hamilelik belirtisi olabilir mı?

ebruli22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
2.086
58
44
hamiş olan arkadaşlar..yardım lütfen...ben ayın 2 de adet olmam gerekıyordu ve hala olamadım...üstümde bir halsızlık var,uyumak istıyorum,vucudum çok sıcak...sanki yanıyorum sabahtam beri pencereler açik...10 dakada bir tuvalete gidıyorum..bel ağrım var ama fazla yok..bide sol yumurtamda batmalar oluyor..aceba adet mı olacam yoksa :emir_bebek: mı gelıyor

canım inşalah hamilesindir benim de normal de dün olmam gerekiyordu ama 4, 5 gündür sendeki belirtilerin aynısı bende de vardı. kasık ağrısı, karın ağrıısı, mide bulantısı, falan filan. bu gün kan testi yaptırdım negatif çıktı yine :KK43: ve bu akşamda adet oldum. çok üzgünüm ama inşallah sen hamilesindir

:KK43: üzüldüm cnm...inşallah en yakın zamanda hamiş kalırsın...ben test yapmadım,inat edıyorum ve yapmıyorum,geçen ay da gecikmiş ama bu kadar belirtiler olmamış...onun için üzülmek istemem..bir kaç gün daha beklıyecam bakalım

Allah herşeyin hayırlısını, en hayırlı zamanda veir. ben buna inanıyorum :)

hamile olabilirsin cnm
zaten adet sancılarıyla hamilelik belirtileri aynı gibi
umarım hamilesindir

esenci,m inşallah en kısa zamanda sende hamile kalırsın ve bebeğini kucağına alırsın üzülme

ebrulicim anlattıkların hamilelik belirtisi gibi görünüyor inşallah hamilesindir canım ama test yap istersen yinede ama testin negatif çıkarsada üzülme benim testimde negatifti bebiş kan testinde belli oldu inşallah hamilesindir canım Allah herkesin gönlüne göre versin

inşallah cnm,sabahtan beri cnm hiç bişey yapmak istemıyor...ama yarın test alıp yapacam..bakalım ne çikacak

X