Anadolu yakasında düğün mekanı

lilyum6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2009
1
0
Merhabalar,

Anadolu yakasında düğün mekanı arıyoruz. Üsküdar, Kadıköy, Beykoz tarafları ya da buralara yakın çevrelerdeki yerler olabilir. 100 kişilik olarak düşünüyoruz. Eğer sadece mekan kiralayabilecek güzel bir yer bulabilirsek nikahı da aynı mekanda yapmayı planlıyoruz. Böylece kişi sayısı da daha fazla olabilir. Biraz acil olarak bulmamız gerekiyor ne yazıkki.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

canım benim düğünüm Fenerbahçe yelken kulübünde oldu ama ´´$imdiki aklım olsa PORTAXE de yapardım.internet sitesinden bi girip bak bence bayılacaksın.fiyatının içine organizasyonda dahil bilgin olsun.çünkü biz en büyük parayı organizasyona ödedik 18 bin tl.dü$ün artık

kavacıkta tema vakfının tesileri var
orayı kiralayabilirsin
ve org firması ile anlaşabilirsin
güzel oluyor
ekol organizasyonu tavsiye ederim.
ekolgıda.com

benim düğünüm çamlıcada tepesinde bir restoranda oldu,oralar çok güzel tavsiye ederim..:lepi:

ben nişanımı kadıköyde Aden Otelde yapıcağım allah nasip ederse.. hemen iskelede.. yemekli 120 kişi için kişi başı fiyat olarak 30 tl dediler... müzik+pasta+süsleme dahil herşey.. gayet güzel haydarpaşa manzaralı .. çok uygun ve güzel bir mekan araştırmanı tavsiye ederim.. daha öncede bi yakınım düğünü orda oldu çok memnun kaldılar...

X