Çocuk Hastalıkları Kızımın alnındaki tüyler...

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

AZRA2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
71
1
Arkadaşlar, kızım doğduğunda (doğum kilosu gayet iyi olmasına rağmen) yanaklarında ve alnında tüyler vardı.Yanaklarındaki büyüdükçe ve kilo aldıkça döküldü.Ama alnındakiler bugün 2. ayı bitmesine rağmen duruyor. Herkes dökülür diyo ama bu tüyler ne zaman dökülcekk fikri olan varmı ?

öf yaaa benimde kızımın anlında çok var sinir oluyom valaa dökülse biran önce keşke gerçi herşey ALLAH tan

benim kızımında hem alnında hemde çok ilginç ama kulaklarında var uzun uzun bende biran önce dökülsün diye bakıyorum:

Benim kızımın da alnı,kulaklarının üstü ve sırtı kıllı.Zaman geçtikçe azalıyor tüyler.Ben de geçmez mi diye düşünürken annemin bir arkadaşı kendi kızının benim kızımdan daha kıllı olduğunu,büyüdükçe hepsinin döküldüğünü söyledi de rahatladım.Şimdi onun kızı 18 yaşında.Alnında ya da sırtında kıllar yok.Merak etme sen de.Zamanla dökülecek.

küçücük bebekteki kılları niye dert ediyorsunuz, çok sevimli gözüküyorlar bence. benim 3.5 aylık olan iki kızımda kıllı ben seviyorum bu hallerinikaydirigubbakcemile3

ben bu görüntüden pek hoşlanmıyorum zeamays.

canım merhaba benim oğlumdada var ve bu onu dahada esmer gösteriyor zamanla dökülür bak mesela benim 9 yaşında bir kızkardeşim var bebekken omuzlarında kıllar vardı ama şimdi eser yok dökülüyorlar yani

benim kızımda 4 buçuk yaşında omuzlarında tügler var bende dökülmesini istiyorum :çok üzgünüm:

benim bebeğim de kıllı ama kel :) bekliyoruz bakalım onların dökülmesini saçlarının uzamasını....

benım kızımda sırtında alnında kulakalrında kıllarıyla dogdu zamanla sırtındakıler azaldı ama alnındakılerde hala azalma bıle yok kulaklarında da oyle 3 bucuk aylık olduk 4 gozle dokulmelerini bekliyorum bende babasıda kıllı dıılız ama bu kız nasıl bu kadar kıllı dogdu cok sasıyoruz..

kızımın kılları sırtında yüzünde kollarında bacaklarında heryerinde var sadece kulaklarındakiler döküldü okadar

arkadaşlar kendi sütünüzle bebeyin yüzünü pamuk yardımıyla silin buna bir süre devam edin dökülür kandiliniz mübarek olsun

Alnında, sırtında, kollarında, kulaklarında vardı kızımın ve ancak 1 yaşından sonra döküldü.Merak etme önemli değil.

allah allah dökülmesi o kadar uzunmu sürüyor ya :KK43:

benim kızımın alnında ve kulaklarındada var ben 40ı çıkana kadar dökülür die tahmin ediyordum :KK43:(

X