Hamilelik Belirtileri Nelerdir????

O

ozboz

Ziyaretçi
Merhabalar,
Ben Öznur, almanya'dan yazıyorum. Bu siteye yeni üye oldum ve yardım istiyorum....

Hamilelik belirtileri nelerdir?
Test yaptırmadan önce nasıl anlarım hamile olup olmadığımı?
Adet'im 3-4 gün geçti ve korkuyorum, çünkü almanya'ya yeni geldim ve buraya alışmak zor olduğundan kendimi şuan hazır hisssetmiyorum. ilaç kullanmadım ilerde bi sakıncası olur diye ama düzensiz olmasına rağmen bu ay korkuyorum...

Hamilelik belirtileri nelerdir yardımcı olur musunuz??? yarın test yapacağım ama yine de yanılma payı vardır diyolar....

hamilelik belirtileri aslında çok kişide aynı gibi görünse de aynı değildir ve tahlil yapılmadan belirlenmez , en güvenli yol b-hcg değerinizin ölçülmesidir. zaten çıkacak olan değer hamile olup olmadığınız hususunda size neredeyse kesin bir sonuç verecektir.

bende çok fazla belirti olmadı.bikaç belirtimi yazayım.ayaklarım çok üşüyordu.kasıklarımda çok ağrı oldu.göğüslerim hassaslaştı.bu kadar hamileliğimide adetime bir gün kala idrar tahlilinde öğrendim.

Kızlarrrr bende aynı konuyla alakalı nette araştırma yaparken foruma rastladım.4aydır korunmuyoruz.sürekli her ay internetten bu belirtileri okuyorum.ama bu ay farklı olarak bazı belirtiler hissediyorum.yumurtlama günümden sonra önce sol kasığımda pıt pıt eden bi kanat çırpması hissettim yaklaşık 2 dk kadar sürdü.ogünden sonra sürekli sol kasığıma arada sağ kasığıma bıçak saplaması gibi sancılar girdi.ama yoğunluk solda.göğüslerim taş gibi ve yeşil damarlar görünüyor.aşırı gazım var.mide bulantım baş dönmem falan yok adetime de 5 gün kaldı:KK43:acaba bunlar hamilelik belirtisi mi yoksa bu ay da mı fos :KK43:

X