bebek neden ağlar???

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
Karnı tok,gazını çıkardı,altı temiz,uykusunu almış yada alamamıştır ama uyuyordur genede ağlar..
Neden ağlar.
Ben çözemedim,çözeniniz varsa yardımcı olurmusunuz?

senağlamasenağlamasenağlama

canım allah allah neden aglarki gercekten bende çözemedim ama gazını çıkardıgı halde az biraz kalıyo galiba onun için aglıyorlar.benimkide emerken bile aglıyo zaman zaman

sütünü verdim çıkarıyor gene içiyor.gene çıkardı gene içti derken uyuyakaldı.gazını da aldık.altı da temiz.
anlayamıyorum..
sebepsiz yere ağlıyor.

canım bebeişin ne kadarlık yazmamışsın ama.benim oğlum 10 aylık hala sebepsiz yere ağlayabiliyor:nazar:

ama 6ay bitene kadar daha çok ağlardı.şimdi en azından kısa kesiyor.doktora filan götürdük.oğlunuz uğraştıracak sizi dedi.yani birşeyi yok. keyfine bağırıyor. sakin olmanı söyleyebilirim.panik olunca anlıyor keretalar.:emir_bebek:

ayy kıyamam daha çok küçükmüş. ağlar canım merak etme bilirim.doktor kontrolünden geçtiyse ve bir durum yoksa.endişe etme. dediğim gibi sakin ol sadece. bizimki evde gezdirince susuyordu.

arkadaşim karnı tok,altı temiz,gazı yok diyorsun,ozaman odanın sıcaklıgı ya fazla ya azdır.bebekler çok sıcaksa aglarlar veya tersi. bir dene .

Bütün bu sebepler dışında pişiği olabilir.Yada bebeğin kolik olabilir kolik ağlamaları 3. haftadan itibaren başlıyor zaten. Allah korusun başka bi rahatsızlığı vardır belki yinede bi dr. kontrolüne götürmekte fayda var.

Böcekim,
gazı yoksa,karnı tok,altı temizse ve sağlık sorunu da yoksa Allah korusun,anne kokusuyla uyumak isteyen bebeklerden olabilir kızın,kucağına aldığında susuyor mu?
yatağında huzursuz ama kucağında huzurla mı uyuyor eğer öyleyse bebeğini beşiğine yatırdığında ona zarar vermeyecek yani üstüne düşmeyecek ama kokusunu da alabileceği gibi biryere üstünden çıkardığın bir eşyanı koy ve bebeğini yatırırken sanki senin kucağında uyuyormuş hissi verecek şekilde sağını solunu destekleyen örtüler koy birde öyle dene bakalım,eğer bu şekilde uykusunda sorun yoksa annesini koklamak istiyor olabilir,hatta sana tavsiyem kokusunu duyması için koyacağın eşyana bir iki damla anne sütü damlat,benm kızım öyle uyurdu dayerimseniben

X