Sezaryen sonrası korse giyilir mi??

Meltoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
1.065
6
39
2 martta sezaryenle doğum yaptım,lazer dikiş var ve hiç sancım yok çok şükür.Yatmıyorumda.Size sorum henüz dikişlerim bile alınmamışken korse giymek doğrumudur? Normal doğumda hemen giyilebiliyor ama sezaryen die endişeliyim dikişlerden dolayı...siz naptınız??

Ben 5 Şubat ta sezeryanla doğum yaptım benimde dikişler de lazer zaten lazer de dikiş falan aldırmıyosun doğumdan 1 hafta sonra kontrole gitmiştim doktorum artık sarabilirsin demişti ama benim sancım olduğu için saramadım geçen gün bel korsesi aldım güzel bişiye benziyo bugünlerde takıyorum senin sancın falan yoksa ameliyat yerine getirmeden çokta sıkmadan takabilirsin canım sonradan pişman olmayalım :)))

canım ben doğum yaptığım gece hem buyuk wc mi yaptım hemde gaz çıkardım o yusden dr çok ıyısın dedi 5 gün sonra giydim korsemi benim pek canım acımadı...

ben takamamıstım valla
cok zorlanmıstı hanı oyle agrım sancım falan yoktuda
bebısımle ılgılenırken cok zorlanıyordum sonra bende cıkardım attım valla
pısmanmıyımm
yooo degılımmm

ben takamamıstım valla
cok zorlanmıstı hanı oyle agrım sancım falan yoktuda
bebısımle ılgılenırken cok zorlanıyordum sonra bende cıkardım attım valla
pısmanmıyımm
yooo degılımmm

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım bende doğumdan 4 gün sonra giydim dikişlerimde de bi sorun olmadı gayet rhattım

Bana doktorum karın kaslarının kendini toparlamasını önlüyor diye krose giyme demişti. Giymedim. Karnım erken doğum yaptığım için zaten çok fazla değildi, çokta kilo almamıştım. ne karnım ne de izim var çok şükür

ben korkuyorum valla giymeye cunku iki kere dikis yapildi bana.daha yeni yeni iyilesiyorum..

2 martta sezaryenle doğum yaptım,lazer dikiş var ve hiç sancım yok çok şükür.Yatmıyorumda.Size sorum henüz dikişlerim bile alınmamışken korse giymek doğrumudur? Normal doğumda hemen giyilebiliyor ama sezaryen die endişeliyim dikişlerden dolayı...siz naptınız??

canım benim bana doktorum hemen giyebilirsin demişti eger ağrın sızın yoksa giyebilirsin canım ben sana marka tavsiye ediyim çünkü korsenin rahatlıgı da çok önemli ben çok mennun kaldım seninde aklında bulunsun eger almak istersen...( CHEZ ELLE LİNGERİE / DOĞUM SONRASI KARIN TOPLAYICI KORSE) internettende bulabilirsin ...a.s.

ben korse değil ama çok sıkı bir varis çorabım vardı külotlu onu giydim hiç sarkmam olmadı.ama kilo...

X