Hayat arkadaşı gerçek bir robot :S:S

cicekbahcesi20

hopiiiidiii hopiidiii =)
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
628
0
34
gp_342277.jpg

spacer.gif

Japon mucit Le Trung, kişisel servetini harcayarak, 2 yıl süren uğraş sonunda hayat arkadaşını tasarlamış.
Kanada'nın Brampton kasabasında yaşayan 33 yaşındaki mucit, yoğun iş ve akademi yaşantısı nedeniyle yıllarca kendisine uygun bir hayat arkadaşı bulamamaktan yakınmış.

Derken birgün kız arkadaşını kendi tasarlamaya karar veren Trung, üzerinde çalıştığı bazı robot tasarımlarından yararlanarak 'Aiko'yu yaratmış.

20'li yaşlarındaki bir genç kız görünümünde olan Aiko, günlük ev işlerinin yanı sıra Trung'a muhasebe işlerinde de yardım ediyor.

İngilizce ve Japonca 13 bin farklı cümleyi anlama kapasitesi bulunan Aiko, Trung'ın en sevdiği içeceği dahi biliyor.

Aiko'nun kesinlikle bir seks partneri olmadığını vurgulayan Trung, yine de isterse gelecekte robotunda yapacağı 'ufak değişiklikler'le kız arkadaşıyla tatminkar bir cinsel hayatı olabileceğini söylüyor.

İnsanların Aiko'yu gördüklerinde ya çok sevdiklerini ya da nefret ettiklerini belirten Trung, 'Kadınlar genellikle ilgi gösteriyor ve konuşmak istiyor, erkeklerse çoğunlukla ona dokunmak istiyor, eğer Aiko'yu rahatsız edecek şekilde dokunmaya çalışırlarsa da karşılığını bir tokatla alıyorlar' diye konuştu.

Trung, Aiko'nun dokunma hissinin de bulunduğunu, eğer sert bir dokunuşta bulunursa kendisine de aynı şekilde karşılık verdiğini vurguluyor.

Gorada vardıya 216 mıydı onun gibi bişey heralde bu kaydirigubbakcemile3 şaka bi yana daha neler görcez yahu bide merak ettiğim bu adam gece robottan korkmuyomu ki ben olsam korkardım çok acaip bişey :uhm:

zaten kızın gözleri pek bi mayhoş yapmış baksana mirmirmirmirüzüldüm ha robotta olsa hemcinsim:roflol:

Ben resim göremedim sengözlerimebaksanab

Evet evet şimdi gördüm :)))) adamın tipten alamadım gözümü robota bakamadım :)) koptum adama :p

Son düzenleme:
X