Bursa dörtçelik çocuk hastanesinde hangi doktoru tavsiye edersiniz ?

ecrinyagmur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
716
2
Merhaba arkadaşlar bursa dörtçelik devlet hastanesinde tavsiye edebileceğiniz çocuk doktoru varmı? varsa lütfen bana isim yazarmısınız .Allah kısmet ederse 3 gün sonra doğumum var bebeğimin kontrolleri için doktor arıyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Canım ben kızımı Nurten Çalışkana götürdüm hep. Birde Bahar hanım var o onkolojinin doktoru ama genel kontrollere bakıyor bazen.

sinan bey var kesinlikle onu tavsiye ediyorum yerimseniben
benim oğlum 4 günlükken sarılık geçirmişti biz o hastaneye çok sık gittik ve dr ların çoğuna göründük,sinan bey çok bilgili ve ilgili birisi hatta biz özeline de gitmek istedik ama özel muayenesi yokmuş
sana şöyle söyleyeyim,oğlum yetersiz beslenmeye bağlı olarak sarılık geçirdi ve bi dr bizi mamaya başlattı...bi tanesi de benim sütümün gittiğini ve daha da süperi 'oğlumun ineğini sevmediğini':1shok:...söyledi ...düşünebiliyo musunuz aynen böyle söyledi...:eek:klava:
Allah sinan beyden razı olsun o mamayı kestirdi beni anne sütü konusunda destekledi,korkularımı giderdi ve ben onun motivasyonuyla anne sütüne ağırlık verdim,Allah a şükür oğlum 8. ayını bitirdi hala emiyor...
sinan beyden çok memnun kaldım,kesinlikle tavsiye ediyorum

sinan bey var kesinlikle onu tavsiye ediyorum yerimseniben
benim oğlum 4 günlükken sarılık geçirmişti biz o hastaneye çok sık gittik ve dr ların çoğuna göründük,sinan bey çok bilgili ve ilgili birisi hatta biz özeline de gitmek istedik ama özel muayenesi yokmuş
sana şöyle söyleyeyim,oğlum yetersiz beslenmeye bağlı olarak sarılık geçirdi ve bi dr bizi mamaya başlattı...bi tanesi de benim sütümün gittiğini ve daha da süperi 'oğlumun ineğini sevmediğini':1shok:...söyledi ...düşünebiliyo musunuz aynen böyle söyledi...:eek:klava:
Allah sinan beyden razı olsun o mamayı kestirdi beni anne sütü konusunda destekledi,korkularımı giderdi ve ben onun motivasyonuyla anne sütüne ağırlık verdim,Allah a şükür oğlum 8. ayını bitirdi hala emiyor...
sinan beyden çok memnun kaldım,kesinlikle tavsiye ediyorum

tecrübeli anneler tavsiyelerinizi bekliyoruz :)

kızlar bişey sormak istyrm merak ettmde siz bebişleri bu hastahaneye normal muayeneye nasıl gtryrsnz artık aile hekimliği basladı ya ilk önce sağlık ocağında ki doktorunuza örünüp o gidin gerekli görüyorum derse mi gidiyorsunuz?yoksa cocuk hastahanesinden normal randevu alıp aylık rutin muayeneyemi gdyrsnz?

bu topiği görmem iyi oldu ben bülent beyden aldım randevu ama nasıldırt bilemiyorum birde nefroloji hep dolu....

Merhaba arkadaşlar bursa dörtçelik devlet hastanesinde tavsiye edebileceğiniz çocuk doktoru varmı? varsa lütfen bana isim yazarmısınız .Allah kısmet ederse 3 gün sonra doğumum var bebeğimin kontrolleri için doktor arıyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
istanbul da oturuyorum. annemler bursa da bursa'da oğlum hastalanmıştı rasgele mustafa sağlık beyi seçtik aman sakın ha hiç memnun kalmadım. oğlum 8 yaşında hap verdi :KK43: 1 dak da kulaklarına bile bakmadan gönderiverdi.

X