Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal casting creme gloss bal köpüğü rengi hakkında yardımcı olur musunuz lütfennn!!

GozdEE

Guru
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
52
0
merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum ve bir sorum olacak sizlere.bana yardımcı olursanız çok sevinirim.benim saçım röfleliydi sıkılmıştım sarıdan ve kuaföre gittim saçımı bakır rengi gibi bi renge boyadı ama yıkadıkça çok kötü bi turuncu renk oldu röfleler de kapanmadı ayrıca.ben de onun üzerine kumral boyadım 3 hafta önce ve şimdi de bu rengin daha da oturması ve turunculukların daha iyi gitmesi için tekrar bugün kumral boya alıcaktım lorealin casting creme gloss kumral rengi boyasını.ama kozmetikçi bayan bana bal köpüğü rengini tavsiye etti bu renk kumraldan bi iki ton daha açıktır hem saçında kumraldan kaynaklanan bi yeşilimsilik var onu da yok eder dedi.ben de aldım ama çok kararsızım şimdi.bu renkte de sanki turunculuk var gibi ama ben saçımın turuncu olmasını istemiyorum kesinlikle.senağlama sizce bu renge mi boyıyım yoksa gidip bu boyanın kumralıyla mı değiştiriyim? lütfen yardımcı olur musunuz çok kararsızım ne yapmalıyım????:uhm: özellikle bu renge boyamış olanlar varsa saçlarını nasıl bir renk olduğu konusunda yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.şimdiden teşekkürler

yarın boyıycam saçımı ama hangisine:uhm: bal köpüğü müü kumral mıı :uhm: lütfennn yardııımmm

ben de aynen senin gibi 3 hafta önce sarıdan sıkılıp saçımı bakır rengine boyadım.ben biraz daha böyle devam edip yaza doğru bal köpüğü,karamel tonlarına dönmeyi düşünüyorum.bence bal köpüğü boya,beğenmezsen bi sonrakine kumrala boyarsın sengözlerimebaksanab

güzel bi sonuç alcağımı bilsem hemen boyıycam bal köpüğüne ama nasıl olcak tam bilemiyorum uffff:çok üzgünüm: çok kararsızım yaa keşke sarı saçlarıma hiç dokunmasaydımbenneyaptımki

canım bal köpüğü turuncumsu yapıyo yine saçı haberin olsun ayrıca loreal casting le boyama bence renkleri katalogta biraz doreli ne renk olursa olsun bende çok kararsız kalmıştım senin gibi.

canım bal köpüğü turuncumsu yapıyo yine saçı haberin olsun ayrıca loreal casting le boyama bence renkleri katalogta biraz doreli ne renk olursa olsun bende çok kararsız kalmıştım senin gibi.

sağol canm ama saçım çok yıprandığı için bu boyayla boyamak istiyorum en az zararı bu boya verir diye düşünüyorum çünkü üst üste çok boyandı saçım ve çok kurudu yıprandı artık.bal köpüğü rengini koyu kumralla değiştirdim ona boyıycam saçımı.umarım iyi bi renk çıkar sonuçta.bakalım artık

canım koyu kumral bal köpüğünden baya koyu olur ama ... bal köpüğü çok tatlı bi renk ama turunculuk kesinlikle var. bence kuaförde boyat

gözdee seni çok ii anlıyorum aynı dert bende de var ben de dün elime bal köpüğünü aldım ama satıcı kız turunculukların gitmesi için bal köpüğü fayda etmezmiş ben de kumral alayım dedim ama alamadım .. offf yaaaa çok kararsızımm yardım edin kızlar turuncumsu renkten kurtulmak istiyorummm ama neyleee

kızlar selam

benim röfleli saçlarım vardı ancak kusförler asla ilk yaptıkları rengi tutturamıyorlar zamanla platine yakın bir renk oldu ki yaşım henüz 22 saçım için güzel bir iyilik düşündüm bu arada çok sık röfle yaptırmamama rağmen saçlarım yıprandı ve o çok gür herkesin hayran olduğu saçlarım oluk oluk dökülmeye başladı john frieda tnoy&guy gibi ürünler kullanmama rağmen önünü alamadım ve en sonunda bayramın da etkisiyle koyu bir renge dönmeye karar verdim watsons dan loreal casting 730 böl köpüğünden 2 kutu alıp kuaförüme boyattım aslında şansa ne çıkarsa diyodum, çünkü saçımdaki bu çiğ sarılıktan kurtulmak istiyordum sonuç mükemmel oldu o çitiş çitiş saç gitti yerine yumuşacık ipreksi saçlar geldi amonyaksız olduğu için yıkarken de tararken de dökülmedi ve tavsiye ediyorum mutlaka -saçlarınız açıksa- bu rengi alıp kullanın koyuysa da çok cici bir renk çıkıyor benim diplerim koyuydu ve en çok benzeyen renkleri buldum bir arada fotoğraf koyacağım maalesef kuaförlerin çoğu 1-2 liralık toprak boya kullanıp saçların kimyasalını bozuyorlar dışarda satılan palette koleston loreal gibi boyalar ise şampuan boyalar ve saça daha az zarar veriyorlar bitkisel boyaları tercih ederseniz bir nebze daha iyi. ben amonyaksız olduğu için bu kadar yıpranmış saçıma loreal castingi kullandım inanın çok mutluyum herkese tavsiye ederim :bye: :bye:

http://i6.photobucket.com/albums/y218/hyperdx/Mischa-Barton.jpg
http://i170.photobucket.com/albums/u254/Adreanamusical/Gisele-Bundchen.jpg

saçım bu renklere çok benzedi

ya bu renk cok suluk duruyo sankı ufff
hasta gıbı oluyo ınsan bronzluk sart kızımla mumkun degıl tabe..
kumral cok gusel gozukuyo ama nasıl cıkar acaba

ben koyu kumral ve kumral renklerini denedim...koyu kumral çok koyu bi renk,kumralda çok hoş bi kahve tonu..bal köpüğü de açık saç rengi üstüne uygulandığında bana göre açık kahve olucak bi renk..bal köpüğünün turunculuk vericeğini sanmıorum çünkü içinde amonya k yok,ya hiç renk açmıycaktır (boyalı yeri kapamycaktır) yada 1-2 ton açıp doğal bir renk elde edicektir kutudaki gibi açık bi renk olmuyor ama saçınızın boyalı yeri koyuysa zaten balköpüğüne dönüşmez boyalı yerde boya etki etmez.. bu reng doğal saç rengi kumral,açık kumral ve röfleli sarı gibi boyalı saçlar kullanabilir dipleri çok koyu ise gene güzel olmayabilir AMA DOĞAL BıR KAHVE ıSTEYENLER ıÇıN kumral 700 gayet güzel bir renk turunculukta vermez sadece güneşte çok hafif bakırımsı yansımalar yapıor ki bence bu da saça parlaklık ışıltı kazandırıyor çok hoş duruyor isteseniz o rengi tutturamazsınız..

Ben saçlarımı tamamen açtırıp platin yapmıştım, ancak daha sonra bu renkten sıkıldım ve şimdi Loreal'in Bal Köpüğü rengini aldımm. dün saçımın ufak bir kısmında rengi denedim. Boya kutusunda görünen renkten biraz daha koyu oldu, orial ile açılan kısımları da küllü ama güzel bir ton oldu. rengin içinde küllü ton olmamasına rağmen saçımda orial olduğu için ister istemez küllü bir renk gibi görünüyor. Ancak hiç korkmayın bu renk 2 haftaya kadar tamamen açılıp tekrar saç sarıya dönüyor. Tecrübe ile sabittir!:)

X