Saç Rengi ve Saç Boyama Röflenin üzerine sarı boya yapsam nasıl olur

00ecmel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009
77
0
slm arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza geçenlerde kuaföre gittim saçlarımın uçlarında platin röfle vardı kuaför saçlarımı önce kahve bir tona boyadı üzerine röfle attı sonra cila sürdü saçımın uc kısımlar başka ön ise kahveriengi oldu olmadı dedim tekrar cila sürdü ön tarafıma saç biraz açıldı ama röfleli gibi olmadı çıktı kuaförden saçım nasıl sertleşti anlatamam yapısıda zaten sertti kalın telli bi saçım var 1 kaç hafta sonra iyice aktı rengi iyice kahve oldu
tekrar gittim yine ön tarafına arkaya uysun diye röfle attı daha sonra cila şimdiki saç rengim iyimi oldu bilmiyorum ama yina arkaya uymadı valla ben diyorumki en açık bi sarı renk alsam evde bu saçın üzerine boyasam saçım nasıl olur lütfen bir fikir

Eklentiler

• $Resim 010.jpg
    $Resim 010.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 1.037
slm canım bence sakın boya alıp kendin boyamayı deneme :1no2:hem boya boyayı açmaz hemde saçların yeşile döner denemiş biri olarak tavsiyem tekrar kuaföre gitmen :CüvCüv:

dediğim gibi saçlarım keçe gibi oldu tekrar bi işlemden geçerse zarar görecek iyice saçlarım ama ben bu rennktende rahatsızım ayrıca resim eklemiştim çıkmışmı yeniyim burda göremiyorum ben

dediğim gibi saçlarım keçe gibi oldu tekrar bi işlemden geçerse zarar görecek iyice saçlarım ama ben bu rennktende rahatsızım ayrıca resim eklemiştim çıkmışmı yeniyim burda göremiyorum ben

canım slm saçların çok yıpranmış ise bence biraz bakım yağlarını dene toparlansın bi kendine gelsin daha sonra işlem yaptırmayı dene hem bu şekilde daha iyi sonuç alırsın diğer türlü yıpranmış bir saçta renk ne kadar güzel olursa olsun kendini göstermez hem maazallah saçların elinde kalır çok pişman olursun(inşallah öyle bişey yaşamazsın)a.s.resmin görünüyor tatlım.

Bence de biraz bakım yapın ve bekleyin. Hem renk otursun hem de hemen işlem yaparsanız daha çok yıpranacaktır. Arkadaşın dediğine katılıyorum evde işlem yapmayın, yapacaksanız da bekleyin öyle yapın.

arkadaşlar hihoyyytröfle tam olarak nasıl oluyo bende istiyorumyaptırmakama kararsızım

Kesinlikle bende arkadaşlarla aynı düşüncedeyim uygulanan bir işlemin üzerine yeni bir işlem yapma mahvedersin saçlarını.Bir süre bakım ürünleri kullan saçların toparlansın daha sonra arzu edersen kuaörde yeni bir işlem yaptırırsın..

canım bende senin durumundayım şuan saçım istediğim gibi olmadı bende küllü sarı alıp boyasammı diye düşündüm ama ya olmazsa diye korkuyorum bence en iyisi biraz beklemek 1 ay falan en fazla tabi! bu arada badem yağıyla bakım yap saçına yumuşatıyo sonrada başka bi kuaföre düzelttir off off bu saçla dışarı bile çıkmak istemiyorum :KK43:(

ya bende rofle vardı 4 ay once yaptırdım aradan 3 ay gectı dıp boya yaptırdım sımdı tam 1 ay oldu sacım alt kısmı koyu kumral platın sarısı rofle var ama ılk boyattıgım gun kı gıbı sarı deıl ayrıca cıla sacımı cok sert yapıyor gıtmek ıstemıyorum kuafore:KK43::KK43:acaba dedım sarı sac boyası sursem koyu kumral kahverengıye donuk yerler acık renk olurmu platın de olu gıbı oldu bıde sahıl kenarındayım ıyıden sac rengım degıstı yardım edın kafayı yıcem artık

Bende bundan birbucuk ay önce röfle yaptırdım ve saçlarım iğrenc oldu bir hafta sonra başksa kuaföre gittim ve üzerine kahverengi boyattım ama bir süre sonra ooo iğrenc röfleler tekrar çıktı 2. Boyadan sonra saclarıma hergun bakım yaptımm haladaa bakıma ihtiyacıı varr öncekii halıne dönmeye başladıı saçlarımm yinedee cookk ucuzz atlattım yaaaaaaaaaaaaa :)
:kk77:

5 gün önce saçıma krepe balyaj attırdım renk felaket oldu ve bna hiç yakışmadı şimdi ewde hazırladdığım hintyağı ve badem tyağı karışımını uyguluyorum saçıma bakım için. 5 gün sora saçımı koyu kestaneye boyarsam saçımda bir yanma olurmu fikirlerinizi şimdiden bekliyorum kıslarr...

X