu krem selülitlerin %47 gibi çok önemli bir kısmını ilk 9 dakika içinde yok ederken; 6 haftalık kullanım sonucunda selülitlerin %70’ini yok ediyor ve selülitli bölgeyi 20 yaşındaki durumuna geri döndürüyor.

Firma yetkilileri,yalnızca internet üzerinden satış yapmalarına rağmen ellerindeki stokların hepsini tükettiklerini ve 100 bin adet ek sipariş aldıklarını belirttiler.

Kremin üretim sürecinde aktif rol oynayan firma doktoru Mark Binette: “Spor yapmak, bol su içmek ve düzenli beslenmek elbette ki selülitleri azaltır;ancak kadınların %85’inin müzdarip olduğu bu selülit belasından kurtulmak çoğu zaman ek destek gerekir. Bizim kremimiz tam da bu desteği sağlıyor.” dedi.

Ancak bu kreme çok da ümit bağlamamak gerektiğini de vurgulayan pek çok cilt uzmanı tek kutusu 68 sterlin’e satılan bu kremin ucuz selülit kremlerinden hiçbir farkı olmadığı konusunda ısrar ediyor. Neredeyse tüm selülit kreminlerinin geçici bir süre için cildin görünümünde iyileşmeye yol açabilceğini belirten karşıt uzmanlar, 9 dakikada adete bir mucize öngören kremin baştan sona saçmalık olduğunu iddia ediyor.

Amerikalı kök hücre uzmanı Prof.Liam Dolan’a göre, bu firma böyle bir krem üretmiş olsaydı bu, firmanın kendi internet sitesinden duyrulan bir haber değil; büyük bilim dergilerinin birinci sayfalarından duyurulan büyük bir haber olurdu. Hatta bu kremin üreticileri Nobel Ödülü’ne layık bulunurdu.

alıntıdır!

keşke selülitten kurtulmak bu kadar kolay olsaydı. 9 dakikada selülitlere bay bay!
ama böyle mucize bir kremde baya pahalı olur. ben de pek inanamadım bakalım bekleyip görücez. umut işte :dilcikar:

Hayatın boyunca unlu,şekerli,tuzlu gıdalarla beslen , su içme , spor yapma ve 9 dakikada selülitlerden kurtul . Pehhh !!!!
Bir de yaşı henüz 18'lerde olan arkadaşlara önerim , bu günlerinizi 3-4 sene sonra aramamanız için , düzenli spor yapın .
Selülit 23-24 yaşlarında bir yerleşti mi , bir daha kolay kolay gitmiyor .

ama her güzel olan şey zaten sakıncalı. kim pasta kek börek çikolata yemeden durabilir ki?
27 yaşında evlendim 1 gram selülitim yoktu. son 2 senedir çoğaldı. ve 3 senedir işe yürüyerek gidip geliyorum. 30 dk. boyunca. çalıştığım için spor yapmaya zamanım yok! napiiiim? :uhm:

Kizlar ben de bugun netten baktim bu kreme, fiyati 68 pound. Sadece netten satis yapiyolar, ama henuz Turkiye'ye gondermiyolar. Ben umutlandim baya, zayifim ama selulitlerle basim dertte. Bakalim yakinda anlasilir ne oldugu, cunku iddialari cok buyuk.

selülitten ameliyatla bile kurtulunamazken bir krem sürüp yok olmalarını pek aklım almıyor valla..
keşke gerçek olsa:nazar:

arkadaslar, gecenlerde mail atmistim turkiye ye gondermedikleri icin kremi, artik gondermeye basladilat sagolsunlare şakkıdı
ben de bi delilik yapıp, veriverdim siparis!!!!! :eek: dısardan surulecek bir kremin cozmesine imkan yok tabii ki de, hic inanmiorum ama son 6 ayda artan kilomla beraber deli gibi artan selulitlerime deneyecegim iste..
urun 14 gun icinde teslim edilecek, gelince mutlaka haber veririm, gelismeleri yazarım size

bana inandırıcı gelmiyor ama yine de içten içe merak ediyor insan:) milkaaa madem sipariş verdin o zaman senden alırız havadisleri. umarım etkisini görürsün.

bana inandırıcı gelmiyor ama yine de içten içe merak ediyor insan:) milkaaa madem sipariş verdin o zaman senden alırız havadisleri. umarım etkisini görürsün.

