ağız acılığı belirtisi olan olmuşmuydu arkadaşlar?

waterlilyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009
2
0
merhaba arkadaşlar...siteye yeni üye oldum...acaba ağız acılığı yaşayan kimse var mı ve bu bir gebelik beliritisi olabilir mi?yaşayan varsa lütfen yazsın..9 aylık evliyiz ve çocuğa hasretiz..:1hug:

merhaba canım
ben ilk haftalarda ağız acılığı çektim neyesem tadı yoktu ağzıma sanki demir kokusu gibi metal tadında kokular var gbibydi acayip bişeydi.şuan 29 haftadayım.dileri gönlüne göre olur

merhaba arkadaşlar...siteye yeni üye oldum...acaba ağız acılığı yaşayan kimse var mı ve bu bir gebelik beliritisi olabilir mi?yaşayan varsa lütfen yazsın..9 aylık evliyiz ve çocuğa hasretiz..:1hug:

canım ben evliliğimizin 10.ayında hamile kaldım şuan hamileyim,darısı senin başına inşallah

bende ağızda ara ara çok hafif tatsızlık vardı bide tükürük çoğalmıştı bende..

her ne kadar bu işin birebir içindede olsam bu olay gerçekten akılları karıştıran ve derin düşüncelere sevk eden büyük bir olay..zorlasamda düşünmeden olmuyor..insanın başına gelince farklı oluyormuş.şimdi bana gelip soru soran hastaları çok daha iyi anlıyorum..

Daha çok yeni evlisiniz bence ikiniz olmanın tadını çıkarmalısınız. Ben evliliğimin 2. ayında yanlışlıkla gebe kaldım ve de bebeğimi düşürdüm. O dönemlerde tükürük salgısı artıyor ama acılık olmadı bende.

X