Doğuma Hazırlık hamilelikte göğüsler dolgunlaşırsa bebek kızmı oluyor

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ultlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
734
2
45
arkadaşlar hamilelikte göğüsler çok şişince kız oluyormuş deniliyor bilgisi olan annelere soruyorum doğru bir tespitmi bu yardımcı olursanız sevinirim

bence değildir cünkü her ikisinde de göğüsler irileşip dolgun oluyo canım süt nedeniyle

bencede her çocukta aynı olur göğüsler ama duyduğum hamilelikte anne çirkinleşirse karnındaki kız annenin güzelliği kızına geçermiş o yüzden güzel olunca anne erkek olurmuş

evet bende öyle duymuştum göğüsler dolgunlaşırsa kız olur diyolar.erkek bebektede büyüyor ama göğüsler kızda biraz daha farklı oluyor

arkadaşlar hamilelikte göğüsler çok şişince kız oluyormuş deniliyor bilgisi olan annelere soruyorum doğru bir tespitmi bu yardımcı olursanız sevinirim

Selam..Yok öyle birşey:) ben hamile kaldığımı daha 3 haftalıkken anlamıştım çünkü göğüslerimin üzerine yatamıyordum bile. O zamanlar 80 beden destekli südyen kullanırken şimdi 24 haftalık bir erkek bebek bekliyorum ve 95 beden südyenden göğüslerim taşıyor:) Ayrıca ekşi aşerince kız, tatlıda erkek olur derlerdi oda palavraymş ben hamileliğimin ilk 5 ayında turşu ve ekşi besinler tükettim hiç tatlı yemedim gibi bir şeydi:)

Yani kısacası ben şunu anladım hamileliğimde..Hamilelik her kadının bünyesinde farklı tepkiler veriyor, hormonal bir değişiklik tüm olan bu..Başkalarına olan sanada olacak diye birşey yok..Biz 12 . haftada bebişin erkek olduğunu öğrendik..birascık sabret, müirjdeli haberi 3. ayında verecektir bebişin sana..

benim kızımda bir az dolgundu
şimdi 3 aylık hamileyim ilk bebişimi çok emzirdim onadnmı ne bir az daha büyümüştü
ama şimdi hamileyim daha bi büyüdü
cinsiyeti belli degil ama

Hiç şişmedi nerdeyse ağrımadıda çok şükür ve kızım olacak

ya bu kadar saçma bişey olurmu hiç yaakaydirigubbakcemile3 hemen hemen çoğu kadının zaten süt dolmaya başladığında özellikle son aylarda şişer..kimyasına göre herkesin değişir ya..lütfen böyle umut verici topikler açmayalım arkadaşlr..meraktan çatlayanlra kötü örnekler veriyoruz sonra..boşuna ümit verip günaha girmeyelim..:eek:lmaz:

ya bu kadar saçma bişey olurmu hiç yaakaydirigubbakcemile3 hemen hemen çoğu kadının zaten süt dolmaya başladığında özellikle son aylarda şişer..kimyasına göre herkesin değişir ya..lütfen böyle umut verici topikler açmayalım arkadaşlr..meraktan çatlayanlra kötü örnekler veriyoruz sonra..boşuna ümit verip günaha girmeyelim..:eek:lmaz:

Canım eskilerin bu tür söylemleri vardır.İşte şu olursa kız olur bu olursa erkek olur gibi.Haliyle etki altında kalarak ister istemez bu tür konular açılıp birbirimize soruyoruz.Gaybı bir tek Allah bilir bu işin eğlencesi aslında.Ne çocuğun durduğu yerle,ne göğüsle,ne karın şekliyle,ne çirkinleşmeyle,ne fallarla,ne takvimlerle,ne regl zamanıyla ilgisi yok cinsiyetin.Tıpta bile geçen cinsiyeti erkek belirler sözü tamamen kadınlara verilen yükün azaltılması yüzünden ortaya atılmış iddia.Cinsiyetide çocuğun sağlıklı olup olmayacağınıda ilerideki hayatınıda bir tek Allah bilir.O bizler için hayırlısını versin.Hepimizin gönlüne göre versin inş.

gene bi saçmalık daha.canım nerden duymuşsan yanlış.
ilkinde gmöğüslerim çok şişti nerdeyse kafam kadar oldu ve bi oğlum var.bunda da aynen ilki kadar şişti ve dr kıza benziyor dedi.ben hiç inanmıyorum.yok anne çirkinleşirse kız güzelleşirse erkek.nerden de gelmiş bu söylentiler.

hıç ılgısı yok..benımde oğlumda dolgunlastı....
oğlum 3 yasında...
şimdide goguslerım 1 haftadır dolgunlastı...2.mı gelıyor anlamadım.. :bbo:

hıç ılgısı yok..benımde oğlumda dolgunlastı....
oğlum 3 yasında...
şimdide goguslerım 1 haftadır dolgunlastı...2.mı gelıyor anlamadım.. :bbo:

Belkide gelmiştir annesi oğluna bir kardeş :) Hadi hayırlısı :)

gene bi saçmalık daha.canım nerden duymuşsan yanlış.
ilkinde gmöğüslerim çok şişti nerdeyse kafam kadar oldu ve bi oğlum var.bunda da aynen ilki kadar şişti ve dr kıza benziyor dedi.ben hiç inanmıyorum.yok anne çirkinleşirse kız güzelleşirse erkek.nerden de gelmiş bu söylentiler.

Ay alemsin :roflol: demek kafan kadar oldu.Şimdi bende erkekte şişiyor demekki göğüs diyeyim mi? kaydirigubbakcemile3

benimde acayip şişti ve çok hassaslaşmıştı benimde oğlum oldu .şimdi ikinciye hamileyim şimdide acayip şiş ve hasas ama cinsiyetini bilemiyorum ...

Ay alemsin :roflol: demek kafan kadar oldu.Şimdi bende erkekte şişiyor demekki göğüs diyeyim mi? kaydirigubbakcemile3

hakkatten kafam kadar kııızzz-tatlicadiarzu-.neyseki kilo verince normal boyutuna gelmişti.yerimseniben
ama şimdi gene patlamaya hazır bombiş gibi:tomato:.yookk bacım sen deme barii gözünü seviiimmdelikafaduldendelikafadulden

X