Doğuma Hazırlık Rus cinsiyet takvimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bende hesapladım benim bu yıl hep kız çıkıyo tabi ben hamile değilim daha düşünmüyorum

Canım çok sağol benim bir oğlum var 11 haftalıkken gittim en son göstermedi bende dr a gidemiyom şimdi oleyyyy inşallah doğrudur

Canım çok sağol benim bir oğlum var 11 haftalıkken gittim en son göstermedi bende dr a gidemiyom şimdi oleyyyy inşallah doğrudur

insallah kızdır cnm benimde 2,5 yasında 1 oğlum var bende çok istiyorum kız olmasını...kuzenimin 2,5 aylıkken belli oldu kızı olucak şimdi 5 aylık falan onunda 6 yasında 1 oğlu var çok sevindi...allahım insallah bizede kız evlat versin sağlıklı hayırlı olması önemli ama insan istiyo değişik olsun...belli olunca haber et cnm merak etti bakalım tutucakmı bide bi yöntem falan denedinmi hiç

Son düzenleme:
Canım erkekmiş ne yapalım oğluma arkadaş olur diye düşünüyorum artık hakkımda hayırlısı buymuş benimde kızlarım başka yerlerde büyüyorlardır :)))))

Kozlar rustakvimi kadinlar için 3 yila bir erkek için 4 yila bir kan yenilemesi sistemi üzerine kurulmuş bir takvim ama ben bunun tamtersinin doğru olduğunu duydum yani erkek 3 kadin 4 yila bir yenileniyormus.bu durumda rus takviminin dediğinin tam tersi olan cinsiyet doğru benim hamileligimde rus takvimi erkek gosteriyordu bir kizin oldu.siizlerde de öyle mi

Benim Rus takvimine göre kız çıktı ama belirtiler erkek gibi doktorda erkeğe benziyor ama net değil dedi netleşince yazıcam bakalım tutacak mı :)

Kızlar tutma ihtimali zaten %50 tutadabilir tutmayadabilir benim oğlumda çin tutmuştu mesela şimdiki hamileliğimde rus japon çin biyolojik takvim hepsi kız diyor ama oğlum olacak

X