Kedisi faranjit olan var mı?

epaq

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
1.353
2
Merhaba kızlar,
Bir süredir her tarafta sorup duruyorum ama henüz bir dert ortağı bulamadım.Belki burada vardır diye bir sormak istedim.

Makbule,geçen sene öksürüp duruyordu.Bizde o zaman acemi kedici olduğumuzdan herhalde tüy yumağı kusacak filan diye tahmin ettik.

Fakat veterinere gittiğimizde faranjiti olduğu anlaşıldı.İğne vuruldu bir kaç kez.
Soğukta durmaması,yaş mamanın soğuk verilmemesi,soğuk su içmemesi gibi önerilerde bulundu veterinerimiz.

Bunlara çok dikkat ediyoruz.Evde sigara bile içilmiyor.Tozu minimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.Fakat Makbuş hala öksürüyor.

Öksürürken yere yakınlaşıyor,dilini dışarı çıkarıyor,ve küçük bir çocuk nasıl öksürürse aynı sesle öksürüyor.O sırada da benim içim parçalanıyor tabi:1no2:.

Veterinere hala öksürdüğünü söyledim.Kedilerinde insanlar gibi bazen öksürebileceğini söyledi.

İnşallah yoktur ama kedisi bu durumda olan başkası varsa acaba aynı yolu mu izliyoruz,eksik birşey mi yapıyoruz veya daha fazla ne yapabiliriz danışmak istedim.

canım geçmiş olsun umarım en kısa sürede sağlığına kawuşura.s.

canım geçmiş olsun umarım en kısa sürede sağlığına kawuşura.s.

Çok teşekkürler pukaacım iyi dileklerin içina.s..

Veterinerimiz kronik olduğunu söylüyor.O kadar korkuyorum ki geçmeyecek diye:1no2:.

Bi de benim inadıma gidip taşlara yatıyor,gözümün içine baka baka miyavlıyor ordan.

Kedin mi var derdin var,ama bir öpücükte herşeye değerŞeniz

X