Acele çok acele kadınlar arası da(ya)nışmaya ihtiyacım var

saskinordek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
4
0
35
Merhabalar bayanlar.....Bugüne kadar siteyi,forumu hep bi ziyaretçi olarak takip ettim..Sonunda üye oldum..Çünkü hem paylaşımlar çok hoş hemde bir konuda acele yardıma ihtiyacım var..
Sizleri sıkmadan konuya gireyim..15 gün sonra erkek arkadaşımın doğumgünü.Yaklaşık 4 yıldır birlikteyiz ama ben ona hiç düzgün bisüpriz yapamadım.Hatta hiç süpriz yapamadım desem yeri var..Hediye flan ne alacağımı biliyorum ama ona hoş güzel aklında kalacak ve hatırladıkça gülümseyeceği bir süpriz hazırlamakistiyorum..
Lütfen es geçmeyin ve bana yardımcı olunnn..Şimdiden teşekkür ederim..:

Valla sevgililer günü döneminde bu hediye-sürpriz işlerine baya bir kafa yormuştum.Senin gibi ne yapacağını düşünen arkadaşlar vardı.

El emeğiyle yapılan sürprizlerin hep daha samimi olduğunu düşünürüm,yine el emeği diyorum.

4 yılın değişik bir özetini yap mesela,tahta bir kutunun içine resimlerinizi,sizin için özel olan bazı şeyleri filan koyup mektup yazabilirsin.

Duygularım azıcık körelmiş tatlım romantik düşünemiyorum ama kocaman bir pasta da yapabilirsin belki.

Benim incilerim bunlara.s
Kolay gelsin canım:nazar:

teşekkür ederim canım çok sıcak gözüktü gözüme valla..ya şöyle etamin üstüne adımızı falan işleyip yastık yaptırayım diorum ama(el becerim bitek buna yetiyo) :) ama mektup fikri çok hoş teşekkür ederim...

X