izmirde uygun fiyatta yazlık satan varmı???

xltoxs

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2007
3.845
8
urla akkum özbek balıklıova... çeşme,mordoğan,gümüldür,özdere,ürkmez,bu yerlerde 70-80 bine yazlık bulabilirmiyiz??

Bizde araıyoruz ama bulamıyoruz bir türlü devremülkler var ama oda kısa süreli oluyor.

Çandarlı'da o fiyatlara bulabilirsiniz, ama diğerlerinde biraz zor..

Küçük bir sahil kasabası gibi. Yazın çok hareketli, kışın sessiz.
Bilmiyorum zevke bağlı, kimisi sever kimisi sevmez.
Orada dublex triplex yazlıkları 70-80'e satan birilerini duydum.
Artık dairelerin 150-200.000Tlden başladığını düşünürsek çok ucuz,
tabii ki oturmak için alacaksanız,
çünkü kâr ederek satmak biraz zordur. yerimseniben

Seferi hisarda var ...gerçi seferihisar yazmamışsın ama yinede yazayım dedim ..hoşçakal

çandarlı güzelmiki hiç gitmedim

çandarlı merkez yazın küçük bodrum gibi.. biz öyle deriz burda müthiş bir yer.küçük olmasına rağmen çok sosyal aynı zamanda tavsiye ederim..istediğinz fiyatada bulabilirsniz sanırım..yerimseniben

Bilemiyorum, kışın genelde sessizdir çandarlı, çok fazla talep olmadığı için sanırım, ama yüksek fiyatlara da yazlıklar vardır eminim, ben sadece bir kişinin bu fiyatlara sattığını duymuştum (ihtiyaçtan).
Yalnız şu da var, Türkiyenin en büyük limanı yapılacak çandarlıya, imzalar atıldı şu an ihale aşamasında, dünyanın ilk 10'u içine girecek bu liman. Dolayısıyla çandarlı ve çevresini de hareketlendirecek. Yani bu yaza kadar sanırım yapımı başlar ve buradaki fiyatlar da çok yükselir.

Bilemiyorum, kışın genelde sessizdir çandarlı, çok fazla talep olmadığı için sanırım, ama yüksek fiyatlara da yazlıklar vardır eminim, ben sadece bir kişinin bu fiyatlara sattığını duymuştum (ihtiyaçtan).
Yalnız şu da var, Türkiyenin en büyük limanı yapılacak çandarlıya, imzalar atıldı şu an ihale aşamasında, dünyanın ilk 10'u içine girecek bu liman. Dolayısıyla çandarlı ve çevresini de hareketlendirecek. Yani bu yaza kadar sanırım yapımı başlar ve buradaki fiyatlar da çok yükselir.

Geçen yaz Özdere'ye askeri kampa gelmiştik :icecream:yöreyi çok beğendik oralarda bir evimiz olmasını arzu ettik ama maddi olanaklarımızı zorlamamız lazım :1no2: kalbimiz Ege'de kaldı.......:içelim:

özdere zaten çeşme gibi oldu 80 e ev bulmak imkansız,gece hayatı fln baya aktif,çandarlının resimlerine baktımda orasıda baya bi kalabalık,güzel bi yere benziyo,denizi nasıl acaba sıcak,yada soğuk,seferihisarın denizi ooowww acayip soğuk ondan yazmadım orayı,dudaklarım mosmor oldu bi kere gittm daha gitmedim

Söylediğin o yerlerde bu fiyata bulman çok zor. Mesela bir yakınım krizden dolayı 220 bin lik ürkmezdeki villasını 170 bin e satıyor ama ev süper denize o mesela..

canım biz izmirde oturuyoruz ama asıl memleketimiz izmirin çok şirin vede güzel karaburun ilçesi denizi pırıl pırıl hele doğası temiz havası hiç biryerde yoktur googlen girip izmir-karaburun yazıp bakabilirsin satılık yazlıklara izmire 100 km uzaklıkta kendi özel arabanla 1 saatte izmirdesin otobüsle 1,5 saatte en fazla çokta güzel denizi vardır mavi bayraklı bakir kalmış bir yerdir karaburun tavsiye ederim.

slm...didimden niyedüşünmüyorsun ..dikilidende alsan 1 saate izmirde oturuyorsan ancak gidilir ..didim burdan 1,5 saat...o fiyatta süper ev bulunur ve denizi süper ..turistik bi yer ...varda yani

çandarlının ucuz olmasının sebebi sanırım yer hareketlerinden kaynaklanıyor.depremlerin genellikle merkez üssü orası oluyor izmirde.

Ben Çandarlı eski adı pitane diye geçen beldede doğdum.Orada fiyatlar düşündüğünüz kadar ucuz değil yazlığın konumuna ve büyüklüğüne göre değişiyor kışın tipik bir köy yazın ise inanılmaz bir tatil köyü havasında insanlarıda son derece medeni ve bilinçli beldelerine sahip çıkan kişiler çok temiz ve doğa harikası bir yer İstanbulda yaşıyorum ama aklım orada denizi biraz serindir ve çandarlı bir körfez kasabasıdır.Cenevizlilerden kalma bakımlı kalesi ,doğası,temizliği,insanların sıcaklığı bir kere gideni tekrar kendine çekecek özellikleri mevcuttur,zaten daha çok Ankaradan memur kesiminin gittiği çok bilinmeyen işte bu yüzdende bozulmamış harika bir beldedir tavsiye ederim memleketimi....

eğer düşünürseniz didimde site içinde triplex var görümcemlerin satmak istiyorlar havuzlu

Ben seferihisar diyorum başka da bişe demiyorum. Gezmek amaçlı bikaç gün gelseniz buraya hayranı olup geri dönersiniz. Gerçekten muhteşem.

X