Sakallı ipten koltuk örtülerim

çok güzel bi fikir

bi de halı nasıl örülüyor toplanmıyomu

bişeydaha kızlar benim bi kaç tanıdığım bu ipten küçük elbezileri
ördüler harika bulaşık yıkadığını söylüyolar

acep deneskmi

Hey Allah'im ne hamarat hatunlar var, ellerine saglik cok guzel olmus bayildim:asigim:

çok güzel olmuş çok beğendim bende küçük bi paspas örüyorum çok zevkliii

çoook güzel olmuş yaa.ellerinize sağlık.ne kadar yaratıcısınız arkadaşlar...:nazar:

çok güzel olmuş bayıldım

ben hiç yapamıyrm böyle şeyler hiç kabiliyetim yok

100 gr 1 tl..ama şimdi yenisi çıkmış daha kalını 1250 tl paspas takımına fazla gitmez bütçeyi zormalıyor.ben şuan halısını örüyorum altına halıkaymaz koyduğun zaman kaymaz kullanışı rahat ve şık.yatak odası takımı hol takımı hatta salona bile örücem çünkü at makinaya yıka her daim temiz halınız var

çok güzel bi fikir

bi de halı nasıl örülüyor toplanmıyomu

bişeydaha kızlar benim bi kaç tanıdığım bu ipten küçük elbezileri
ördüler harika bulaşık yıkadığını söylüyolar

acep deneskmi

evet elbezide oluyor canım.halıyı ben 10 ters 10 düz örüyorum halı şişi ile

halı şişi nası oluyo
cehalet işte

bide halıyı parça parça örüp sonramı birleştiriyosun

cok güzel olmus valla elllerinize saglıkk cok hoş duruyolarr

yagercketen cok harıka olmus ellerınıze saglık klozet takımına bayıldım bende yatakodama ufak halı seklınde yapmak ıstıyorm ıns baklımm sagolasnzz a.s.

halı şişi nası oluyo
cehalet işte

bide halıyı parça parça örüp sonramı birleştiriyosun

halı şişi normal şişin birazdaha büyüğü oluyor.80.90 santim en ile başlayınca yetiyor zaten ağır oluyor tabi ama dilereniz 30 ilmek 30 ilmek parça kareler yapıp birleştirile bilir istenilen ölçülerde.

sağol canım ya harikasınnnn beni masrafdan kurtardın hihoyyyt klozet takımı alacaktım ama şimdi örücemhihoyyyt ama bi sorun var örgü konusunda bilgi sıfır bende :)) kırmızı örmek istiyorum ama orta kısımlarına beyaz kalpler yapmak istiyorum onu nasıl halledebilirim fikir verebilirmisin -tatlicadiarzu-

halının altına kalın bir kumaşla dikilse daha güzel olmzmı sizce bende heves yaptım örmek istiyorum:ecrin_bebek:

halının altına kalın bir kumaşla dikilse daha güzel olmzmı sizce bende heves yaptım örmek istiyorum:ecrin_bebek:

olur tabiki neden olmasın ama zaten kalın oluyor.ben dikmedim çünkü 2 taraflı serebiliyoru bu modele değil ama kendim yaptığıma bunu teyzeme yapmıştım.modelli olanlara dikile bilir tabi.kuzenime yaptığımın altına halı kaymaz dikmiştim.

sağol canım ya harikasınnnn beni masrafdan kurtardın hihoyyyt klozet takımı alacaktım ama şimdi örücemhihoyyyt ama bi sorun var örgü konusunda bilgi sıfır bende :)) kırmızı örmek istiyorum ama orta kısımlarına beyaz kalpler yapmak istiyorum onu nasıl halledebilirim fikir verebilirmisin -tatlicadiarzu-

tuba cım .ben üzerindeki motifi tığ ile yaptım.sende tığ ile kalp yapabilirsin.:asigim:

X