Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları biberon seçimi

dilara01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
28
0
39
arkadaşlar bebişler için en iyi biberon hangisi cam biberonmu yoksa diğerlerinimi kullanmak sağlıklı bildiginiz markaları paylaşırsanız sevinirim...hihoyyyt

Canım benım doktorum dr.browns dar agızlı bıberon önerdı onu aldım

ben chicco markali biberon kullaniyorum basligi da silikonlu zaten
benim kullandigim plastik ben memnunum yaniyerimseniben

Ben de Dr.Brown's ya da Avent derim araştırdığım kadarıyla.Ben daha almadım ama 2sinden birini alacağım,cam biberonu bebek taşırken ağır gelir ve ağzına yüzüne çarparsa acıtır die düşünüyorum.Bu 2 markanın plastiği de bebeğe zarar vermeyecel bir malzemedir.

canım kesinlikle cam biberon almalısın sakın gidipde polikarbon alma erken yaşta hasta olmasına zemin hazırlarsın cıhıcco nun cam biberonunu al çokda memnun kalırsın emin ol

ben chicconun cam biberonunu almıştım ama kullanmadan önce kaynar suda bekletmiştim sonra kapak oturmadı bi daha yerine değiştirecektim aldığım yerden ama ordakilerin kapaklarıda oturmuyodu eczacı chicconun bazıları hatalı geld dedi dikkat et cnm chicco alcaksan kontrol et

cam biberon alsında gerisi önemli degil sıcak suya koyun kaynatmayın sirkeli suda bekletin

ben dr.brown. gaz yapmayan biberon almıştım ama hikaye üstelik içindeki aparatı çıkarıncada kapak oturmuyor hep onla kullanmak zorundasın yani.
ben geniş ağızlıları çok beğeniyorum ama eşim ilk başta dar ağız almıştı değiştirmedim onu kullandım.

hanımlar tv de izlediğim bir haberi aktarma istiyorum sizlere

biberon alırken içeriğini mutlaka okuyun
BPA-Bisfenol maddesi içeren biberonlar ısınınca bu maddeinin ortaya çıkması ve bebeklere kullanılması
ilerde çocuğunuzu kalp ve şeker hastası yapıyormuş
amerikada idrardan yapılan testlerde kalp ve şeker hastalarında BPA - BıSFENOL maddesi tespit etmişler
detaylı araştırmada bunun bazı biberonlarda olduğu görülmüş ve bu maddeyi içeren biberonlar toplatılmış
ingilterede bu konu üzerinde araştırmalarını sürdürüyormuş

biberon alırken mutlaka buna dikkat edin

sağlıklı günler diliyorum sizlere ve bebişlerinize

Dr.Browns önerdi doktorum,kullandiktan sonra cok memnun kaldim cünkü

gaz olusumu olmadi bizde.

X