Makyaj Ürünleri Göz içine kullandığınız beyaz-ten rengi göz kalemi markaları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

deppo

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
523
1
Kızlar, geçen Ebru Şallı'nın bir röportajında göz içine ten rengi kalem çekince yorgun görüntüm gidiyor falan fıstık gibi bi şeyler okudum. Siz de kullanıyor musunuz merak ettim ve de tabi hangi marka? Yorumlarınızı bekliirum yawriiilerim.delikafadulden

bende pastelin beyaz kalemi var aldım durup duruyo kullanmıyorum sürdüğüm zaman yakıştıramıyorum kendime her zaman siyah kalem kullandığım için olabilir ama pastel kalem güzel tek seferde bile rengini veriyo

sağolun kıslar, yalnız pastelinki beyaz değil mi? onu denemiştim ben de yakıştıramamıştım kendime, sanırım renkli gözlülere daha çok yakışıyor. Genelde beyaz var ama ten rengine hiç rastlamadım. max factor ünki ten rengi mi?

Goldenrose 312 numara gayet güzel,diğer pahalı marka ürünleri kullanmaya gerek yokkaydirigubbakcemile

pastel bende günboyu duruyo kirpiklerin başlangıç hizasından siyah kalemi sürüyorum hem iri gözüküyo hemde kalıcı

ten rengi olarak bourjois'nın çift taraflı kalemleri var. bir tarafı kahve diğeri ten rengi ben de daha almadım ama internet okuduğum kadarıyla güzelmiş.

inglot ben aldım arada kullanıyorum göz içine beyaz altına yine inglot la koyu kahve çekiyorum gözü büyük gösteriyor gerçekten ama alımmı almayayayım mı diye 2 saat düşündüm mağazada :))kafamçokkarıştı

aa merak ettim valla.. benimde gözlerimin altı koyu biraz... deneyeyim bakim.. nasıl olcak.:))

bourjoıs kullanıyorum gayet güzel iki taraflı beyaz ve siyah

bende de var beyaz renk içine sürünce gözleri daha iri gösteriyor yerimseniben

Ya bayanlar siz bu beyaz kalemi nasıl kullanıyorsunuz? Ben de kullanıyorum ama çok çiğ duruyor. Kendi göz akımı sarıymış gibi gösteriyor. Acaba sedefli beyaz mı almak lazım ben çok mu beyaz aldım ne..? CADIARZU

Max-Factor_Khol-Kajal_Natural-Glaze.jpg

Bende Max Factor Kohl Kajal 090 Natural Glaze ve Marie Christine Indian Kajal 18kullaniyorum, ikiside ayni renk ve ayni kalicilikta bence, ikisinide tavsiye üzerine aldim kaliciligida bir kac saat, sonradan hep cantamda bir tane bulunduruyorum onla birdaha sürüyorum gerekirse, gercekten uykulu ifadeyi gözlerden aliyor : )

Veee beyaz renk bence hic iyi degil, cünki cok belli ve tuhaf duruyor gündüzleri (aksam makyaji icin iyi olabilir tabii), ten renginde ama ilk bakista anlasilmiyor bile, sadece gözleri "aciyor" ve güzel gösteriyor ; )

evet beyaz kullanıorum göze ben ,hatta bütün göz kalemi ayrıntılarını uyguluo ve biliorum yani beyaz ı aydınlık görünüm için sürüorum,gözün iç kısmına siyah sürüorum daha küçük görünüm için eğer gözleri büyük ve dikkat çekici göstermek istersem göz çevresine siyah kalem ve eyeliner ...
ve kalemde kullandığım marka kesinlikle flormar,eyeliner de loreal...

nyx jumbo eye pencil tek kelimeyle super beyaz da bile harika renk veriyor..

X