Yardımcı olurmusunuz..?

Vaveyla06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
32
0
Sevgili arkadaşlar kusura bakmayın konu açmam yersiz mi bilemedim ama çok sevdigim bir arkadaşım var ve çocukları olmadıgı için eşi sürekli baskı yapıyor aileler daha dogrusu bunlar başka sehirdeler araştırma yapıyorumda su keçiboynuzu kürü uygulayan bilen biri varmıdır..? yazan olursa cok sevinirim çok üzüldüm çünkü:KK43: bugün tel açtı agladı son hadde gelmiş 2 yıllık evliler hatta 3 girecekler sorun yok olur demiş doktorlar ama bilemiyorum .. hayırlısı tşkler simdiden..

canım öncelikle aileler yüzünden olduğunu bilsinler baskı stres arttırıyor ikincisi kaynamış suya 3 4 tane keçi boynuzunu 2 3 e bölüp 5 dakka kaynatsız kısık ateşşte ilk hafta sabah akşam aç karnına bir bardak içmeli daha sonra ise akşamları bir bardak yeterli olacak tabi 3 ay kullanılmalı fazla diil yada az

canım benim sagolasın ilettim akşam almışlar başlamış bir yerden duymuş interneti olmadıgı için arastıramadıgı için ben ilettim ve çok sevindi ALLAH razı olsun o söyleyenden dedi üzerimde kalmasın sagolasın canım..

X