İlk öpüşme :(

• Konu Sahibi aloneprincess
  • Başlangıç Tarihi
Allahım ne güzel hala bu devirde 19 yaşına kadar kimseyle çıkmamış ve öpüşmemiş tertemiz kızlarımız var:)

Aklı fikri öpüşmekte olan biriyse uzak durmanı öneririm. Madem hiç yaşamadın bunu seni gerçekten seven, senin değerlerine saygı gösteren ve senin için özel olan biri ile olsun ilk öpüşmen. Zamanında ben de sırf arkadaşlarım zorladığı için birini öpmüştüm gerisi gelmişti. Dikkat et, kimsenin gazına gelme, istemiyorsan da karşı çık. Sen hazır olduğunda kendiliğinden olur zaten her şey. Sen de onun için ilksen senden önce kimseyi öpmediyse zaten ikinizde ilk anı yaşayacğaınızdan birbirinize rezil olmazsınız bu konuda tedirginliğin olmasın.

merak etmeyin bnde kaç yaşımda olduğum halde kimseyle öpüşmedim siznde bnm gibi şımartılmış bir kardeşiniz olsaydı sizde böyle düşnürdünüzkötükedihüso:jeyyar:

öpişme gercekten ısmarlama olmaz belki öle demek istemedi sen öle anladın içinizden gelir ve öpüsürsünüzopuyorumnanaktan

yahu bana erkek arkadaşım seni bu akşam öpecem hazırlıklı ol dese yada ima etse çok kızarım.
neden?
çünkü bu planlanmazki. bi an vardır öpmek istersin öpersin. tabi ileri gitmeyin bir buse yeterli olur:))
haaa bu arada kutluyorum seni. artık yollarda küçücük kızları erkeklerle sarmaş dolaş gördükçe korkmaya başlamıştım. demekki senin gibi kızlarımızda varmış. 19 yaşındasın ve ilk kez çıkıyosun biriyle. benden sana sadece tavsiye dikkatli ol.

neden canım ?:kedi: 19 yas geç sayılmaz bence..
ben 21 yasımda ilkez birini ciddi manada plotonik olmayacak sekilde sevdim ve asıl oldum..
üniversitede falan hiç işim olmadı gelip geçici gördüm herkezi temkinli yaklastım ve çok şükür onun karsılığını da aldım..boshayallersmile şuan 3senelik bir beraberliğim var ve evliliğe doğru ilerliyor inşaallah..ve sunu da söyleyeyim üç senelik beraberliğimizde çoğu zaman ayrı ve gurbet yollarında olmamızdan dolayı hasretimiz özlemimiz sevgimizi büyüttü de büyüttü..birbirimize ten kılıfının dışından ruhumuzla baktık gönlümüzle hitap ettik..birbirimizden bile sakındık kıyarız diye korktuk..
ilk kez bu yıl öptü beni..yanaklarımın dışınada tastı öpüşü..
ve gercekten bunca yıl delice beklemenin karsılığını gördüm..
meğer tutkuyla baslayan bir ilk öpüş nekadar kıymetliymiş..
bunu kolay kolay harcamayalım tüketmeyelim..
aşkınız sadece size özel kalsın ve her yeni öpücük ilk öpücük gibi kıymetli sıcacık olsun..:asigim:

yani benim ilk öpücüğüm 24 yasında olmuş oldu..a.s.
çok şükür..:kedi:

o an yazacaktım ama misafirim geldiği için yazamadım.

eğer işine gelmeyen cevaplar istemiyorsan konu başlığını olumsuz yorum yapacaklar yazmasın lütfen diye ek koyacaktın.yada bundan sonra koyabilirsin.

ayrıca olumlu yada olumsuz herkes yazabilir kendi düşüncesini paylaşabilir.

kusura bakma ben geniş olamıyorum sen olabilirsin.zaten tutan yok gaz veren çok.

benim senin yaşlarında kardeşim var o geldi birden gözümün önüne onu düşünerek yazdım.ama hata etmişim.

