Elektrikli cam ocak kullanan var mı?

90-100 mü :1shok:
elektrikli soba kullandığım zaman bile bu kadar gelmedi bana.Klima falan da var mı sende?Ben de almak istiyorum o kadar elektrik gelirse sırf o ocaktan almam..
hayır klima kullanmıyorum ama diğer bul mak. , çam mak. her gün ve elk. çaydanlık vs. evde sürekli elk. alet çalışıyor canım
fırınım masum.....:kahve:

Doğalgazlı cam ocaklar da varmış arkadaşlar ama onlar dijital düğmeli diilmiş.90-100 elektrik faturası çokmuş yaa bende aldım elektrikli ocak, fatura yüzünden pişman mı olacağım yoksa :KK43:

bende cok istiyorum elektrkli cam ocak ama faturada ne kadar oynuyor cok merak ediyorum.. hic bilmiyorum türkiyedeki aylik giderleri:KK43: burdada alistim elektrikliye dogalgazda zorlanirim diye ayarini tutturana kadar bide cam ocaklar cok gzl duruyor vede cok kullanisli temizlik acisindan bi bezle bitiyor dierinin yok teliydi yok bilmem nesi :S:S

yakında düğünüm olucak ve ben de cam-seramik ocak düşünüyodum kızlar siemens alıcam siemens kullanan var mı varsa memnun mu?çok net karar veremedim cam mı olsun yoksa inox mu olsun gazlı ocaklardan diye siemens'in ürününü kullanan varsa bilgi verirse sevinirim

ben de yeni mutfak yaptırıyorum.kesinlikle cam seramik ocak alacağım.4 gözü de gazlı modeli var.

siemens veya frankie düşünüyorum.

dört gözü de gazlı derken canım?
siemenste de var mı bu?
benim beyaz eşyalarım siemens olucak çünkü ve bildiğim elektrikli oluyo bilgi verirsen sevinirim

kızlar elbette doğal gazlı cam ocak var hiçmi bakmıyosunuz beyaz eşyacılara :KK70: neler var neler...

dört gözü de gazlı derken canım?
siemenste de var mı bu?
benim beyaz eşyalarım siemens olucak çünkü ve bildiğim elektrikli oluyo bilgi verirsen sevinirim

şöyle ki yüzeyi yine cam seramik ama elektrikli değil normal bildiğimiz gazlı ocaklar gibi

döküm ayakları var. yani görüntü elektriklilere göre daha kötü ama.

bir de 3 gözü gazlı,1 gözü elektriklileri de var. bunlar daha kullanışlı olabilir.

nihayetinde hangimizin evinde aynı anda 4 tencere birden kaynıyo ki.biri elektrikli olursa da

bence bir mahsuru yok.siemens te ve bosch da var.araştırabilirsin internetten canım.
c

arkadaslarr bızde elektrıklı camlı ocak war fakat ocak yerımız hemen lavabonun dıbı lavaboyla arasında 1 cm anca wardır.acaba bulasık yıkarken su felan sıcradgnda bır sorun olurmu dersınızz?? servıs takarken hıc bırsey demedı.a bu ocakla lavabo cok yakın su sorunlar cıkabılır dıye bırsey demedıler..

ben de cam caklara hayranım ama sorduğum bir bayide doğalgazla kullanıldığında camın orta tarafında zamanla çatlama olduğunu öğrendim.abimlerde gelen elektrik faturalarını gördüğüm için ub modellerin doğalgaza uyumlu olmasını umut etmiştim ama maalesef olmadı. ben de modeli cam olan ama kendisi normal olan ocaklardan aldım.

ah buarada aynı bayiden bi tavsiye daha almıştım.ocak aldığımız zaman kenar şeritleri olanını tercih etmemiz daha uygunmuş.

kIZLARR BU TOPİĞEE YENİİ VEE TAZEE BİLGİİ YOKMUUUUU ???
cam ocak kullananlarr elektrik faturalarınız ne kadar, ocağa tencere koyarken çokmu dikkat etmek gerekiyorr, ocağın üstünde tencere oynatınca felan çizilirmiii bilgii lütfenn

bencede şıklık konusunda 1 numara ama çok ağır pişiriyor ya. bir kahve bile yarım saatte oluyor :18:

[Bhala karar veremedim kullanımı rahat diyen var zor diyen var fatura çok diyen var az diyen var ya çok istiyorsak alıcaz başka çaresi yok gülü seven dikenine katlanıcak : D][/B]

X