Doğuma Hazırlık Rus cinsiyet takvimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
GULYHAS
cinsiyeti belli oldumu??iki takvimdde erkek diyomuş yaa.lütfen belli olduğunda yazarmısın??bende deneyecem de hem çin hem rus takmni..nezaman belli olur cinsiyeti??

CANIM sakın inanma bu takvimlere benim bütün takvimler hep erkek çkıkıyodu hatta şu meşhur yorumcu sitesinde bile erkek çıktı ama sonuç kız

şu cinsiyet olayına feci takdım,inanılmaz kız çocuk istiyordum hamile kalmadan önce,şimdi feci erkek hissediyorum,gayri ihtiyari oğlum diye seviyorum,bugun ultrasonda göremedik ama erkek bebekler gibi acayip açmışdı heryerini :)
12+1deyiz,2 3 haftaya ögreniriz sanırım :)çok sabırsızlanıyorum.

GULYHAS
cinsiyeti belli oldumu??iki takvimdde erkek diyomuş yaa.lütfen belli olduğunda yazarmısın??bende deneyecem de hem çin hem rus takmni..nezaman belli olur cinsiyeti??

Slm canım henüz belli olmadı haftaya gideceğim ikili tarama için belki belli olur çok heyecanlıyım çokkkkkkkkk

benimde kız çıktı kızım olacak zaten.33 haftalık hamileyim:))bende çin takvimide tutmuştusositososito

malcik cikti yani erkek..ama ben kiz istiyorum..rus arkadaslarima sorarim merak ettim takvimin gerceklik payinii..fisfisfis

Slm canım henüz belli olmadı haftaya gideceğim ikili tarama için belki belli olur çok heyecanlıyım çokkkkkkkkk

Slm canım ben doktora gittim ikili tarama yapmadı , gerek görmedi ense kalınlığını ölçtü ve ebbeğin hareketleirnden hiç sorun yok dedi çok şükür, birde kesin değil ama erkek gibi dedi:)

Slm canım ben doktora gittim ikili tarama yapmadı , gerek görmedi ense kalınlığını ölçtü ve ebbeğin hareketleirnden hiç sorun yok dedi çok şükür, birde kesin değil ama erkek gibi dedi:)

canım ınsallah erkektır ama keske ıkılı testı yaptırsaydın ben yaptırmama ragmen 27. haftada bebegımın beynının sol tarafında buyume var dıye kordon kanı fılan aldılar neler cektım Allah bılıyor bugunde saat 2 de sonucları alacam dua edın de hersey normal cıksın:çok üzgünüm:

glyhasım bi denem inşallah dr yanılmamıştır...
şu an çok erken ama erkek bebek erken belli eder derler...
birdahaki ay iyce kesinleşir.allah sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin....
12 haftalık kızı bilen drlar bile var. üstelik erkekte deliller daha kuvvetli:))))))))

Son düzenleme:
девочка çıktı..kız demek galiba..:asigim:

canım ınsallah erkektır ama keske ıkılı testı yaptırsaydın ben yaptırmama ragmen 27. haftada bebegımın beynının sol tarafında buyume var dıye kordon kanı fılan aldılar neler cektım Allah bılıyor bugunde saat 2 de sonucları alacam dua edın de hersey normal cıksın:çok üzgünüm:

Canım inşallah bişey yoktur bebişinde dua edicem allahın izni ile bişey çıkamayacktır merak etme.Üçlü tarama da yaptırdınmı? Bugün girermisin siteye çok merak ederim haber ver olurmu?

öpüyorum canım allaha emanet olun

glyhasım bi denem inşallah dr yanılmamıştır...
şu an çok erken ama erkek bebek erken belli eder derler...
birdahaki ay iyce kesinleşir.allah sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin....
12 haftalık kızı bilen drlar bile var. üstelik erkekte deliller daha kuvvetli:))))))))

Saol canım benim darısı sana ve tüm arkadaşlara inşallah

X