kardeşim olmasada yine yazardım.şuan çok seviyorsun öpüştün.ayrılmayacağınızı kim garanti ediyor.

yarın ayrıldın başkasını seveceksin ki sen daha çocuksun.o başkasınlada sakınca görmüceksin çünkü seviyorsun.

annem babam biliyor demişsin.neyi biliyor?öpüştüğünümü?nasıl heyecanlandığını anlatsana babana ne diyecek?eğer kızarsada biraz geniş ol baba dersin.

seni yargılamıyorum olacakları yazıyorum sana.ALLAH korusun.benim kardeşim gelse böyle dese bana onun o söylediği dilini kopartırım.zırnık kadarda pişman olmam.

anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az demiş atalarımız.nede güzel söylemişler.

eğer sana deseydim oh oh negüzel diye.pohpohlasaydım seni teşekkür edecektin.ama karşı olunca yazma.birde neden böyle yazıyorsun dedin.

ben sana soru sordum ama sen ne yaptın.aman herneyse......

mevlam sana hayırlı olan herşeyi nasip etsin.

canım fikirler her zaman farklı olmaya mahkumdur, senin ak dedğine başkası kara diebilir, aslında ortada bi yanlış anlaşılma var, arkadaş senin de dediğin gibi o çocuksu halinin verdiği heyecanla kendisini kaptırdı, ben şöyle diorum öpüşmek dünyanın en güzel şeyi evet, amaaaaaaa benim bi erkekle öpüşmem için evli olmam lazım, yoksa bi sevgiliyle ne kadar çok seversem seveyim öpüşmem, istesem de öpüşmem, kadınlık gururuma terstir benim, ama dediğim gibi her insanın düşüncesi farklı, günümüz şartlarında bunlar artık çok doğal karşılanıyor, herkesin kendi fikridir saygı duyarım, ama senin de dediğin gibi bizim de fikirlerimize saygı duyulması gerekir, isyankar cümleler kurmak yerine bu sizin fikriniz ben katılmıyorum kendinizce haklı olabilirsiniz gibi birşeyler söylenseydi şu anda bu kalp kırıklığı yaşanmamış olurdu, iyi yada kötü - doğru yada yanlış yaşıyoruz bu hayatı, herkes kendi doğrularıyla mutlu olsun ne diyim

Bu konuya böyle yaklaşmışsınız , destekleyenleriniz de olmuş her şey kocayla yaşanmalı demişsiniz .
Ancaaak , siz acaba o adam için ilk misiniz ? O adam sizin ilk olan herşeyinizi almayı hak ediyor mu ? . Erkek denen yaratıkların hiç biri onu hak etmez. Hepsi dürtüleriyle hareket eden mahluklar . Bu hepsinde var , hepsinde .

Ben böyle dedim diye size katılmıyorum demek mi oluyor , hayır .
Ben ilk defa birini seviyor gibiyim , o beni bir kere yanaktan öptü diye yediremiyorum kendime . Bilmiyorum içim rahat değil .

Anne babaya bağlamak kesinlikle çok çok yanlış . Her anne baba aynı değil .Üstelik büyüklerin çoğu kendileri bir şeyleri yapmışlardır ama bizlere gelince "yapma" derler .
Klasik bu .

Birini sevin , evlenin işte herşeyinizi onunla yaşayın başkasına bakmayın bile , yeri gelirse kapanın . Yarın öbür gün boşanırsanız ne olacak ? .

O adam başkasının giderde koynuna girerse , ilklerini ona vermemiş bi kadın için sizi terkederse ne olacak ? söylermisiniz bana .

Bana göre ha sevgiliden ayrılmaaak , ha kocadan boşanmak . Aynı şey . Her durumda kadın kusura bakmayın kullanılmıştır . Erkeklere gelince söz konusu şey böyle değildir .
Neden onların dürtüleri var , kimse onları kötü görmez nede olsa .

Herkesin doğruları var tabii , ama madalyonunda her zaman iki yüzü var . Herkes kendine göre haklıdır , insanın içi nasıl rahatsa o şekilde haklı bulur kendini .

