incir kürü hakkında

dervis

Guru
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
1.244
12
Arkadaşlar
bu tüp bebek tedavilerine bitkisel desteklerle katkıda bulunma hakkında neler düşünüyorsunuz? uyguladığımız kürleri burda paylaşşak?

kızlar hiçbiriniz uygulamıyor mu bu incir kürünü? ben yeni uygulamaya başladım..

15-16 inciri yarım litre kaynamış suya atıp 20 dakika ağzı kapalı olarak haşlıyorsun, ılınınca süzüp çıkan suyu 2ye ya da 3e bölüp öğünlerden 15 dakika önce içiyorsun..kolay hamile kalmaya, yumurtaların kalitesini artırmaya yarıyor..
ben de bugün başladım yapmaya.. ben 2ye bölüp, çğle ve akşam yemeklerinden 15 dakika önce içiyorum..daha ayrıntılı bilgiyi ibrahim saraçoğlunun sitesinden kürler bölümünden kuru incir'e bakıp alabilirsiniz kızlar.. ben de bu forumda birilerinden duymuştum ama uygulayan yok sanırım..

15-16 inciri yarım litre kaynamış suya atıp 20 dakika ağzı kapalı olarak haşlıyorsun, ılınınca süzüp çıkan suyu 2ye ya da 3e bölüp öğünlerden 15 dakika önce içiyorsun..kolay hamile kalmaya, yumurtaların kalitesini artırmaya yarıyor..
ben de bugün başladım yapmaya.. ben 2ye bölüp, çğle ve akşam yemeklerinden 15 dakika önce içiyorum..daha ayrıntılı bilgiyi ibrahim saraçoğlunun sitesinden kürler bölümünden kuru incir'e bakıp alabilirsiniz kızlar.. ben de bu forumda birilerinden duymuştum ama uygulayan yok sanırım..

ya uygulayıp memnun kalan varmı varsa bende yapayım
ben bide başka bi karışım duymuştum faydası olanlar vardı inşallah bundanda fayda alırsın derviş

bakalım ben bunu dediğim gibi burda birkaç arkadaştan duymuştum, ibrahim saraçoğlunun sitesinde de ayrıntılı yazıyor, bugün başladım, bakalım artık ne içeceğimizi şaşırdık.. diğer dediğin karışım çörekotlu olan sanırım..

multi ben denemeye başladım faydası olup olmayacağını hazirandaki denemede göreceğim, sen başladın değil mi iğnelere?

dervişcim benim yumurtalarım aşama aşama toplanıyor en son yumurtalarda inciri kullandım doktorum en son yumurtaların daha kaliteliydi dedi.ben incire inanıyorum.gerçi sonuç negatif çıktı.2. devam gerçi herşey allahtan nasip olmuşsa olur ama yinede biz çabamızı gösterelim kızlar inşallah hamile haberinizi duyarım.

balance aşama aşama toplanıyorr derken ne demek istediğini anlamadım, birkaç kez mi toplanıyor yani? incire ben de inanıyorum ama şimdi 21 günlük ilk kürü uygulayacağım, sonra ara verip tekrar 21 gn uygulayacağım bundan 1 ay sonra tedaviye başlayacağım faydası olur mu?

bende bu incir kürünü birinden duydum bu kürlerin üçüncü uygulamasında hamile kalmış. ılk ay soğan kaynatıp onun suyunu içiyorsun. Sonra adetinin 2.gününden itibarende incir ve havuç kaynatıp sabah akşam aç karna içiyorum..Bakalım herşeyin hayırlısı bu Cumartesi ilk kez tüp bebek ile ilgili görüşmeye gidiyorum. Bakalım neler konuşacağız:)

balance aşama aşama toplanıyorr derken ne demek istediğini anlamadım, birkaç kez mi toplanıyor yani? incire ben de inanıyorum ama şimdi 21 günlük ilk kürü uygulayacağım, sonra ara verip tekrar 21 gn uygulayacağım bundan 1 ay sonra tedaviye başlayacağım faydası olur mu?

canım benim yumurtalar az olduğundan her ay toplanıp donduruluyo eşimde genetik bozukluk var sonra belli sayıya gelince çözülüp ayıklanıyo ocakta 9 yumurtadan 3 tane sağlam çıktı trasver ettiler sonuç negatif.şimdi 2. denemedeyim şuan 2 yumurtam dondurulmuş bakalım bu ay kaç çıkacak ballı karışıma başladım faydasını görürsem sizlerle paylaşırım.incire adetimin 7. gününde başlamıştım o aydaki yumurtalarıma dr kaliteliydi dedi canım sizede bol şans allah annelik duygusunu herkeze yaşatsın:Saruboceq:

kızlar hiçbiriniz uygulamıyor mu bu incir kürünü? ben yeni uygulamaya başladım..

ben bu ay incir kürü yaptım...8 martta adet olmam gekiyodu hala olmadımm..önce soğan kürü yaptım...hala beklemedeyimm..pazartesiye kadar olmazsam test yapcamm...kürün işe yarayıp yaramadığını haber veririmm...bizde sebebsiz infertilite varrsenağlama

ben soğan yapmadım , direk incire başladım.. soğanın tadı acayip mi olur içemem mi derken hiç yapmadım.. ama ben öyle incirle havucu kaynatmıyorum, aycanilayda, ben direk incirleri kaynatıp suyunu ılıyınca içiyorum.. buarada senin de tedavin başlıyorsa şimdiden hayırlı olsun..

ben soğan yapmadım , direk incire başladım.. soğanın tadı acayip mi olur içemem mi derken hiç yapmadım.. ama ben öyle incirle havucu kaynatmıyorum, aycanilayda, ben direk incirleri kaynatıp suyunu ılıyınca içiyorum.. buarada senin de tedavin başlıyorsa şimdiden hayırlı olsun..

sağolasın arkadaşım internetten yoğun bir şekilde araştırma yaptım ve incire havuç katmadan tek olarak kaynatıp içiyorum iki gündür. Soğanın tadı gerçekten kötü oluyor ama şifa niyetine içtim arkadaşım allahım emeklerimizi boşuna çıkarmaz inşallah...

incirin işe yarayacağı gibi bir his var içimde, tadı kötü değil, ben normalde inciri hiç sevmem , ama bunun tadı şurup gibi oluyor, inşallah işe yarar.. deneyelim bakalım.. peliiiin buarada hamilemisin yoksa?

X