Çocuk Hastalıkları yeşil kaka

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

eycik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
317
0
40
kıım 47 günlük kakası yeşil.tahlil sonucunda 6-7 lökosit görüldü.aynı sorunu yaşayan varsa bilgilendirirse sevinirim.

benim bebişde yeşil yapıyo bazaen bizimkinin kakasında değilde idrarında lökasit cıktı dktorumuz bol bol rezene ve papatya çayı ver düzelir dedi gerçektende iyiye gidiyo üzülme geçici bi durum biraz dikkat et atlatır bebişin inşallh

kıım 47 günlük kakası yeşil.tahlil sonucunda 6-7 lökosit görüldü.aynı sorunu yaşayan varsa bilgilendirirse sevinirim.

İnek sütü alerjisi olabilir...Siz emzirirken inek sütü ürünlerini içmeyin yeşil kaka ve kan inek sütü alerjisinin olabileceğini gösteriyor..benim kızımda da var 2 ay önce ortaya çıktı....

anne sütü alan çocuklarda bu normal artık bagırsak florası erişkine donuyor.anne sütü alan bir çocugun kaka rengi sarı yeşil tanecikli olabilir.Fazla yaptıgı dönemlerde yeşile daha yakın bir reng olur.gunde 7 - 8 kez yapabilir.umarım yardım edebildim sana arkadaşim.

alt temizligine çok dikkat ver arkadaşim.bu durumda çok onemli.geçmiş olsun

X