Ltfen yardm...

YasamoX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
32
0
40
Arkadaşlar ben haziran 2008de burun estetiği -rhinoplasty - oldum (bu konuda her sorunuzu yanıtlarım :kahve:)
ancak son 4 aydır burnumun uç kısmına yakın yerde şişlik oluştu doktorum kıkırdak büyümesi dedi ve şimdi düzeltme ameliyatı yapmak istiyor. bunu olan var mı ? zor mu ?
Lokal mi olmalıyım ?:sm_confused::sm_confused:
Lütfen yardımmmm :Saruboceq::Saruboceq:

yaa doktor hatası fln mı yoksa dogal olarak bünyenin yaptıgı bir sey mi bu? ilk defa duydum daa...

bünyem çok kuvvetli olduğundan olmuş canım başka doktorada sordum.... bi yandan çok ii bişey bu sağlıklı hihoyyyt bi yandan da fazladan iş yapmış bünye delikafadulden

eğer bünyen iyi oldugu icinse sorun yok gibi :) ama ikinci is cıkmıs gercektende, kötü mü gözüküyor peki? yani bu sekilde idare edilemez miymis, hani aynı sıkıntıyı cekmemek babında. burnunun sekli nasıl peki?

Valla şekerim burnum çok guzeldi herkes bayılıodu doktorumun adını alıodu... bu cıkınca burun ucu assaı indi... doktorumda daha buyuyebilir gel ben onu alıveriim diince :KK70::uhm:
ama korku bastı şimdi de :KK70: :çok üzgünüm:

aldir ozaman bence.
genelde sonradan kikirdak yada odem buyumeleri aliniyormus doktorum demisti banada.. bence sorun kalmamali alindiktan sonra

korkma kiz :KK70: ilk ameliyati oldun en buyugunu , yani burnun degisti.. simdi sadece icindeki alinacak bence bunda birsey yok.. yani :)

canım gecmiş olsun ama dr dinle sen asıl buyuk ameliyatı olmuşun bunumu olamayacaksın =)

bi arkadaşımında burnun içindeki kıkırdaklar sanırm büyüyomuş doktor alalım çok küçük bi operasyon olur demiş.....bence daha fazla zaman kaybetme çünki sırf estetik olmadan burun içindeki tıkanıkları adı neydi bu ameliyatın unuttum:) işte nefes problemleri için ameliyat olan arkadaşım var ve ameliyattan sonra 2 gün içinde turp gibiydi... seninki anlattığına göre daha ufak bişey olucak korkma doktoruna güven derim ben çok geçmiş olsun canım

Canımmm saol ilk kez bi cevap geldi bu konuyla ilgili açıklayıcı ...15 dk surecek lokal dedi pazarte4si gunu gidiyorummm :bbo:

canım hiç korkma bende duydum zor değil gerekiyorsa yaptır ....benimde bir arkadaşım oldu çok basitmiş sağlılıklı günler diliyorum merak etme....

Canım tıkanıklık ameliyatı deviasyon ama benimki orada deil nasıl anlatsamburun ucunun cok az yukarısında mercimek gibi bi şişlik :sm_confused:

mrb cnm resım ekleybılırmısın bnde amelıyat olmak ıstıorum ama doktor bulamadım ankarada yasıorum bıldıgınız ıyı bır doktor varmı acaba

ay benim bünyem yapmaz inş böyle şeylerr -tatlicadiarzu- 10 gün oldu ameliyat olalı, senin ne kadar süre sonra çıktı canım bu şişlik? şimdiden geçmiş olsun..

X