Sakallı ipten koltuk örtülerim

valla mutezcigim örgulerin sahane heleki cicekli paspasin gule gule huzurlu gunlerdeeskitmen dilegile

Ah ...Nutezciğim kim ben mi ..:nazar: Şişler mişler başka bir lugattanmiş gibi geliyor bana..kafamçokkarıştı Anneciğim çok güzel yapar ona söylerim :1rolleyes:
Şimdiye kadar okul,iş güç derken pek fırsatım olmadı el işlerine,ama sempatik gelmeye başladı şu aralar..
Bilemiyorum denesem yaparım belki de....Çabuk kaparım AllahtanŞeniz
Peki yatak örtüsü yapılabilir mi aynı bu şekilde?

canım benim sende yemek sanatını konuşturuyorsun eminim el işlerinin üzerine düşsen ondada harika şeyler üretebilirsin yazını okuyunca lafa girmeden duramadımkaydirigubbakcemile3

Nutez, canim sabrinda calismalarinda sitelerde hayranlik yaratir oldu :)
Harika görünüyorlar demistim sanirim opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
benım koltuklarım oturma yerı beyaz yaslanma yerı sıyah polar koyuyorum uzerıne pislenmesin diye ama oda kayıyo topla topla işkence... bunlar cok hos olmus baslıcam en kısa zamanda ama sze danısayım dedım ne renk öreyim sizcee odamın renklerı şöyle. duvar unıtesı sıyah beyaz perdelerım beyaz gıydırmeler gri ve siyah öle işte bole pembe mor yapsam sırıtırmı yada ne renk yapayım işte nolur fikir verin

ayrıca bu koltuk kılıfı fikri veren arkadasa da cok tesekkur canımın coookk sıkıldıgı bu gunlerde super bı ugras olucakbenım ıcın....

çok beğendim çokgüzel olmuş... ellerine sağlık....

çok güzel duruyor canım güle güle kullan:)benimde banyo setim var annem yapmıştı çeyizime sağolsun harikaaaa:)

benım koltuklarım oturma yerı beyaz yaslanma yerı sıyah polar koyuyorum uzerıne pislenmesin diye ama oda kayıyo topla topla işkence... bunlar cok hos olmus baslıcam en kısa zamanda ama sze danısayım dedım ne renk öreyim sizcee odamın renklerı şöyle. duvar unıtesı sıyah beyaz perdelerım beyaz gıydırmeler gri ve siyah öle işte bole pembe mor yapsam sırıtırmı yada ne renk yapayım işte nolur fikir verin

ayrıca bu koltuk kılıfı fikri veren arkadasa da cok tesekkur canımın coookk sıkıldıgı bu gunlerde super bı ugras olucakbenım ıcın....

ben mor yada kırmızı-bordo öneririm ben evimde siyah beyaz gri.değiştirerek mor ve kırmızı halı seriyorum hoş duruyor.. mor zenginliğin rengidir ve öyle de duruyor.. e tabi moruna bağlı :)

e aradan baya zaman geçmiş... uuppss :)

Son düzenleme:
valla helal olsun iyi sabır var bunu yapmak için sizlerde..takdir ettim ellerinize sağlık

X