Poğaçalar Pofidik Poğaça Resimli

aa o zaman bende bı dahakıne 1 yemek kasıgı tuz koyayım yaaa.... 4 yemek kasıgıda seker koydun degıl mı ?
valla ıyı oldu canım dedıgın.. :roflol:

bu tarifi gördüğümden beri hep yapıyorum ve hemen bitiyor vazgeçilmez tariflerim arasında yer arıyor :lepi: beni gören hemen bundan istiyor :sm_cool: sağol arkadaşım a.s.

ben denedim süper oldu üstelik iyi pişirmeyen bi fırınım var.ben soğuduktan sonra arasına marul yaprağı domates dilimi ve kaşarla servis yaptım.bi günde hepsi bitti.emeğine eline sağlık canım

allah sizi nasıl biliyorsa öle yapsın emiiiii. 4 gün sonra tatile gitcem yememem lazım bunları yaaaaaa. neyse yolluk yaparım artıkın 3 gün sabretcem ne yapayım:))

bende yaptım cnm
güzel oldu herkese tavsiye ederim

2eb6ejc.jpg

Son düzenleme:
merhaba ben yeni uye oldum poğaça tarifi arıyordum. seninkini deniycem şimdi çok guzel gorunuyoooor. bakalim nasıl olcek. ama benim yaş mayam yok kuruyla yapçam.
huzunyılı sen demi kuru mayayla yaptın. nasıl sonuç aldin canım?

poğaçalarım pişti çok guzel oldular. mmmm... pofuduk pofuduk. yalnız ben biraz farklı yaptım yarım paket tereyağı koydum ekstradan bir bardak da su ve sutu de 2 bardak koydum kuru maya kullandım bide o zaman un da daha az gidiyor. resimlerini çekebilirsem koyarım.

bunlar da benimkiler...
hihoyyythihoyyyt
[/ATTACH]

Eklentiler

• $14082009476.jpg
    $14082009476.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 61
  • $14082009478.jpg
    $14082009478.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 15
X