Sınırsız Meyve Diyeti ve Deneyimlerimiz

duygu89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
28
2
arkadaşlar bir hafta boyunca sınırsız meyve yiyelim sonra bir hafta ara verelim.bakalım kaç kilo verecegiz.benimle birlikte bu diyeti uygulayacak arkadaşları bekliyorum...:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

ben yapmistim bir kere kilo vermeden ziyade vücut sulari atiyor iyide geliyor
sizlere kolay gelsin yalniz cok tatli meyveler yemeyin örnegin muz

benim kilo93 hedef 65 canım.şunu söylemek istiyorum arkadaşlar.vücut tabii kide sudanda gidecek.eger veren arkadaşım hep su ile vermiş olsa idi 98-65=33 kilo su mu gidecekti.böyle birşeyde imkansız zaten.zaten bu diyeti bir hafta yapıp sonra ara vereceğiz.sonrada tekrar devam edeceğiz bu şekilde.

o 1haftada ne yiyeceyiz verilenleri almayalım 1de ben tokolayım arkasından meyva yesem karnım açıkır
nasıl yapacam duygu89 arkadaşım.:çok üzgünüm:

benim kilo93 hedef 65 canım.şunu söylemek istiyorum arkadaşlar.vücut tabii kide sudanda gidecek.eger veren arkadaşım hep su ile vermiş olsa idi 98-65=33 kilo su mu gidecekti.böyle birşeyde imkansız zaten.zaten bu diyeti bir hafta yapıp sonra ara vereceğiz.sonrada tekrar devam edeceğiz bu şekilde.

ya kızlar tamam saglıklı diyet yapalım güzelde ben 13 14 aydır diyetteyim 20 verdim o saglıklı listelerle ben ancak kilo koruyabilirim cok sıkı diyet ve spor esliğinde verebiliyorum ben AMA tabi bu benım bunyem ve benı baglar brn cok asırı kasıyorum verebilmek için ya ilk dönemde su gitse bile insan o gazla diyete daha sevkle sarılır olsun devam et ve guven kendine sporuda boşlamayalım en kısa zamanda kurtulacaz inş. inanıyorum ben

o 1haftada ne yiyeceyiz verilenleri almayalım 1de ben tokolayım arkasından meyva yesem karnım açıkır
nasıl yapacam duygu89 arkadaşım.:çok üzgünüm:

canım ilk gun zorlanırsın sonra alısırsın hem hiç kendini kötü hissetmeyeceksin ben oleyim en azından sabah kahvaltıda özellikle güne portakal elma kivi ile başlayınca enerjiler vitaminler güzel oluyo yada tamamen piskolojik bilmiyorum artık

bu haftalarda karbonhidrat diyetini uyguluyorum ,belki diger haftalarda uygulayabilirim
ama bilmem basarabilirmiyim bu diyette hic meyva yiyemiyorum puanlari cok
meyva diyeti yapilirsa tum meyva yincek bilmiyorum artik hangisi iyi olursa

Arkadaşlar muzu fazla tüketmeyeceğiz.portakal,kivi,elma,ayva gibi meyveleri sınırsız tüketeceğiz.birde günde 2.5 lt suyuda unutmayalım.meyvelerin yanında su içince insan şişiyor.şahsen ben öyle oluyorum.denemeye değer arkadaşlar.çok azız ya başka kilo vermek isteyen yok galibaa

Canım bir hafta yapıp sonra ara veriyoruz.hayatımız boyunca sürekli meyveyle beslenmeyeceğizki.bence fazla kilolarımız,zayıylamak için kullanılan ilaçlar kadar sağlıksız olmadığı kesin

Tabii olabilir.HADİN ARKADAŞLAR YARIN BAŞLIYORUZ.EN AZ 5 KİŞİ OLSAK ÇOK İYİ OLUR MOTİVASYON İÇİN

Son düzenleme:
şuan galiba 4 kişiyiz arkadaşlar.hergün yediğimiz meyveleri yazalım.ben yarın ancak akşam yazabilirim.sizlerdende cevap bekliyorum.hadin bol kilo vermeler.benim hedefim bu hafta 3 kilo vermek.hadi hayırlısı

X