Aşılama Aşılaması Tutan Arkadaşlar Kaçıncı Günden İtibaren Belirtileriniz Oldu ve Neler?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Pitircikz

Guru
Kayıtlı Üye
21 Mart 2007
567
2
arkadaşlar ben dün aşılamamı oldum şimdi aşılaması tutan arkadaşlar sizde kaçıncı gün başladı belirtiler ve hangi belirtileri yaşadınız lütfen paylaşın benimlea.s.

aşılama yaptıran arkadaşlar a.s.nolur buraya bişeyler yazın sabırsızlıkla bekliyoruz günler geçmek bilmiyodelikafadulden

ahhh canım aynen beklemek çok zooorr..bnm aşılamamın 12.günü tuttu mu bilmiyorum ama göğüslerim gerildi ve ara sıra sızlıyo...belim ağrıyo ve sanki vajinam zonkluyo bugün...inşallah tutunmuştur meleklerimiz...

lacıvert beyaz aynı belırtıler bendede oluyor canım karnım şiş baskı yapıyor akıntımda var ıhsallah gelmıstır meleklerımız

kızlar bişeyler yazdığınız için tşk :1hug: ya varya geçmiyo günler ayın 7 sinde belli olacak benm kızlar sizin ne zaman belli olacak benmde kasıklarım ğarıyo sızlıyo göğüslerim de ağrıyo karnımda da ağrı var aman ALLAHIM ağrımayan yerim yokbenneyaptımki ya ama bunların jel den ve çatlatma iğnesinden olduğunu biliyorum Çok üzgünüm çoookhayırlısı kızlar budan belirtileri takip edelim bide aşılama yaptırıpta hamile kalan arkadaşlar yazarlarsa belirtilerini ne ii olurkaydirigubbakcemile2 bu arada ayın 7 sinde eşimin doğum günü inş dünyanın en ii hediyesi olur kocama sırnaşık şey

canım naz1982 ,yumyumcum inşallah meleklerimiz gelmişlerdir...nasıl heycanlıyım..bazen tamam kesin hamişim diyorum içim iiçime sığmıyor,bazen de değilimdr diyorum kalbim gölgeleniyor ağlıyorum...dengem ayarım bozuk yani bu aralar...

kızlar benim ilk aşılamam tutmadı malesef sonrada zaten çok yumurtadan dolayı kist oluşmuş onun için doğum hapı kullanıyorum inşallah geçerse 2. aşılama yapılcak bakalım allahım sen bize sabır ver

canım naz1982 ,yumyumcum inşallah meleklerimiz gelmişlerdir...nasıl heycanlıyım..bazen tamam kesin hamişim diyorum içim iiçime sığmıyor,bazen de değilimdr diyorum kalbim gölgeleniyor ağlıyorum...dengem ayarım bozuk yani bu aralar...

inş canm bu sefer olmasa bile ALLAH izin verecek ve olacak şu mubark cuma günün hürmeti inş ALLAH tez zamanda bizi de sevindirecek üzülme canm bende aynı duygular içersindeyim bi var gibi bi yok gibi kendini hazırla canm olmasada vardır bi hayır deyip yeni aşılama için gün alacaz napalım canm hakkımızda hayırlısı her zamn :CüvCüv:

kızlar benim ilk aşılamam tutmadı malesef sonrada zaten çok yumurtadan dolayı kist oluşmuş onun için doğum hapı kullanıyorum inşallah geçerse 2. aşılama yapılcak bakalım allahım sen bize sabır ver
inş geçer canm üzlmeyelim arkadaşlar vardır yaradanın bi bildiği üzülünce ağlacaınca sızlayınca sanki oluyomu hayır olmuyo kendimizi yıprattığımızla kalıyoruz işte ALLAH sabırlar versin hepimize ALLAH hayırlı evlatlar versin

kızlarr beklmek ne kadarda zor benım 10nda bellı olucak bakalım hayırlsı olur ıns benımde goguslerım acıo karnım agrıo hasta olcakmısm gıbı su gunler bı gecse allahın ıznıylee bebıslerımız gelsee!!

slm arkadaşlar benim aşılama 11martta beli olacak.kasık bel ağrısı ağrısı göğüslerde ağrı hepsi aynı hadi hayırlısı hemen hemen aynı tarihleriz inşallah hayırlı haber alırız...

slm arkadaşlar benim aşılama 11martta beli olacak.kasık bel ağrısı ağrısı göğüslerde ağrı hepsi aynı hadi hayırlısı hemen hemen aynı tarihleriz inşallah hayırlı haber alırız...
arakadaşım inş hakkımızda hayırlısı inş bizde o duyguyu yaşaız belirtilri burdan paylaşalım benimde aynı belirtiler var ama bakalım kısmet bu arada canm 11 nisan demek istedin sanırım :)a.s.:CüvCüv:

ayy dun aksmadan berı bulantım bas donmelerım var 4 gun kaldı ama adet olcakmısm gıbı sancılarım var arkadslar belırtılerınız yokmu sııznde benımkı gıbı yoksa benmı abartıorum

olmazmı canm var tabi ama ilaçlar kulandık jel kullanıyoz ya onlarında yan etkileri var ümitlenmek istemiyorum kısmet artık canm benm yarına kadar olmazsam kan testim var bakalım ALLAH inş dualarımızı kabul eder cümlemizin

ayy dun aksmadan berı bulantım bas donmelerım var 4 gun kaldı ama adet olcakmısm gıbı sancılarım var arkadslar belırtılerınız yokmu sııznde benımkı gıbı yoksa benmı abartıorum

armila slm. bende ayın 10 öğrenicem sonucu.. canım bende hiçbir belirti yok.. sadece belim ağrıyor..sancım yok gögüslerde bişey yok.. sadece bir üşüyor bir yanıyor vucüdum.. beklemek zor biliyorum..inan aynı zorluğu bende yaşıyomm.. bu arada senin aşılaman hangi tarihte oldu.. yazarmısın..

olmazmı canm var tabi ama ilaçlar kulandık jel kullanıyoz ya onlarında yan etkileri var ümitlenmek istemiyorum kısmet artık canm benm yarına kadar olmazsam kan testim var bakalım ALLAH inş dualarımızı kabul eder cümlemizin

allah yardımcımız olsun canımm..inş..bebiş geliyordur... sende belirtiler neee..birde aşılamayı hangi tarihte yaptırdınn.. görüşrüzz... hayırlı haberleri umarım önce sendenn duyarızz...

cnm ben 27 martta yaptırdım benım karnım agrıo ara sıra goguslerımde sıslık var sankı rahmım buyumus gelıo bana baskı yapıo dun ve bugun bıraz basım dondu goslerım kararıo sankı sen nerde yaptırdın cnm

cnm ben 27 martta yaptırdım benım karnım agrıo ara sıra goguslerımde sıslık var sankı rahmım buyumus gelıo bana baskı yapıo dun ve bugun bıraz basım dondu goslerım kararıo sankı sen nerde yaptırdın cnm

canım ben 12 martta hastalandım ..aşılamam 25 martta oldu ve dr. 2 hafta sonra test yap dedi .. benim 2. aşılamam.. umarım hepimiz burda hamileyimm diye bağırırızz..dua edelim birbirimizee... ama bende hiç bir belirti yok sadece bugün belim ağrıyorrr..ben aşılamayı çapa da yaptırdım..ama zordu yaa çok canım yandıı açıkçasıı..

26martta ilk aşılamam oldu bugün beta hcg testi yaptırdım
sonuç 5,62 sınır dedi dr.um 9nisanda tekrar test yaptırıcam

X