Doğuma Hazırlık Rus cinsiyet takvimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

obezzto

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
11.731
26.235
kızlar bu takvim , erkeğin ve kadının kan yenilenmesi üzerine kurulmuş bir takvim....denediğimiz kişilerde tutuyor...sizde bakıp , tutup tutmadığını söylermisiniz?CADIARZU kendinizin ve eşinizin doğum tarihini ve son satınızı yazıyorsunuz...pe ile başlayan yere tıklıyosunuz..o size doğacak bebeğinizin cinsiyetini söylüyor...:CüvCüv:KK43:tabii bunu Allah dan başka kimse bilemez ama bizimkisi can sıkıntısı işte.....) bu arada aboyka kız, manynk erkek demek...hadi bakalım , kolay gelsin...sonuçları bildirin ama......

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında yüzük ilede var cinsiyet öğrenme ondada yaptım ilk çocuk erkek çıktı sizde deneyin
kolyenizin ununa alyansınızı takın ve sağ avucunuzun üzerinde kımıldamadan bekleyin eğer dönerse erkek ileri geri sallnırsa kız demektir ama bunu devamlı deneyin her defasında durana kadar anlarsınız kaç tane sonra durduğunu ve kaç tane olduğunu cinsiyetlerinide tek tek öğreniyorsunuz gayibi allah bilir her zaman biz gülmek için can sıkıntısı tabiki....

ya benim site açmıyo biri benim için bakarmı??????

Merhaba kızlar
bende yaptım kız çıktı ama benim oğlum olcak.29 haftadayım

aslında yüzük ilede var cinsiyet öğrenme ondada yaptım ilk çocuk erkek çıktı sizde deneyin
kolyenizin ununa alyansınızı takın ve sağ avucunuzun üzerinde kımıldamadan bekleyin eğer dönerse erkek ileri geri sallnırsa kız demektir ama bunu devamlı deneyin her defasında durana kadar anlarsınız kaç tane sonra durduğunu ve kaç tane olduğunu cinsiyetlerinide tek tek öğreniyorsunuz gayibi allah bilir her zaman biz gülmek için can sıkıntısı tabiki....

canım yüzük ile olan bana pek inandırıcı gelmedi..bu takvimi ruslar kullanıyormuş....ve genellikle bir kız, bir erkek evlatları varmış bu yöntemle....sen hamişmisin canım?:CüvCüv:

Neyse burdan vereyim sen emin olmak icin bak istersen.. Benim dogum tarihim 9 Haziran 1982, esiminki 22 Eylul 1977 ve SAT im, 2 Eylul 2008...

bende denedim kz çıkıyo oysa oğlum oldu çin takviminede daha guveniyorum ben

hihoyyyt
kızlar bu takvim , erkeğin ve kadının kan yenilenmesi üzerine kurulmuş bir takvim....denediğimiz kişilerde tutuyor...sizde bakıp , tutup tutmadığını söylermisiniz?CADIARZU kendinizin ve eşinizin doğum tarihini ve son satınızı yazıyorsunuz...pe ile başlayan yere tıklıyosunuz..o size doğacak bebeğinizin cinsiyetini söylüyor...:CüvCüv:KK43:tabii bunu Allah dan başka kimse bilemez ama bizimkisi can sıkıntısı işte.....) bu arada aboyka kız, manynk erkek demek...hadi bakalım , kolay gelsin...sonuçları bildirin ama......delikafadulden linki veriyorum....http://testforall.narod.ru/t_o_pol.html sayfasının çevirisi

kızımmm olcekmiş teyzesi:) hehehehehehehhehehehehhhh bende kız istiyom zatihihoyyyt
buarada hamişmi olmak gerek bu test için

ben çin takvimi duymuştum hamileyken yapmıştım ki elbette hamile olmak lazım yaparken ve benim testmin sonucu erkek çıkmıştı gerçektende oğlum oldu şimdi 19 aylık...

Canim kibelenin kizi olacak insallah, cinsiyeti belli yani.. Ama onada erkek cikti galiba bu rus takviminde, m ile baslayan cikti yazmis..

Ayrica ben sana bilgilerimi yollucaktim ama mesaj alimin kapali..
arkadaş listemde olmadığın için özel mesaj yollayamamıştırsın.....

Neyse burdan vereyim sen emin olmak icin bak istersen.. Benim dogum tarihim 9 Haziran 1982, esiminki 22 Eylul 1977 ve SAT im, 2 Eylul 2008...
evet verdiğin tarihlere göre kız çıkıyor....:1no2:

X