ewet arkadaslar, guzellik ugruna feda ettim ben kendimi... :lepi:
kremi bekliorum hala, gelince mutlaka yazıcam merak etmeyin a.s

arkadaslar, gecenlerde mail atmistim turkiye ye gondermedikleri icin kremi, artik gondermeye basladilat sagolsunlare şakkıdı
ben de bi delilik yapıp, veriverdim siparis!!!!! :eek: dısardan surulecek bir kremin cozmesine imkan yok tabii ki de, hic inanmiorum ama son 6 ayda artan kilomla beraber deli gibi artan selulitlerime deneyecegim iste..
urun 14 gun icinde teslim edilecek, gelince mutlaka haber veririm, gelismeleri yazarım size

canım kremin adı ve fiatı nedir?
merakla senin denemeni bekleyeceğim. umarım verdiğin paraya değer ve tüm bayanlar bu selülit derdinden kurtuluruz.:eek:klava:

inandırıcı gelmedi ki zaten tv de olsun nette olsun satışa sunulan hiç bir ilacın ve bantların faydasının var olduğuna inanmıyorum.
selülitler 9 dakikadamı oluyor ki 9 dakikada geçsinler.
olmaması yada varsa yok olmalarını istiyorsak düzüzenli beslenme ve düzenli spor başka alternatifi yok bence .bilmem sizlerde aynı fikirdemisiniz

ilginç ben bu kremle yıkansam da kremi yalayıp yutsamda bana çare olmaz sanırım annemin genleri saolsun doktor ben doğduğumda geçmiş olsun 4 kilo 250 gram sağlıklı bir selülitiniz olduu dese yeriymiş yani :roflol:

ilginç ben bu kremle yıkansam da kremi yalayıp yutsamda bana çare olmaz sanırım annemin genleri saolsun doktor ben doğduğumda geçmiş olsun 4 kilo 250 gram sağlıklı bir selülitiniz olduu dese yeriymiş yani :roflol:

Al benden de o kadarrrr,selültler sıkınca görünürmüşşşş demiyolar mı,bi sıksam fışkıracak,batacak herkesin üstü başı:roflol:

Ben nedense hicbir kremin gücüne inanmiyorum .
Bir zamanlar inanmistim ve bir cok sey icin degisik ürünler
denemistim.Ama hicbirisi ise yaramamisti.Artik biliyorumki
kremler hicbir ise yaramiyor.

bende yok çok zayıfım : ) ama kese yapmak selülitleri azaltıyor diye bi kitapta okumuştum. birde hamur yoğurur gibi selülitli bölgelere msj yapın diyorlar.

aslında bir kremin 9 dakikada selüliti yok etmesi mucize olur. ben de bir ara lorealin kremini düzenli kullanıp masaj yapmıştım. 1milim bile farketmedi. şipariş veren arkadaşımız uygulasın bakalım ne olacak. bu arada ben kabak lifi ve yosun sabunu almıştım. havaların biraz ısınmasını beliyorum. soğukta üşeniyorum valla. spor iyi olur ama ben hergün yarım saat yürüyorum yine de tık yok.
şu krem gerçekten işe yararsa eğer tüm bayanlar kurtulacak:Saruboceq:

aslında bir kremin 9 dakikada selüliti yok etmesi mucize olur. ben de bir ara lorealin kremini düzenli kullanıp masaj yapmıştım. 1milim bile farketmedi. şipariş veren arkadaşımız uygulasın bakalım ne olacak. bu arada ben kabak lifi ve yosun sabunu almıştım. havaların biraz ısınmasını beliyorum. soğukta üşeniyorum valla. spor iyi olur ama ben hergün yarım saat yürüyorum yine de tık yok.
şu krem gerçekten işe yararsa eğer tüm bayanlar kurtulacak:Saruboceq:

evet katılıyorum bende kremler pek işe yaramıyor ben avondan denedm çok az bi faydasını görmüştüm aslnda bende zayıfım ama bu basen bölgelerinde kendimi bildim bileli bu sorun var çok değil ama biraz fazlalıklar var ve de selülit başlangıcı benneyaptımki ama ben çikolatasız kahvesiz yaşayamam:) bi aralar çok takıyodum o zamanlar bırakmıştım kahve çikolata falan ama şimdi yine aynı durumdaym annemin de böyle yani genlerle alakası da varsa bunun demekki kurtuluş yok.herkes iyisin normalsin diyo da ben görüyorum göreceğimi:) çalıştığım için yorgunluktan bitiyorum bnmde düzenli spor yapacak vaktim olmuyor mirmirmirmir haftasonları yapsam 2 gün ama 5 gün spor yapmayınca faydası olmaz ki çok. bnmde sizin gibi işe giderken 25 dönerken 15-20dk kadar bi yürüme mesafem var ama yine de kurtarmıyor... Allah yardımcımız olsun :p :) fisfisfis

X