Konu sahibi arkadaşa mutluluklar dilerim , Umarım herşey onunda sizinde gönlünüzce olur

Son düzenleme:
Yasmin b...Bu istediğin eş adayına göre değişir. Kimsenin ne yaptığını ne günah işlediğini göremezsin. Herkesin günahı kendine. Ama hayatım boyunca çoğu güzel duyguyu eşimle yaşamak istedim. Allah şeytana uydurmasın bundan sonrada öyle olacak.
Eşim için ilk olup olmamak bu konu üzerinde büyük konuşmak istemem. Ama her kulun günahı kendinedir. Annem , babam yapmış yapmamış ben bilemem görmedim ...
ha onlar yapmazlar bundan da adım kadar eminim .. ha belki öpücük masumsa olabilir ama bir öpücüğün de ilerisi gelebilir birbirine aşırı aşk besleyenler için çok tehlikeli bana göre :)))
akannehir

Son düzenleme:
hmm bazilarin mantigina gore opusmek cok kotu nerdeyse namusuzluk olarak goruldu
evlenmeleri gerek opusmeleri icin.. yani 22-23 yasina kadar erkek ve kiz el ele tutusmasin
opusmesin.. mahrem selamlik turunde olsunlar..
olan yerleri duyuyoruz..
ensest iliski
hayvanlarla iliski..
cok guzel dusunuyorsunuz namus abideleri.. bu toplumun yaralari sizin gibi dusunenler
yuzunden daha cok debresiyor..

canım benim ya ne güzel böyle şeylerin hiç ayıbı olmaz bence sevmek öpmek mutluluk aşk..BEN SEVGİLİMİ KENDİM ÖPTÜM NASIL OLDU BİLMİYORUM ÖPÜVERDİM VEE BENİ İTTİ!!AMA BEN BİDAHA GİTTİM ÖPTÜM SONRA EVE GELDİM PİŞMAN OLDUM ERTESİ GÜN O BENİ ÖPTÜ WEEEE ŞU AN KENDİSİYLE 4 SENEDİR BİRLİKTEYİZ..ONU İLK ÖPTÜĞÜM GÜN 1 AY KENDİNE GELEMEMİŞ MELEĞİMM AMA OLSUN TUTTUĞUMU KOPARIRIM İŞTEE:82:

yahu bana erkek arkadaşım seni bu akşam öpecem hazırlıklı ol dese yada ima etse çok kızarım.
neden?
çünkü bu planlanmazki. bi an vardır öpmek istersin öpersin. tabi ileri gitmeyin bir buse yeterli olur:))
haaa bu arada kutluyorum seni. artık yollarda küçücük kızları erkeklerle sarmaş dolaş gördükçe korkmaya başlamıştım. demekki senin gibi kızlarımızda varmış. 19 yaşındasın ve ilk kez çıkıyosun biriyle. benden sana sadece tavsiye dikkatli ol.

he artık öpüşmekte bu kadar normalleşti .. yazıkk

Umarım burda buna tü kaka diye yargılyanların eşleri ilerde gay falan çıkmaz :KK24: afedersiniz ama bu sevginin en muhteşem gösteriliş şeklidir.Masumdur ayrıca.Aşktır ya aşk, aşkı iliklerine kadar hissetmek.. daha ötesi var mı ?

doğru kişiyse sevginin en güzel gösterilme biçimi bence öpmek öpüşmek:)
aşkının farkına varmayı sağlıyo içinde bişeyler yükseliyo sanki böyle:)
aay çok güzel:)

mesaj tekrarı......................

Son düzenleme:
O nasıl bir şey ya haketsen komik seni bugün öpücem bugün opusucez kendini hazırla gibi komik

Arkadaşlar bu forumda yorum yapılacak o kadar konu varken siz niye 2009 yılında açılmış bi konuyu güncelliyorsunuz:KK1:
Üstelik konu sahibini üyeliği de silinmiş:)

konu sahibi bendim :KK70: konumun hortladığını görünce şaşırdım :)))

X