Doğuma Hazırlık Rus cinsiyet takvimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
aaa kizlar tutmamasina sevindimm cunku bana gelecek bes yil icinn kiz diyorr
benim bi kizim varr birde oglus istiyemmmmm

seker pembemm canimm buda kan tazeleme olayi sanirimm kadin 3 erkek 4 yilda tazeleniyormuss ama ben anlamadimm bana bes yil gibi bir zaman dilimi verdiii
yanlis hesapliyo heraldee

bende anlamadım açıkçası nese kız dedi görrücez bi hamiş kalalımda gerii ne olursa olsu sağlıcakla kuzucum gelsinde hayırla

aaa kizlar tutmamasina sevindimm cunku bana gelecek bes yil icinn kiz diyorr
benim bi kizim varr birde oglus istiyemmmmm

canım zaten erkek için 4 , kadın için 3 senede değişiyormuş kan....sana nasıl beş sene dedi şaşırdım...CADIARZU

canım zaten erkek için 4 , kadın için 3 senede değişiyormuş kan....sana nasıl beş sene dedi şaşırdım...CADIARZU

canim inan bende sasirdimm kizimin dogdugu yildan bir yil oncesi ne kadarr bile kiz dedi kii taaaa 2012 ye attiiii saskinimm:1shok:

bana da erkek dedi ama kızım olacak.tutmadı yani:) ama yüzüğü ben de yapmıştım o zaman kız çıkmıştı.

ben önceki bebişim için yapdım.erkek dedi ama kızım var.bana uymuyo sanırım

Bu nasıl bi sayfa yaa,Hiçbişey anlamadım:1no2:.
Hem benim ikizlerim var nasıl olcak bu iş kaydirigubbakcemile3 ?

bende tutu valla diger yöntemler hep erkek dedi ama bu sefer kız çıktı ve benim kızım olacak zaten

herkese cevapları için teşekkürler....yani tutanda var, tutmayanda......o yüzden kendimizi fazla kaptırmayalım...

merhaba kızlar geçmiş kandiliniz mübarek olsun ve geçmiş kadınlar gününüz kutlu olsun
ben o linktekini yaptım ama çocuğunuz olabilir мальчик yazıyo bunun anlamı ne

hiç biriniz cevap yazmadınız senağlama ama ben anlamını internetten buldum erkek hihoyyyt

X