Çocuk Hastalıkları Kızımın alnındaki tüyler...

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
benim yavrusumda baya tuyluydu ozellikle bacaklari kollari ve alni ben devamli yikiodum kizimi simdi tamamen kayboldu saclari gelmeye basladi yarinda kirkimiz doluyo yani kirkindan öncede dökülebiliyo

benimki 15 aylık hala dökülmedi alnındakiler.hatta kaşlarının arasındada çıktı :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

benim oğlum 11 günlük sırtı ve alnında tüyler var..
kayınvalidem sütünden sür dökülür dedi; bende nasılsa zararı olmaz diye ara ara sürüyorum, sütte mi değil mi bilemem ama hakikaten azalmaya başladı tüyler.
inşallah tamamen dökülür de alnı açılır oğluşumun:emir_bebek:

kızlar benim kızımdada var 1 yaşında oldu ama dökülmedi anlında ve sırtında hafif var ama bu kıllar dökülmüyo pek nadir dökülüyo 6.aya kadar döküldü dökülür snra dökülmezz.bu sorunuda bebeklerinizin yanında sık sık konuşup dile getirmeyin ilerde cocuklarımız bunu cok büyük sorun haline getirebilir.

Newjersey mesajına cevap yazmak istedim ama özel mesaj almak istemiyor diye hata veriyor. Ayarlarında bir sorun var sanırım. ınşallah buradan okuyabilirsin.
Kızım bebekken alnında kulaklarında yüzünde vardı bu tüylerden onlar döküldü. şimdi 2.5 yaşında Kollarına bacaklarında sırtında hala var. Bizim doktor genetik, önemsiz, esmerlerde olur dedi. ınternetten bakmıştım bazı insanların tüm vücudu bu ayva tüylerle kaplı olur diyor.Ben de çok önemsemiyorum. Forumda kızı 18 yaşına gelince
döküldüklerinden bahseden biri vardı. Belki büyüdükçe dökülür.
Çok istiyorsan çocuk endokrinolojiye gösterebilirsin çocuk hormonlarıyla ilgilenen dal.

şimdiki nesil bu konuda daha şansız heralde
yediğimiz GDO lu hormonlu besinlerin etkisiyla sanırm
hamilelikte dikkat etmek gerek
sağlıcakla

Arkadaşlar, kızım doğduğunda (doğum kilosu gayet iyi olmasına rağmen) yanaklarında ve alnında tüyler vardı.Yanaklarındaki büyüdükçe ve kilo aldıkça döküldü.Ama alnındakiler bugün 2. ayı bitmesine rağmen duruyor. Herkes dökülür diyo ama bu tüyler ne zaman dökülcekk fikri olan varmı ?

canım merhabalar benimde 40 günlük bir kızım var googleda aratınca rastladım mesajına aynı şekilde benim kızımında alnında tüyler var senin bebişin sanırım mesaj tarihine bakınca 1 buçuk yaşında gibi olmuştur nasıl acaba merak ettim dökülüyolarmı ne zman dökülürler bende pek hoşlanmıyorumda o görüntüden,
sağlıkla büyütmen dileğiyle canım tşkleropuyorumnanaktan

Arkadaşlar, kızım doğduğunda (doğum kilosu gayet iyi olmasına rağmen) yanaklarında ve alnında tüyler vardı.Yanaklarındaki büyüdükçe ve kilo aldıkça döküldü.Ama alnındakiler bugün 2. ayı bitmesine rağmen duruyor. Herkes dökülür diyo ama bu tüyler ne zaman dökülcekk fikri olan varmı ?

2. 3 aylık döneme girdiğinde tüy müy kalmaz canım korkma:teselli:

X